lovacka prica

turbo.man

Obećava
Poruka
85
Posto nemam jos dovoljno godina za pusku idem sa tatom (i sa kerom) da lovim
PRve nedelje lova na zeca kad smo vec bili blizu kuce ja odem da pisam u zbunje i sutnem,kad ono izadje zec(nije dugo ziveo...)
Druge nedelje idemo mi tako rastrkani(bilo nas desetak)i ja idem na 30 metra iza tate(nekim putem kroz malu sumicu)i izvadim tako 4,5 petardi da bacim u zbunje(ker mi bio pored tate)i bacim jednu,nista.Bacim dve odjedamput u neko zbunje pored puta,kad ono izadju dva srndaca i prodju pored mene na metar .U tom trenutku nisam znao sta da radim,pa mislim daskinem ranac da ih gadjam...Dok sam ja skidao ranac odjedamput se iz onog zbuna izadje i srna i kako nisam imao vremena da se sklonim pa me je zakacila tako jako s ledja da sam pao jer nisam vise mogao da stojim od bola...
projurila je ona (a lovci okolo su imali u cevima za zeca metkove pa su pucali ono bilo je mali krvi al nismo mogli da je nadjemo)
vec trece nedelje mi se nista uzbudljivo desilo,digao sam jednog zeca ako to nesto znaci

cetvrtu cekam ,videcemo sta ce biti u nedelju


SVe ovo je istinito,imam cak i svedoke....majke mi
 
Samo napred!Pokušaj sistem sa petardama i na prepelice,ali ne bacaj ih blizu sena...
Ako baciš tri petarde možda iskoči i jelen a ako te on zakači najebo si(imam i ja svedoke ali su trenutno na lečenju...).
Dobar pogled!
 
Jeli sinak, jel si ti normalan? Sad ću ovde da pokrenem akciju skupljanja para za tvoje lečenje... :lol:
Nit' je smešno- nit' ozbiljno... Nit' istinito... Znam jedino da se meni čini da ismevaš lovce i lovačke priče koje se pričaju u zezanju... Jedino što ti verujem je da ti se zec digao iz žbuna kad si otišao da se olakšaš... To ume da se desi, samo ako potrefiš starijeg zeca, koji ima "balls of steel" da ostane iza linije potere i to da bude baš u tom žbunu...
 
Jeli sinak, jel si ti normalan? Sad ću ovde da pokrenem akciju skupljanja para za tvoje lečenje... :lol:
Nit' je smešno- nit' ozbiljno... Nit' istinito... Znam jedino da se meni čini da ismevaš lovce i lovačke priče koje se pričaju u zezanju... Jedino što ti verujem je da ti se zec digao iz žbuna kad si otišao da se olakšaš... To ume da se desi, samo ako potrefiš starijeg zeca, koji ima "balls of steel" da ostane iza linije potere i to da bude baš u tom žbunu...

Tek sad vidim dvosmislenost... :mrgreen::rumenko:
 

Back
Top