Smrt u horoskopu

draga Astrodita.

Ja sam u svoj tekst uložio mnogo vremena i mnogo energije da bih ga ozbiljno prezentirao.

Ja osobno nisam vezan nikakvim etičkom kodeksom jer nisam član niti jedne astro organizacije.

moj princip rada je direktan, konkretan i ne zalazim preduboko u spekalativna područja kažem jasno što mislim.

Ako vi mislite da je ovo samo za zabavu, u redu, vjerujem da vama to može biti.

No na osnovi iskustva i komentara koje sam dobio, mislim da je moj tekst dosta kvalitetan i poučan, a najmanje neozbiljan.
 
Poslednja izmena:
J E C A u tom slučaju vrijeme tvojeg rođenja nije točno, ako si rođena u RS, tada imamo odstupanje do 1,5 stupnja , što bi rezultiralo da bi ti ac po tom oficijelnom vremenu bio između 3-4 škorpiona.

ako si rođena samo 13 minuta ranije u podznaku si vaga i to je razlog što si živa.

postaviti ću ti nekoliko pitanja pa mi na njih odgovori.

Koliko si visoka ? Koja ti je boja kose i očiju ? Da li se voliš uređivati ? Imaš li ravnu ili kovrčavu kosu ?

Ako si zaista podznak škorpion, tvoja visina ne bi nikako mogla biti veća od 165 i to max.

Ako si pak Vaga u podznaku, što i mislim da jesi morala bi biti viša od 165 cm. preciznije između 170-175 cm.
 
uklapa se i visina, da je AC Škorpion bila bi jako mala, Škorpion sve umanjuje zajedno sa plutonom.

i oprosti što ću ti reći ali bila bi jako muškobanjasta da si ac Škorpion. (u ovom konkretnom slučaju).

Sa Vagom možeš biti prava ljepotica, Kovrčava kosa, istaknute oči to su sve osobine ac Vaga.

Da si škorpion imala bi male sitne duboko usađene oči.

Kako je ovo zgodno, da mi nisi uputila kritiku nikad ne bi saznala podznak.

Ovo je još jedan dokaz koliko moja teza funkcionira.
 
prodoran pogled, (to svi kazu) da krupne su.

vindex da si procitao moju poruku od 2006 godine gde sam trazila astrologu da mi pogleda natalnu kartu vidio bi da sam navela tacan datum rodjenja. dokaz da nisam lazov.
 
Zelene oci idu uz Raka. ;) Zelene ili plave. Sto se tice Raka konkretno, postoji vise tipova fizickog izgleda (Rakovi su najraznovrsniji, u zavisnosti od Mesecevih mena valjda :lol:). Ali ne opisuje uvek podznak nas fizicki izgled. Najcesce, podznak opisuje fizicku konstituciju i zdravlje, a Mesec lice, pogotovo oci. Sto se obrva tice, zapazila sam da svako ko ima Mars u Skorpiji ima naglasenu boju obrva, npr. obrve su tamnije boje od kose. I inace je veliki kontrast boja na licu.

Sto se nosa tice, obicno kukast imaju oni sa naglasenom Skorpijom, Ovnom ili Jarcem. Mali nos imaju Rakovi (mada ja sam primetila da kod njih nikad nema sredine, ili veliki ili mali).

Jes' da nisi mene pitao, ali eto...
plezkr6.gif

E vidis moguce bas od raka imam babyface al nesto mi zeznu nos pa i nije bas tako mali inace sestra mi stalno govori da sam original neki lik iz filma Step up:think: ( a kako to meseceve mene uticu na izgled , jel to u kom je polozaju naspram sunca?):bye::cool::bye:
 
uklapa se i visina, da je AC Škorpion bila bi jako mala, Škorpion sve umanjuje zajedno sa plutonom.

i oprosti što ću ti reći ali bila bi jako muškobanjasta da si ac Škorpion. (u ovom konkretnom slučaju).

Sa Vagom možeš biti prava ljepotica, Kovrčava kosa, istaknute oči to su sve osobine ac Vaga.

