Mrak ili ne

People, da li volite tokom sexa ugasena svetla? Ili neko priguseno? Da li posle sexa sa peskiricem setate po sobi (ili napolju:mrgreen:, gde vec zelite) ili ko od majke rodjeni? :rumenko:Koliko uopste volite da se prikazujete, svom partneru naravno .. Moze i drugima... :D:lol::whistling:
Koliko postoji egzibicionizma u vama i da li postoji?:hvala:

volim jaka svetla.
posle volim ipak da imam nesto na sebi.
oprecno al tako je.
 
volim svetlo jer volim da otvorim oci u sred sexa i gleduckam, naravno ne volim neonke da mi biju u oci :D....ni glasnu muziku jer zelim da cujem njegove i moje uzdahe i koju rech.....
 
ne obraćam pažnju na svetlo,mrak,boje itd..
usredsredjen sam na ono što radim tako da mi je nebitno kakvo je i u kakvom svetlu okrženje jer vidim samo nju a želja sve ostalo čini nebitnim
nisam egzibicionista već otvoren i iskren - ne skrivam ništa
i najradije sam nag , oblačim se samo kad mi je hladno
p.s. uopšte odvratno mi je kada ljudi se nešto kao skrivaju nakon sexa i žurno gotovo s gadjenjem brišu sa sebe sokove ljubavi
ccc po meni je čovek sa pogrešnom osobom ukoliko mu se ne dopada njegov izgled,miris,ukus...
 
ne obraćam pažnju na svetlo,mrak,boje itd..
usredsredjen sam na ono što radim tako da mi je nebitno kakvo je i u kakvom svetlu okrženje jer vidim samo nju a želja sve ostalo čini nebitnim
nisam egzibicionista već otvoren i iskren - ne skrivam ništa
i najradije sam nag , oblačim se samo kad mi je hladno
p.s. uopšte odvratno mi je kada ljudi se nešto kao skrivaju nakon sexa i žurno gotovo s gadjenjem brišu sa sebe sokove ljubavi
ccc po meni je čovek sa pogrešnom osobom ukoliko mu se ne dopada njegov izgled,miris,ukus...

i ju pa tebi kitulence po citav dan landara???....ima da dobijes potres mozgica......:roll:
 
People, da li volite tokom sexa ugasena svetla? Ili neko priguseno? Da li posle sexa sa peskiricem setate po sobi (ili napolju:mrgreen:, gde vec zelite) ili ko od majke rodjeni? :rumenko:Koliko uopste volite da se prikazujete, svom partneru naravno .. Moze i drugima... :D:lol::whistling:
Koliko postoji egzibicionizma u vama i da li postoji?:hvala:

Yebo sex u potpunom marku :thumbdown:
 
People, da li volite tokom sexa ugasena svetla? Ili neko priguseno? Da li posle sexa sa peskiricem setate po sobi (ili napolju:mrgreen:, gde vec zelite) ili ko od majke rodjeni? :rumenko:Koliko uopste volite da se prikazujete, svom partneru naravno .. Moze i drugima... :D:lol::whistling:
Koliko postoji egzibicionizma u vama i da li postoji?:hvala:

Ja volim sto vise svetlosti da ima tokom sexa. Setam se ko od majke rodjena, kad god smo sami. Egzibicionizma u meni i mom dragom ima za izvoz:whistling:
 

Back
Top