Opsesije

Kako dobra tema :lol:

1. kosa, ne podnosim neofarbanu i nefeniranu kosu jer me podseca na rat i bedu
2. zubi, opterecena sam ciscenjem, skidanjem kamenca, beljenjem
3. telo, imam strah od bolesti tj od bola pa stalno vezbam, pijem vitamine itd...jer je moja pok. baba bila cesto sva ukocena i u bolovima pa mi je to bas veliki kompleks ili strah sta vec
4. plasim se da ce mozak da mi se ulenji i da cu biti senilna i tupa pa zato svakodnevno citam ili gledam filmove, cak i kad mi nije do toga
5. opsesivno sam ratoborna, ili odmah uzvracam uvrede i udarce ili kao najveci baksuz godinama cekam trenutak za osvetu, ali nikad ne zaboravljam
6. stalno kupujem garderobu, tasne i cipele ali nikad nisam zadovoljna i tripujem da nemam sta da obucem ili ne mogu da ukombinujem
7. kad pocnem nesto da radim ne umem da stanem, teram bukvalo bez pauze dok ne pregorim, u sustini sam fanatik

...sigurno ima jos ali ne mogu da se setim trenutno...
 
nemam opsesija..bar ne vise , sada o svemu mislim sutra,
drugim recima ni u cemu ne idem u krajnost i ne doizvoljavam da mi nesto postane mora
 
Lepe žene. Nekada sam pravio lažne profile da bi makar i tako gledao neke lepe žene koje me neće pod mojim pravim podacima(nisu me one htele ni pod lažnim profilima, ali su ih ipak primale, ne znajući da se ja krijem iza tih nepoznatih osoba-lažnih profila)
Danas više ne gledam tudje žene :lol: ali pratim neke poznate ličnosti (lepe žene). Ponekad mi je žao samog sebe zbog toga, što to nije moglo drugačije :lol:

"...zar je to sve što je ostalo..."
 
Poslednja izmena:
Opsesija za ribanje ekrana laptopa i ciscenjem tastature. Brisanje telefona cim dodjem od negde.
Bakteriofobija poslednji stepen..

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока
 

Back
Top