Sta dovodi do kompleksa te vrste

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li ste primetili da nasi ljudi stalno pate da budu najbolji ili ono seljacki vidjeni:lol:, onda ako ti je neko sef pa on provali da vise znate od njega u tom poslu i bolje odradite pocinje da vas mrzi i smesta vam otkaz, i tako milioni problema.

U zadnje vreme po marketima cesto zaposljavaju grbavog nosferatua nego coveka normalnog izgleda.

E sad mene zanima o cemu se tu radi, da li smo stvarno narod koji po pravilu ima lose yebace i male kite? Jer ja ne znam nijednog smekera, a da nekog mrzi iz bilo kog razloga.
 
Bez zezanja, ovo je vrlo interesantno zapažanje... ima tu nečeg.

Ma povezao sam ja to odavno ali ne samo sa tim nego sa vise stvari. Ovo je samo short edit, inace imao bi ja tu za napisati puno toga.

Evo primer, daj mi samo reci koji muskarac a dobar yebac bi dozvolio da mu zena se,re po glavi, nijedan koji ima dovoljnu kolicinu testosterona to ne bi dao. A ako nema dovoljnu kolicinu testosterona, zato nije ni cudo da mu ne proradi ona muska strana...
 
Ma povezao sam ja to odavno ali ne samo sa tim nego sa vise stvari. Ovo je samo short edit, inace imao bi ja tu za napisati puno toga.

Evo primer, daj mi samo reci koji muskarac a dobar yebac bi dozvolio da mu zena se,re po glavi, nijedan koji ima dovoljnu kolicinu testosterona to ne bi dao. A ako nema dovoljnu kolicinu testosterona, zato nije ni cudo da mu ne proradi ona muska strana...

Ali ima i žena koje ne se,ru po glavi (bar ne puno). Te i nadju na kraju pravog muškarca, zar ne?
 

Back
Top