Ispovedaonica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zvao me upravo kum iz amerika.
Kaze nema posla ni za lek -vraca se .
Kazem mu ja da ga ovde samo cekaju da mu daju posao al on nepopustljiv oce nazad u Srbiju pa bog.
Oce kaze da se zeni i dete da pravi.
U tome meni sine ....pa imam ja pile za njega :lol:

Pitam ga ....si usparao nesto ???
Kaze - jeste , reko doooooobroooo kume onda mi kupi ....( pa spisak od 25 stavki .:mrgreen:) a od ostatka cemo da te ozenimo.
 
gresna sam sto nisam boravila vise na Krsti jedno vreme
Krstarice, oh Krstarice, oprosti mi
hm, sad se pitam jel je Krstarica musko il zensko? Krsta mu dodje kao musko a puno ime kao zensko....
p.s. spava mi se, verovatno lupam..
 
Ti stvarno mislis da ja ne znam sta je i kako izgleda zenska reklama? Ako je to neki uvijeni kompliment, sa onim "decko", za mladost - onda hvala.

Syse idu sa gOOzom, koja garantuje da je ono prvo dovoljno veliko i bez zenske kostimografije... :mrgreen:

Au, ili ja večeras ne umem da pišem ili ste svi vi nadrndani.....:dash:

Nisam mislila da te uvredim, pobogu....I ti ćeš sigurno da dođeš ovde i kao ozbiljno shvatiš ono što ja naškrabam....:eek: U ženske grudi i guzu se ne razumem....Svoje mazim i pazim, u tuđe ne buljim.....:mrgreen:
 
Zvao me upravo kum iz amerika.
Kaze nema posla ni za lek -vraca se .
Kazem mu ja da ga ovde samo cekaju da mu daju posao al on nepopustljiv oce nazad u Srbiju pa bog.
Oce kaze da se zeni i dete da pravi.
U tome meni sine ....pa imam ja pile za njega :lol:

Pitam ga ....si usparao nesto ???
Kaze - jeste , reko doooooobroooo kume onda mi kupi ....( pa spisak od 25 stavki .:mrgreen:) a od ostatka cemo da te ozenimo.

Hm....Ako taj kum valja nešto....neka i meni kupi nešto.....Čokoladu, cipelice, torbicu....Ne moraš Mirka sve da spljaskaš....I šibni mi sliku da vidim liči li na nešto....Ne mogu da rađam rugavu decu....:mrgreen:
 
Hm....Ako taj kum valja nešto....neka i meni kupi nešto.....Čokoladu, cipelice, torbicu....Ne moraš Mirka sve da spljaskaš....I šibni mi sliku da vidim liči li na nešto....Ne mogu da rađam rugavu decu....:mrgreen:

Dooooobar kum dooooobar :lol:

:think: Sad tek shvatam sta sam napisala :mrgreen:
A istina je da bi kuma ćapila i sama da sam ga prvog upoznala i da nije bio ozenjen kao sto sad nije.

:think: Tj jeste al za papire , to se ne racuna jel da , jel da, jel da ???? :mrgreen:

Slika na FB, pa pod imenom jedno našeg mladjahnog političara ....inicijali ČJ.
Isto ime i prezime , čovek sasvim drugi.
Trkni pa se vrni da mi kazes kakvog kuma imam :mrgreen:
 
Au, ili ja večeras ne umem da pišem ili ste svi vi nadrndani.....:dash:

Nisam mislila da te uvredim, pobogu....I ti ćeš sigurno da dođeš ovde i kao ozbiljno shvatiš ono što ja naškrabam....:eek: U ženske grudi i guzu se ne razumem....Svoje mazim i pazim, u tuđe ne buljim.....:mrgreen:

Zasto ti uvek mislis da sam ja nadrndan - bas nisam.

A vlasnica sysa je... Ufff... pile koje mirishe na doooobar sex; i ako je treba maJkice poduciti - nije stasno... :per:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top