Ispovedaonica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jao, ja sam gresna, nisam sve pregledala na ulasku u ispovedaonicu... Administrator mi se provukao.

...obavezno da si ga pretesla...mozhe neku "bubicu" da ostavi...da nas u Ispovedaonici prislushkuju...dal' primenjujemo VuKrstiju ?...jer...ne bih voleo da greshnicama delim kazneno chishccenje poda Ispovedaonice na kome je zheludachna kiselina...od KIA-e (nije auto marka u pitanju)...:mrgreen:
 
kako si nas otkrio? :)

Propade plan.

Odnosim bubicu

24052.jpg
 
...lako..."ostavljate trag"...
...i da...ako ste doshli,usput, da se ispovedite...na dobrom ste putu...nastavite hodnikom napred...pa poslednja vrata levo...nacrtan je batO koji sedi na noshi...

O, pa hvala, ali nema potrebe, nisam ja toliko uvazena zvanica pa da mi ustupas svoje licne prostorije. Neka, prema meni slobodno kao i prema drugima ;)
:D
 
Grešne misli me more...u stanju pomracene svesti planiram da se otrgnem kontroli i zauvek zbrisem sa jednim nadasve razuzdanim zdrebcem ....da me niko nikad ne pronadje .

Dajte oce to vino u vinu je istina !

Sestro draga...
Razuzdani zdrebci su dobri za jednokratnu ili pak visekratnu uporabu.
Bezanje sa njima nije opcija.
To bi vec bio grijeh.
Idite s mirom :mrgreen:
 
Оче Лајоне, јесте ли Ви сад преузели тезгу?
Ако јесте, имам да се исповедим, а и вино волим...
Уговарам неку презентацију, а не знам како да се најбоље презентујем, па ми свакакве мисли падају на памет...шта бих ја испрезентовала...:rumenko:
 
Оче Лајоне, јесте ли Ви сад преузели тезгу?
Ако јесте, имам да се исповедим, а и вино волим...
Уговарам неку презентацију, а не знам како да се најбоље презентујем, па ми свакакве мисли падају на памет...шта бих ја испрезентовала...:rumenko:

Sestro Wanda,

Ako numete da se isrprezentujete,
savetujem da sebe dadete kao prezent :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top