Zemljo Srbijo, šta će s' tobom biti?

delirium tremens

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.285
Učenik ranjen zbog devojke

Autor: A.Ž. Adžić, N. Jovanović | Foto:O. Bunić | 18.10.2008. - 05:00
pucnjava-v.jpg

BEOGRAD – Nemanja M. (17) iz Novog Beograda, učenik PKB škole, ranjen je u vrat juče oko 11 sati ispred stadiona „Sinđelić“ u Ulici Vojislava Ilića broj 86. Nemanja je bio u grupi mladića koja se potukla s vršnjacima na poljani pored stadiona. Jedan dečak iz suparničke grupe je izvadio pištolj, pucao u Nemanju M. a zatim su svi učesnici tuče pobegli ka Zvezdari. Kao motiv juče se nezvanično pominjala svađa zbog devojke.

Teško ranjeni mladić operisan je u Urgentnom centru, i kako saznajemo, jedan metak povredio mu je vratnu arteriju. Nemanja M. i juče je prema nezvaničnim informacijam aiz bolnice bio u životnoj opasnosti. Lekari navode da je zadobio teške povrede i da ulažu sve napore da spasu život dečaka.
Ubrzo posle pucnjave pored stadiona, došla je ekipa Hitne pomoći,a ranjeni mladić bio je u nesvesti. Ležao je na mokroj zemlji, a ispod glave bila je lokva krvi. Po kišovitom vremenu lekari su uspeli da ga reanimiraju. Munjevito su ga stavili na nosila i ubacili u sanitetsko vozilo. Prevezen je Urgentni centar, gde je odmah po prijemu operisan.
Odmah posle dojave o pucnjavi, policijske patrole blokirale su prilaz stadionu i mestu zločina. Policajci su odmah krenuli u potragu za napadačem i učesnicima tuče. Prolaznici koji su videli četvoricu mladića kako beže, rekli policiji su da su na leđima imali rančeve, pa su pretpostavili da su srednjoškolci.
Nekoliko sati bilo je potrebno da se identifikuje ranjeni mladić, jer u trenutku kada je pucano u njega, nije imao nikakva dokumenta kod sebe. Ubrzo nakon toga inspektori su priveli trojicu maloletnika, učesnika tuče, inače drugove Nemanje M. Istovremeno je identifikovan je i mladić koji je pucao u Nemanju M. Kako saznajemo, i on je maloletan, a u policiji očekuju da će ga ubrzo privesti.
Iako motiv ovog napada još nije poznat, nezvanično se može čuti da se Nemanja M. s napadačem posvađao zbog devojke, pa je on izvadio oružje i pucao mladiću u glavu i vrat. Nemanja M. je inače ranjen u blizini Srednje tekstilne škole, koje mahom pohađaju devojke.

http://blic.co.rs/hronika.php?id=61360
Gle ovo: http://forum.krstarica.com/threads/240633
 
Čitaj bolje, pucao je iz pištolja u njega dva puta mislim. To su bedne skole u kojima su bande "in"
Pazi stvarno.

Hebes skolu, ja sam isao u gimnaziju "Sv. Sava" gde je trenerka i kajla bila k'o narodna nosnja, stalno smo se shibali sa obliznom vecernjom, a gudrovine je bilo k'o u prici, pa niko od nas nije postao ubica.

Ovo je malo rasireniji problem. Nije do strucnih skola, ili skola uopste.
 
Textilna skola? Kako je jedan stari inspektor svojevremeno komentarisao tu obrazovnu instituciju - škola za qrve :hahaha:

A on iz pkb-a... Ovi drugi sto su pucali - verovatno peki leki :whistling:
Čobanijada stručnih škola ;)

Какве везе има која је школа у питању?:think:

Поента је да се такве ствари раније нису дешавале у обиму у ком се данас дешавају.
 
Ti opravdavas delo ovog delikvanta?

Ko kaze da opravdavam samo dajem odgovor na pitanje ko je kriv.

Inace da ne zaboravimo i slucaj od pre par dana kada je par klinaca upalo na trening odbojkasica u nekoj skoli u Nishu i isprebijali ih i jednoj devojcici polomili obe ruke.


Da sam roditelj te devojcice saznao bi koji su to pametnjakovici bili i otisao bi im na gajbu i citavu familiju bi mu olesio od batina plus bi im izlomio i ruke i noge i ako imaju kucnog ljubimca nekog i njemu bi izlomio sve noge.To je jedini nacin ako zelis do neke pravde u ovoj zemlji da dodjes.Bas me zanima da li ce ti majmuni dobiti 10 godina robije kao sto je onaj sto je malo bakljom oprljio onog glupog pandura.
 
Upravo tako
Pogledaj tu mladost, 'bem ti, pa vise od polovine njih je destruktivna.

