mit o gargamelu

bio jedan gargamel i bio mlogo ruzan.
e sad, kad je vama licno neko mlogo ruzan (nekome je svakako lep), da li ima sanse da vam se svidi zbog recimo sarma, humora, dobrote, i da sve to toliko nadomesti njegovu fizicku ruznocu da se vi zaljubite?
Svidelo mi se nekoliko takvih ljudi, neki od njih su moji dobri prijatelji, a što se tiče tog ljubavnog aspekta do sada se nisam zaljubljivao u manje lepe žene, u one koje bi neko okarakterisao kao neprivlačne. Pretežno su bile izuzetno privlačne, neke i atraktivne, u svakom slučaju poželjne. Ako se neko pita koji K onda tražim ovde na forumu, što ne yeebem takve lepotice, odgovoriću mu da fizička lepota nije garant ljubavne sreće. Bar ja nisam imao pozitivna iskustva sa lepoticama. Zbog toga mislim da su neki drugi ljudski kvaliteti ispred lepote, hoće to tako s godinama. :)
Klasicna prica o "Lepotici i Zveri"...na srecu toga ima samo jos kod dobrog starog Diznija.Nema sanse da se normalnom coveku dopadne neki skrndelj!Dzaba smisao za humor,dobrota i tako to iz prostog razloga jer postoje lepi ljudi sa puno sarma,dobrote i smisla za humor,
Sa gaborom se moze biti samo i iskljucivo zbog para.
Inace,tvrdim da su ruzni ljudi svi redom kvarni i ljubomorni i zlonamerni jer su isfrustrirani svojim izgledom.To sto se mahom pretvaraju da su "dobrice" i trude se da budu zanimljivi i prijateljski nastrojeni,to je samo iz prostog razloga jer nemaju drugu opciju!Pa zamisli da je neko ruzan i odvratan pa jos na sve to arogantan i otvoreno zao!Pa niko sa takvom osobom ne bi ni rec progovorio a kamo li sta drugo!
Ovako,glumeci dobrodusnost,prijateljstvo i finocu psihofizicki skrndelji cesto igraju i na kartu sazaljenja pa se ponekad ogrebu cak i za snosajcic!...
Neistine. Po tebi npr. svi hendikepirani ljudi moraju biti monstrumi... Nemas pojma o ljudima, na zalost.
 
Klasicna prica o "Lepotici i Zveri"...na srecu toga ima samo jos kod dobrog starog Diznija.Nema sanse da se normalnom coveku dopadne neki skrndelj!Dzaba smisao za humor,dobrota i tako to iz prostog razloga jer postoje lepi ljudi sa puno sarma,dobrote i smisla za humor,
Sa gaborom se moze biti samo i iskljucivo zbog para.
Inace,tvrdim da su ruzni ljudi svi redom kvarni i ljubomorni i zlonamerni jer su isfrustrirani svojim izgledom.To sto se mahom pretvaraju da su "dobrice" i trude se da budu zanimljivi i prijateljski nastrojeni,to je samo iz prostog razloga jer nemaju drugu opciju!Pa zamisli da je neko ruzan i odvratan pa jos na sve to arogantan i otvoreno zao!Pa niko sa takvom osobom ne bi ni rec progovorio a kamo li sta drugo!
Ovako,glumeci dobrodusnost,prijateljstvo i finocu psihofizicki skrndelji cesto igraju i na kartu sazaljenja pa se ponekad ogrebu cak i za snosajcic!
Ne volim ruzne ljude.Ne volim da ih gledam,ne volim ni da komuniciram sa njima.To su sve dupljaci.I mislim da je apsolutno ne realno da se neko normalan zaljubi u nekog debelog,krivozubog,degenerisanog kretena koji je toboze dobar i duhovit.

Evo šta uradi Cosmopoliten od čoveka...
 
uh,što sam ja imala jednog ružnog(baš ružnog) momka...a tako mi se svideo....mada,tad sam bila dosta mlađa nego sad:)
i mislim da kad neko poseduje harizmu,ne možeš da gledaš na njega kao na ružnog stvora:lol::lol::lol:...jer taj neko prosto zrači;)
 
