Online prevara,bezazlena zabava ili realan problem?

:dontunderstand:Statistika kaze da je 20% razvoda uzrokovano online neverstvom.Ovakve veze podjednako su opasne kao i avanture u fizickom svetu.Cak iako ova vrsta avanture ne dovede do fizickog kontakta moze biti pogubna,kosta ce raspada braka ili veze.Kako se dogodi da potpuni stranac udje u vas svet i to samo putem monitora?

pa tako sto se upoznas pa ti ne buede stranger
 
Potpuno moguce da jedan brak ili veza dozive svoj krah zbog " kompjuterskog partnera " kome neznate ni lik.Kao dokaz tome jedan primer gde je zena lezala u krevetu nekoliko meseci zbog bolesti,a muz je ya to vreme uspostavio "vezu preko linije".Rezultat svega je bio-kada se zena oporavila pokupila je svoje stvari i otisla prethodno mu razbivsi monitor,da bi je nakon toga muz molio na kolenima da se vrati.Kako nije uspeo da je vrati izvrsio je samoubistvo.Od ljubavi do tragedije-uzrok online...
 
:rotf: boodalo al me nasmeja :hahaha:

Nije sme$no. Ja sam tako oterao pola riba jer nisu htele da prekinu da flertuju preko neta. Navukle se na pazhnju i komplimente koje dobijaju od potencijalnih jebacha i svako veche vise li vise na netu, chatu, forumima, MSNu. Chisto zlo. Sujeta. Hrane se tim bolesnice.
Kakav je to nachin reci mi, da joj tamo neki turci i belosvecki kurafteri komentari$u slike na fejsu i prichaju da je sexy, a ona da se sme$ka i prima komplimente ko poslednja fufica. Deco.. kad ste u vezi, nema da visite po netu i flertujete sa forumskom i ostalom bagrom vec da volite svog partnera. Aj
 

Back
Top