Dylan Dog

E u srce me dirne kada vidim da i danasnja deca citaju stripove...
Meni fali neki specijalni broj koji ima da se kupi u knjizari Omen
( ne mogu sada da se setim kako se zove a mrzi me da trazim)
ali kupice njega Cheersy....kupice
sto se tice najboljih epizoda...pa ne znam...sentimentalno sam vezana za prve...
 
Da li neko ima skeniran strip-Dylan Dog-Mefisto?Mislim da je to specijalni broj 4 zlatne serije.
Bio bi zahvalan ako neko ima i ako moze da ga postavi na upload.Ja imam dosta stripova pa mogu u zamjenu za taj postaviti na upload neki drugi ili vise njih.
 
E u srce me dirne kada vidim da i danasnja deca citaju stripove...
Meni fali neki specijalni broj koji ima da se kupi u knjizari Omen
( ne mogu sada da se setim kako se zove a mrzi me da trazim)
ali kupice njega Cheersy....kupice
sto se tice najboljih epizoda...pa ne znam...sentimentalno sam vezana za prve...

pa naravno
ubjedljivo najbolje
racunajuci i jos par specijala
 
Ljudi ima li neko na prodaju ili razmenu Dilane u izdanju Slobodne Dalmacije i Ludensa?

Mozhe da se naruchi preko neta, ja to bash planiram da uradim (a mozhda jednog dana kad zaradim svoje pare, kupim i sva shtampana izdanja koja su izashla na ovim prostorima :)). Link> http://www.stripovi.dzaba.com/DilanDog.htm
Inache, ova nova epizoda, Nekropolis, mi se mnooogo svidja, a od starih, npr. Uspomene Nevidljivog, Gledao sam kako umiresh, Poslednji chovek na Zemlji, Pricha ni o kome, i dr.
 
Pricatajte moj post u topicu Dampyr o Dilanu a i generalno o svim besmrtnim Bonelijevim junacima, cini mi se da bi se i Sclavi kao i Ferri slozili samnom...
 
Ma sama pojava
DYD je obasjana maglom:P
mislsim samo kad uhvatite taj strip rukama osecate da je to nesto fantasticno!
Jedna primedba na strip je sto nije bas originalan [ne sto se tice lika]. mislim svaka 3 epizoda se odnosi na neki roman film pricu... mislim lepo! i ta epizoda igra sa smrcu je u stvari onaj film "sedmi pecat" jeste malo izmenjeno ali to je to! ALi ne kritikujem strip STRIP zahteva punu PAZNJU kod odmladine i matorih :)
STRIP JE MAJKA
 
Odlican strip.Ne bi mogao da se odlucim koja epizoda je najbolja ali jedna od boljih mi je Iza ogledala.Zao mi je sto nisu snimali horor filmove po dilanu dogu.Jedan italijanski horor koji sam gledao (Dellamorte Dellamore)
je uradjen po epizodi Dilana Doga Smrt, ljubav, smrt.Medjutim film je ocajan jer je strip mnogo zanimljiviji i izbacen je veci deo stripa.Ako nista drugo film vredi pogledati zbog Italijanke anna falchi


Joooooooj kako se slazem sa tobom... Znaci apsolutno neoboriva cinjenica je da je strip daleeeekooooooooo bolji.. definitivno sam odusevljena stripovima uopste ali Dilan je Dilan.... Mislim ako se u nesto razumem to su stripovi (jbga imam preko 1500 primeraka) ali moj favorit je uvek Dilan
 

Back
Top