----------------
Now playing: Paul Kossoff - Tuesday Morning
via FoxyTunes

Ma dovoljno je kad vidim decu od nekih mojih prijatelja i to decu od 6-7 godina ....igra im se svodi samo na neku destrukciju,unistavanje,lomljenje necega nema ni traga neke normalne igre i kreativnosti neke i maste.
 
Pazi stvarno.

Hebes skolu, ja sam isao u gimnaziju "Sv. Sava" gde je trenerka i kajla bila k'o narodna nosnja, stalno smo se shibali sa obliznom vecernjom, a gudrovine je bilo k'o u prici, pa niko od nas nije postao ubica.

Ovo je malo rasireniji problem. Nije do strucnih skola, ili skola uopste.

Samo samoubica :rumenko:

S. Sava je bila dno gimnazija koliko se secam... Proveo sam u njoj 2 nedelje :ok:
 
Ko kaze da opravdavam samo dajem odgovor na pitanje ko je kriv.

Inace da ne zaboravimo i slucaj od pre par dana kada je par klinaca upalo na trening odbojkasica u nekoj skoli u Nishu i isprebijali ih i jednoj devojcici polomili obe ruke.


Da sam roditelj te devojcice saznao bi koji su to pametnjakovici bili i otisao bi im na gajbu i citavu familiju bi mu olesio od batina plus bi im izlomio i ruke i noge i ako imaju kucnog ljubimca nekog i njemu bi izlomio sve noge.To je jedini nacin ako zelis do neke pravde u ovoj zemlji da dodjes.Bas me zanima da li ce ti majmuni dobiti 10 godina robije kao sto je onaj sto je malo bakljom oprljio onog glupog pandura.
bravo , posebno sam se s*****o kada sam video juce u novinama da su doticni samo prekrsajno odgovarali i da je onaj glavni dobio 20 dana zatvora , a druga dvojica po 10 ili tako nesto:eek: , mislim nemam reci da kazem sta mislim o tome :thumbdown:
 
Ko kaze da opravdavam samo dajem odgovor na pitanje ko je kriv.

Inace da ne zaboravimo i slucaj od pre par dana kada je par klinaca upalo na trening odbojkasica u nekoj skoli u Nishu i isprebijali ih i jednoj devojcici polomili obe ruke.


Da sam roditelj te devojcice saznao bi koji su to pametnjakovici bili i otisao bi im na gajbu i citavu familiju bi mu olesio od batina plus bi im izlomio i ruke i noge i ako imaju kucnog ljubimca nekog i njemu bi izlomio sve noge.To je jedini nacin ako zelis do neke pravde u ovoj zemlji da dodjes.Bas me zanima da li ce ti majmuni dobiti 10 godina robije kao sto je onaj sto je malo bakljom oprljio onog glupog pandura.

Mirni navijači su mu samo malo gurali baklju u usta :hahaha::rotf::rotf:
 
Ma dovoljno je kad vidim decu od nekih mojih prijatelja i to decu od 6-7 godina ....igra im se svodi samo na neku destrukciju,unistavanje,lomljenje necega nema ni traga neke normalne igre i kreativnosti neke i maste.

A i roditelji bar da pokusaju da ukazu na ono sto ne valja.
Gledam u samoposluzi, prije neku noc, majka riba od svojih 20 - 22 godina, pustila klinku da valja iz rafova....mislim ludilo. Bar da se okrenula. Ne. Prodavacice morale da sredjuju za tom gamadi.

----------------
Now playing: Paul Kossoff - Time Away
via FoxyTunes
 
bravo , posebno sam se s*****o kada sam video juce u novinama da su doticni samo prekrsajno odgovarali i da je onaj glavni dobio 20 dana zatvora , a druga dvojica po 10 ili tako nesto:eek: , mislim nemam reci da kazem sta mislim o tome :thumbdown:

Za sve postupke maloletnih lica odgovaraju njihovi roditelji ;)
Deca u dom a roditelji u tvorza pa da vidish kako ce posle da vaspitavaju i vole svoju decu :mrgreen:
 
bravo , posebno sam se s*****o kada sam video juce u novinama da su doticni samo prekrsajno odgovarali i da je onaj glavni dobio 20 dana zatvora , a druga dvojica po 10 ili tako nesto:eek: , mislim nemam reci da kazem sta mislim o tome :thumbdown:

Pa sta da se misli?

Pa ako je ono sa bakljom tretirano kao pokusaj ubistva sta je onda ovo kada sa mocugama na kojima su ekseri bili ulete i mlate te i jos ti ruke izlome.
Taj roditelj te devojke ako ima i malo mozga treba lepo da nadje nekoga da ovaj lepo navata za jedno par meseci te momke jednog po jednog i da im izlome svaku koscicu na telu. Mada ja se ne bih suzdrzao a da im ne odem na gajbu i izlomim celu familiju. Sta me briga odem posle odlezim 20 dana i mirna mi savest. :D
 

Back
Top