Top Spin 2

*JV*

Aktivan član
Poruka
1.509
Sta mislite o ovoj igri?Po meni najbolja simulacija tennisa,bolja od Virtua Tennis 3.Prvo sam igrao VT 3,ali kad sam video(igrao) Top Spin 2,VT 3 mi je bio smesan.Jes da Top Spin 2 ima goru grafiku od VT3,ali je gameplay i realnost na mnogo visljem nivou nego u VT3.Tako da,sta mislite o ovoj igri?
PS.
Ako neko oce da igra online ili preko Hamachija,nek se javi na PP.Pozdrav.
 
jel postoji šansa da se trojka uskoro pojavi i na računarima?
Top Spin ima mnogo bolji gameplay i tu je grafika nebitna...a sa VT3 nema razloga da se upoređuje jer je VT3 arkada....doduše, veoma zabavna arkada.
 
I desava se kada se dosta dugo igra poena i kada se branite da protivnik udari lopticu koja zavrsi u mrezi... Ali to se desava toliko retko da sam se zaprepastio kada sam video i da to moze... U TS-u loptica nekad kaci mrezu pa poen moze da se dobije i na srecu... :)

I mogao bi jedan dan da probam preko neta ako neko hoce, vikend bi najvise odgovarao...
 
Poslednja izmena:
jel postoji šansa da se trojka uskoro pojavi i na računarima?
Top Spin ima mnogo bolji gameplay i tu je grafika nebitna...a sa VT3 nema razloga da se upoređuje jer je VT3 arkada....doduše, veoma zabavna arkada.

VT3 je zabavna jedno 2 sata i to ako je prvi put igras. Zivi smor!!!! :thumbdown:A kako tek nervira bacanje igraca po terenu, pa ljudi jeste li nekad to videli, cini mi se da je Nadal samo jednom to pokusao, na svu srecu nije nista polomio. E sad u igri zene se ne bacaju, mozda su se kreatori igre uplasili da se nesto ne vidi ispod suknje. Takodje aut je nemoguc kao neiznudjena greska, mreza se zatrese samo ako na joypadu(tastaturi) drzite dole prilikom servisa. Mogu se nabrojati mesta gde ce lopta da padne, ali nikad na liniju. Igra nema ni R od REALNOSTI i oslobodite hard od te NEigre jer uopste nije igriva i instalirajte Top Spin i nije sve u grafici!!!!!
 
VT3 je zabavna jedno 2 sata i to ako je prvi put igras. Zivi smor!!!! :thumbdown:A kako tek nervira bacanje igraca po terenu, pa ljudi jeste li nekad to videli, cini mi se da je Nadal samo jednom to pokusao, na svu srecu nije nista polomio. E sad u igri zene se ne bacaju, mozda su se kreatori igre uplasili da se nesto ne vidi ispod suknje. Takodje aut je nemoguc kao neiznudjena greska, mreza se zatrese samo ako na joypadu(tastaturi) drzite dole prilikom servisa. Mogu se nabrojati mesta gde ce lopta da padne, ali nikad na liniju. Igra nema ni R od REALNOSTI i oslobodite hard od te NEigre jer uopste nije igriva i instalirajte Top Spin i nije sve u grafici!!!!!

pa ako voliš prave simulacije, Dream Match Tennis je keva :cool: posebno kada se igra online.
btw, ako neko zna gde u Beogradu ima da se nabavi TS2 (bez obzira da li je original ili "ono drugo"), nek' mi pošalje pm ;)
 

Back
Top