Svidelo mi se nekoliko takvih ljudi, neki od njih su moji dobri prijatelji, a što se tiče tog ljubavnog aspekta do sada se nisam zaljubljivao u manje lepe žene, u one koje bi neko okarakterisao kao neprivlačne. Pretežno su bile izuzetno privlačne, neke i atraktivne, u svakom slučaju poželjne. Ako se neko pita koji K onda tražim ovde na forumu, što ne yeebem takve lepotice, odgovoriću mu da fizička lepota nije garant ljubavne sreće. Bar ja nisam imao pozitivna iskustva sa lepoticama. Zbog toga mislim da su neki drugi ljudski kvaliteti ispred lepote, hoće to tako s godinama. :)

što ne znači ni da su sve lepotice loši ljudi:)
kao ni to da su ružni ljudi obavezno dobri...čak znam više od ove druge vrste koji su baš ljigavci pravi:neutral:
 
Kod mene je presudno da osoba koja mi se svidja ima pre svega duhovne kvalitete. Sto se izgleda tice to i nije tako bitno, ali volim sportske tipove, malo krupnije, snazne. Volim i da imaju lepe auto, da su uredni, namirisani, okupani, osisani ( na 0 je najbolje).:cool:
 
:lol:
e oljo svaki ti dao :lol:
I tebi lutko, i tebi... :D
što ne znači ni da su sve lepotice loši ljudi:)
kao ni to da su ružni ljudi obavezno dobri...čak znam više od ove druge vrste koji su baš ljigavci pravi:neutral:
Fizička, spoljašnja lepota nema veze s unutrašnjom lepotom čoveka. Ako se one kod nekog poklope (kao kod neke devojke Baby Jane :)) onda je takva osoba idealna, partner kakav se samo poželeti može.
 
kad bolje razmislim ima ta lepota i neke veze...eto moj sin....lep je na tatu a nezgodnog karaktera na mamu svoju....a curice iz razreda gutaju njegov namcorasti karakter jer je pravi slatkis...zahvalice se on mami jednog dana sto je birala lepog nosioca sperme....:)
 
bio jedan gargamel i bio mlogo ruzan.
e sad, kad je vama licno neko mlogo ruzan (nekome je svakakolep), da li ima sanse da vam se svidi zbog recimo sarma, humora, diobrote, i da sve to toliko nadomesti njegovu fizicku ruznocu da se vi zaljubite?
gargamel je zao, podao i glupaw...taki me ne interesiraju:p
a pile zar dawno nismo zakljucili da se swe wrti oko gnjuraca?!?!?!??!:think:
 
bio jedan gargamel i bio mlogo ruzan.
e sad, kad je vama licno neko mlogo ruzan (nekome je svakakolep), da li ima sanse da vam se svidi zbog recimo sarma, humora, diobrote, i da sve to toliko nadomesti njegovu fizicku ruznocu da se vi zaljubite?


naravno...ako ima sarma, stila, pricu, drzanje,
ako je sexy...ne mora da bude lep.
a opet,ako je samo lep, a nema nista od gore navedenog,
onda tesko da ce me privuci.
 
Klasicna prica o "Lepotici i Zveri"...na srecu toga ima samo jos kod dobrog starog Diznija.Nema sanse da se normalnom coveku dopadne neki skrndelj!Dzaba smisao za humor,dobrota i tako to iz prostog razloga jer postoje lepi ljudi sa puno sarma,dobrote i smisla za humor,
Sa gaborom se moze biti samo i iskljucivo zbog para.
Inace,tvrdim da su ruzni ljudi svi redom kvarni i ljubomorni i zlonamerni jer su isfrustrirani svojim izgledom.To sto se mahom pretvaraju da su "dobrice" i trude se da budu zanimljivi i prijateljski nastrojeni,to je samo iz prostog razloga jer nemaju drugu opciju!Pa zamisli da je neko ruzan i odvratan pa jos na sve to arogantan i otvoreno zao!Pa niko sa takvom osobom ne bi ni rec progovorio a kamo li sta drugo!
Ovako,glumeci dobrodusnost,prijateljstvo i finocu psihofizicki skrndelji cesto igraju i na kartu sazaljenja pa se ponekad ogrebu cak i za snosajcic!
Ne volim ruzne ljude.Ne volim da ih gledam,ne volim ni da komuniciram sa njima.To su sve dupljaci.I mislim da je apsolutno ne realno da se neko normalan zaljubi u nekog debelog,krivozubog,degenerisanog kretena koji je toboze dobar i duhovit.

Nije Dizni izmislio pricu o lepotici i zveri.
Evo ja se kladim da si ti ruzan/ ruzna do zla boga....:neutral:
 

Back
Top