Da si škorpion imala bi male sitne duboko usađene oči.

Kako je ovo zgodno, da mi nisi uputila kritiku nikad ne bi saznala podznak.

Ovo je još jedan dokaz koliko moja teza funkcionira.


Da, izgleda da zaista jesam. Razlog sto sam bila ubedjena da sam skorpija je sto na stranicama koje sam posjecivala nisu trazili tacne podatke (npr. tacno mjesto rodjenja nego priblizno, niti su uracunavali ljetno racunanje vremena). izgleda da si bio u pravu.
samo jednu stvar bih te zamolila, u tumacenju se spominju nesrecne okolnosti u ranom djetinjustvu.
mozes li mi nesto reci o tome? poz
 
Poslednja izmena od moderatora:
E vidis moguce bas od raka imam babyface al nesto mi zeznu nos pa i nije bas tako mali inace sestra mi stalno govori da sam original neki lik iz filma Step up:think: ( a kako to meseceve mene uticu na izgled , jel to u kom je polozaju naspram sunca?):bye::cool::bye:

Rakovi su stvarno najraznovrsniji... Ima onih sa baby-faceom, glava je mala u odnosu na telo, okrugla, jedva primetne kosti, mali nos, tanka usta... A ima onih sa duguljastom glavom, opustenih, vodenastih crta lica (ovo se moze odnositi i na podznak Ribe) - opustena usta, tuzan pogled... Ja sam zapazila da neki imaju guste i debele obrve i osmeh od uva do uva. :D Angelina Jolie je u podznaku Rak, i Xenia Pajcin, pa se ne uklapaju u baby face. :neutral:
 
uklapa se i visina, da je AC Škorpion bila bi jako mala, Škorpion sve umanjuje zajedno sa plutonom.

i oprosti što ću ti reći ali bila bi jako muškobanjasta da si ac Škorpion. (u ovom konkretnom slučaju).

Sa Vagom možeš biti prava ljepotica, Kovrčava kosa, istaknute oči to su sve osobine ac Vaga.

Da si škorpion imala bi male sitne duboko usađene oči.

Kako je ovo zgodno, da mi nisi uputila kritiku nikad ne bi saznala podznak.

Ovo je još jedan dokaz koliko moja teza funkcionira.

Moj ujak je Skorpion u podznaku i visok je oko 185 i uvek je bio mrsav (u horoskopu je Devica). :think: Ali eto, Prince (onaj pevac) je Skorpion u podznaku i visok je 157cm. :D

Zasto mislis da je kombinacija Vaga-Skorpija muskobanjasta? Imam drugaricu Skorpija/Vaga, bas je suptilna, odmerena... A primer za Vaga/Skorpija je nasa glumica Mirka Vasiljevic, ne znam da li znas za nju posto nisi iz Srbije, glumila je u filmu "Mi nismo andjeli 2". Nimalo se ne uklapa u izgled Skorpije niti muskobanjast tip.

A mesto rodjenja je mnoooogo bitno. Kad sam racunala ujaku zaboravila sam da stavim Zemun, tj. ostao je Beograd (a to je odmah jedno pored drugog), za Beograd je ispalo Vaga a za Zemun Skorpija. ;) A kamoli sto si racunao Beograd, a ona rodjena u Republici Srpskoj.
 
ne ne.

ljudi me krivo shvate.

Škorpion sam po sebi umanjuje, kao i Pluton. Međutim ako je netko podznak Škorpion ne znači automatski da je zato nizak. Recimo ako Mars ode u 9 ili 10 polje osoba će biti visoka. Međutim ako Mars ode u 12 polej i još u Djevicu tada u konkretnom slučaju sigurno smanjuje visinu.

Nisam pisao o konkretnoj visini kombinacije Vaga / Škorpion, već sam to izveo na osnovi položaja vladara ac-a.

nju je malo izvukao čini mi se i ovaj Uran . No ipak je podznak vaga , ne škorpion.

Ako imaš Pluton na ASC, a da nema fixne zvijezde i nema kontakta sa drugom planetom to dosta umanjuje visinu. Isti je slučaj sa Plutonom na MC.

