Uloga zzene u zzivotu mushkarca

Shta ochekujete od zzene?
Shta su po vashem mishljenju prava i obaveze jedne savremene zzene?
Koja bi bila njena uloga u vashem zzivotu?
Kako vidite sebe u odnosu na svoju zzenu/devojku?

Ochekujem da mi dozvoli da provedem zhivot u sreci, druzenju, veselju $to znachi da ochekujem da me ne smara mnogo. Ni ja necu nju i bice nam super.
Najgore su zhene koje ne znaju $ta ce od sebe u zhivotu pa krenu da smaraju muzha i okolinu. Hocu zhenu.. hocu devojku koja ima neke ciljeve, hobije, interesovanja, drugarice. Kojoj ja nisam centar univerzuma, svih briga i radosti.
 
ja kao zena postavljam se u odnosu muskarca onako kako ja najvise volim, tj. okrenem mu ledja, da prostite:rumenko::D.

dobro, sad sam ozbiljna.
njima je jako bitno da smo uz njih kad su u frci. i tada je, sa nase strane, najbitnije da ne naidju na kritiku i sl. i ja mnogo volim kad se otvori i izjada i sl. tada treba slusati, ne osudjivati, nikad ne reci- pa sto to uradi...
mojoj najvecoj ljubavi je to mnogo znacilo mada je cesto imao problem da se otvori u tom smislu jer je mislio da ce to meni zvucati smesno i trivijalno. pa je vremenom video da nije tako. i isto, on je tako umeo dobro da me saslusa i uvek u par odmerenih reci da stavi stvari na pravo mesto. i ta neka sprega nam je mnogo znacila. opet ja o bivsem:).
daklen, ja sam toliko lojalna kao osoba inace (ne samo sa deckom) i smatram da je to mnogo vazno u odnosima sa drugima. u meni na prvom mestu ima najboljeg prijatelja, u pravom znacenju te reci.
 
A kakve nisu frigidne?
Ovde nigde ne piše da se interesuje za njega. J*beš to ako si joj najsporednija stvar u životu.
ma da....ako nam se zivot ne okrece oko kite odmah smo frigidne....pa ne daj boze da ne mogu da funkcionisem i sama.......najlepse je u dvoje ali slepljenih ledja a ne slepljenih stomaka.....
Eto,eto. Odma kao samo sex ovo ono.
A osloniti se na ženu (ovo s lećima) ... ne znam, ja se nisam baš puno usrećio do sad.

Ovo je izjava veka.
Ti bi to znao jer si ih sve j...
imaš odgovor iznad.
 

Back
Top