vojska

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
kako te nije sramota da tako pricas, a GAMAD koju ja poznam slicna je tebi
:thumbdown::bye::bye::bye:

E al ti nisi krvoločan kao sto su oni bili pa zato sedis negde kao podstanar... Znam i ja nekoliko slicnih situacija, u stanju su da ubijaju kada se nesto deli (otima)...
zato ih ni ne zalim, trunku jednu.[/QUko je vama kriv ,nista neradite, samo kukatei otvarate radnje,zivite u prljavim stanovima,nepricaj napamet u vezi stanova jer ako si tu roden i zivis sta si stvorio kao zivite,ti si lesinar ili gubitnik.UOSTALOM JA PRICAM O VOJSCI KJA JE MAFIJASKA

Polupismeni sljam koji vredja gradjane Srbije? Šut u dupe nazad u bosnu pa pasi opet travu kao pre rata :bye::bye::bye::bye::bye::bye:
 
Evo ja cu da dodam nesto.

Danas je Ivica Dacic doleteo helikopterom na Batajnicu (sat voznje helikopterom kosta preko 2 some oira). I sve to da bi malko paradirao pred SAJ-ovcima kojima je kupio desantni camac vredan preko 4 miliona evra!

Bezobrazluk, rasipnistvo i lopovluk!




Shta dosho , gledo...........a novinari ko kerovi trckaraju da snime Pacica....

:thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Majku im komunisticku...kapitalisticku.....

:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:
 
..daklemmm..tko god fantazira o tvorevinama..tzv.rsk..ili samostalnoj..rs...nek bude i dalje u sumi..i sumski repertoar na jelovniku..jer takve pustiti u civilizirani svijet..naprave nje/sra..dok si dlanom o dlan..stoga..suma majka...oni koji shvate...dobrodosli su..
 
..daklemmm..tko god fantazira o tvorevinama..tzv.rsk..ili samostalnoj..rs...nek bude i dalje u sumi..i sumski repertoar na jelovniku..jer takve pustiti u civilizirani svijet..naprave nje/sra..dok si dlanom o dlan..stoga..suma majka...oni koji shvate...dobrodosli su..

Nema sta tu da se fantazira to je realnost-a ja i dalje nisam u sumi..........:mrgreen:
 
Nema sta tu da se fantazira to je realnost-a ja i dalje nisam u sumi..........:mrgreen:
..ma vidi..tamo je vasim izbjeglicama dosta svega..vidis da ova jadna "plava" kosu čupa..dosta je ljudima..dajte im mjesto boravka..drzavljanstva..stagod vec..samo da pocmu normalno zivjeti..prestanite ih podgrijavati..ali i to je samo posao...kako god tko shvati...ako su imalo pametni..ili ce se utaboriti u Srbiji..ili ce prihvatiti stvarnost..i vratiti se u svoje domovine..ali s fantazijama i nekim tvorevinama..bolje im je u sumi...na cistom zraku..u prirodi..nema zdravijeg zivota...:mrgreen::mrgreen:
 
..ma vidi..tamo je vasim izbjeglicama dosta svega..vidis da ova jadna "plava" kosu čupa..dosta je ljudima..dajte im mjesto boravka..drzavljanstva..stagod vec..samo da pocmu normalno zivjeti..prestanite ih podgrijavati..ali i to je samo posao...kako god tko shvati...ako su imalo pametni..ili ce se utaboriti u Srbiji..ili ce prihvatiti stvarnost..i vratiti se u svoje domovine..ali s fantazijama i nekim tvorevinama..bolje im je u sumi...na cistom zraku..u prirodi..nema zdravijeg zivota...:mrgreen::mrgreen:

nema naravno.............
 
..ma vidi..tamo je vasim izbjeglicama dosta svega..vidis da ova jadna "plava" kosu čupa..dosta je ljudima..dajte im mjesto boravka..drzavljanstva..stagod vec..samo da pocmu normalno zivjeti..prestanite ih podgrijavati..ali i to je samo posao...kako god tko shvati...ako su imalo pametni..ili ce se utaboriti u Srbiji..ili ce prihvatiti stvarnost..i vratiti se u svoje domovine..ali s fantazijama i nekim tvorevinama..bolje im je u sumi...na cistom zraku..u prirodi..nema zdravijeg zivota...:mrgreen::mrgreen:


Ovo za povratak u domovinu:think:nisam bas sigurna.
 
Covece,kakva te suma spopala?O cemu ti to zorom ranom?Ili te tvoja srbofobija cini tako nervoznim;)
..pa indirektno ...vezano sa sinocni razgovor s "plavim andjelom"...procitaj malo postove od sinoc..kuzis..ja sam zato da se svi vrate u svoje domove..svoje domovine..nemoj da ti moram sad ispcetka sve crtati..
 
..pa indirektno ...vezano sa sinocni razgovor s "plavim andjelom"...procitaj malo postove od sinoc..kuzis..ja sam zato da se svi vrate u svoje domove..svoje domovine..nemoj da ti moram sad ispcetka sve crtati..

Па што се ти брате покатоличени не враћаш у своју Херцеговину ?
 
Primila k znanju i procitala!:rtfm:
Ali sto mene pljujes ako sumnjam u mogucnost povratka u "domove i domovine"?
Medjutim,to je vec neka druga tema.:bye:
 
pa kad popravite kuce...i razrushena sela...vratili bi se.......?
..sve polako dolazi na svoje..kuce se obnavljaju..ali tu imas jedan problem za koji mozda ne znas...ti isti povratnici..kad im se kuca popravi...prodaju je i za te iste novce kupe vecu u srbiji...luzis..razlika u cijeni nekretnina je prilicna...ne znam da li znas za to ..ali to se radi..isto takav je slucaj sa stanovima...treze stanarska prava..i onda prodaju ..medjutim i tu je zakon stavio filter..kuzis...ima svega...lega moj pa nije Cro..krava muzara..
 
..sve polako dolazi na svoje..kuce se obnavljaju..ali tu imas jedan problem za koji mozda ne znas...ti isti povratnici..kad im se kuca popravi...prodaju je i za te iste novce kupe vecu u srbiji...luzis..razlika u cijeni nekretnina je prilicna...ne znam da li znas za to ..ali to se radi..isto takav je slucaj sa stanovima...treze stanarska prava..i onda prodaju ..medjutim i tu je zakon stavio filter..kuzis...ima svega...lega moj pa nije Cro..krava muzara..

Шта ће са својом имовином да раде не тиче се ни тебе ни државу :rtfm:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top