Dakle ovo što sam napisao odnosilo se samo na ovaj konkretan slučaj.
 
prodoran pogled, (to svi kazu) da krupne su.

vindex da si procitao moju poruku od 2006 godine gde sam trazila astrologu da mi pogleda natalnu kartu vidio bi da sam navela tacan datum rodjenja. dokaz da nisam lazov.

Jeca oprosti ali zaista ima dosta provokatora, pogotovo u mom slučaju.

Jednostavno sam znao da se nitko tko je AC Škorpion nije mogao roditi živ taj dan.
 
Pozdrav! Postavicu kartu ovaj put, pa ako ima neko ko je dobre volje da baci bogled na nacin smrti. Molio bih da ako neko pogleda da bude direktan i ne ulepsava istinu.
astro_2gw_01_miroslav_stojcic.68782.28809.gif
 
Poslednja izmena:
Znaš prijatelju, smrt nešto često o tebi i ne razmišlja ali ti ju stalno zoveš.

Obožavaš rizik i opasnosti.

cccccc

padobranstvo, paraglajding, čak bih rekao da si veliki ljubitelj oružja.

Ali iz ovakvog horoskopa morao si se susresti već sa nečijim stradanjem ili si sam osobno stradao.

cccc

ti bi zaista trebao ići u nekakve specijalce ili baviti se extremnim sportovima.

Preporučam ti toplo onaj vrag kak se zove, ono kad se penješ po stijenama , ideš na K2 i te fore .
 
Hvala puno na odvojenom vremenu. Pa sto se tice vojske i oruzja za to definitivno nisam, jer sam protivnik svega sto ogranicava slobodu, pa tako i vojske kao lazne institucije gde slepo pratis pravila i naredjenja. A penjanje po stenama i planinarenje su definitivno moj izbor, jer obozavam prirodu i taj osecaj povezanosti s njom na planinama, u pecinama i slicno. Hvala jos jednom.
P.S. do sada mi niko nije, niti sam sam stradao, a nadam se da ni nece. Pozdrav!
 
Vrlo moguce jer mi materijalno ne predstavlja ama bas nista u zivotu. A i vise se pronalazim u blizancima, zelja za ucenje, znatizelja, ne bas pouzdan. Ipak imaj u vidu da sam potpuni pocetnik, pa ako negde omanem ne uzimaj za zlo.
 
Poslednja izmena:
sve ok, pazi neovisno o podznaku ljubav prema extremnim sportovima bi trebala biti prisutna.

e sad ako si ipak blizanac, a ne bik ona je za nekih 30 posto umanjena.

ma sve ok, tu smo da učimo ;)
 
evo da ti pitanje postavim pa ćemo brzo zaključiti da li si podznak bik ili blizanac.

ako si bik tada bi trebalo biti sljedeće:

da si otišao u stranu zemlju u znaku Ovna, da si ostavio ili voljenu ženu ili voljenog člana obitelji. Nedugo nakon tvog odlaska ta osoba nestaje, čak moguće da umire. TI plačeš (Plejade - uplakane sestre).
 
Pa otisao sam iz Hrvatske u Srbiju, a ako se ne varam ona je u znaku jarca. A sto se tice toga koga sam ostavio, tamo mi je sestra s kojom se odlicno slazem ali ce se i ona doseliti ovde za 3 meseca. Verovatno sad nisam nista resio...:)
 
Mozda ovo pomogne: ne mogu da se zamislim da radim puno radno vreme, u nekoj firmi ili bilo sta slicno. Jako se zanimam za magiju, okultno, spiritualnost. Volim da citam knjige, muziku i umetnost uopste. Zeleo bih da zivim negde u sumi daleko od sveta.
 
onda ti je horoskop točan onda jesi bik.

i ovo se slaže sa onime što sam ranije rekamo. isto kao i činjenica da nedostaješ sestri.

da li je možda rođena u vatrenom znaku, tipa Lav , eventualno od zemljanih Bik ?

Ovo je već nagađanje ali probati ću.
 

Back
Top