Tema .........,Crnogoraca sa Kosova..........

Xheki ti je moj jarane otkrio lazhi koje si ti ovde hteo da prodajes.ako hoces mogu da te podsetim i usmerim na link.
A sto se rice preporuke Machinisti vidim da se dobro razumes u terapiju koju mu preporucujes ali ne kao lekar vec kao pravi pacijent jer pominjes boje a vidim iz iskustva objasnjavas njihovo delovanje posle upotrebe.
Nemoj da mi odgovaras jer ako mi odgovoris rasplakacu se od radosti.

Ko riche?:lol::lol::lol:
 
Reci nesto pametno Glupachice ako mozhes.Znam da ti je tesko jer sam nick koji si izabrala objasnjava kako se ti intelektualno osecas.
Ovo neka bude poslednji put da je neko drugog korisnika prozivao zbog nadimka. Potonja diskusija proizašla iz toga je izbrisana jer nema veze s temom i samo je natpljuvavanje.
Xheki dobio zvanični žuti karton.
 
Ovo neka bude poslednji put da je neko drugog korisnika prozivao zbog nadimka. Potonja diskusija proizašla iz toga je izbrisana jer nema veze s temom i samo je natpljuvavanje.
Xheki dobio zvanični žuti karton.

eh neso kako ja lako dobijam zhute kartone.a ovde ima dosta forumasa koji iskrivljuju ime jednog celog naroda nazivajuci ih Arbanasi,Arnauti,Shipci,Zhuge i ostalim imenima kako kome padne napamet.Pa onda pretnje razno razne kako ce nas istrebiti i sta jos ne.:dontunderstand:
 
eh neso kako ja lako dobijam zhute kartone.a ovde ima dosta forumasa koji iskrivljuju ime jednog celog naroda nazivajuci ih Arbanasi,Arnauti,Shipci,Zhuge i ostalim imenima kako kome padne napamet.Pa onda pretnje razno razne kako ce nas istrebiti i sta jos ne.:dontunderstand:
Ko je još kažnjen ti ne znaš, ali da se primetiti da nekih nešto nema...
Za ta imena kao i ono tvoje shkaveli ubuduđe crveni.
 

Back
Top