Kuda idu radikali?

Radikali idu kod chedoida na malterisanje i betoniranje.
Chedoidima ce mesati najbolje zenske,a radikali ce mesati malter.
Toma posle 20 godina jurisa na Karlobag, postao Toma Napredni, pa ce kao njegov sef iz kazamata da bude omiljena opozicija. Onaj Slobi, ovaj Tadicu.
Zabavno je kada osnivac radikala OZNA, otvori radikalski kavez i pusta ih medju ljude.
Sada vidis i ko su lezbajke, a kasnije cemo i toplu bracu upoznati.
Rece dobro Juvenal: Leba i Igara.Toma je to unapredio: leba za tri dinara i igara ispred konja.
 
Радикали су готови...али ни Николић неће ништа урадити.
Све одрађено плански и смишљено и највише смрди на Енглезе.

Прикривају Пајтићево одвајање Војводине- ''дајте народу хлеба и игара''.
Не знам колико су у томе криви ови преостали у СРС-у, али Николић базди на километар.

aham
Englezi su bili poznati po wichkraftingu... vekovima
oseca se njihov utica kod one lesbien i kod one neebane :D

tako malo deluju ko da ih kisha i magla mlate 24 sata/365 dana u godini :D
 
Svedoci smo da je pucanje po šavovima stranke počelo još odlaskom Šešelja u Hag, nastavilo se očajničkim batrganjem još par godina dok Nikolić konačno nije napravio rupu u čamcu i pustio vodu..
Po onome što se u štampi može pročitati, uskoro će Šešelju biti onemogućeno upravljanje strankom iz "pritvorske jedinice", stranka je očigledno obezglavljena a da ni sami radikali ne znaju ni gde su ni ko su...


Šta vi mislite, kako će izgledati kraj?

P.S. Nisam član ni pristalica ni jedne partije i molim za objektivna mišljenja a ne ostrašćena bulažnjenja.. Hvala.

Drago mi je da vidim da nas ima sve vise ovakvih....jedino neutralci mogu da vide pol.scenu srbije kakva stvarno jeste!
U SRS ce otpoceti krvava borba za vodjstvo(ako vec i pocela nije)....ili ce se eventualno raspasti u jos derivata....poput Tomine stranke
 
Ima li šanse da ponovo sarađujete Šešeljem?
- Šešelj može da očekuje moju pomoć, ali ja znam da je više neće potražiti. Mada, čudan je njegov odnos prema SRS-u. Glamočanin je prvi koji je izdao stranku pa je Šešelj zatražio da nešto učini za njega, i on je sad odbornik SRS u Pančevu. Zatim, Ljubiša Petković, koga su po Šešeljevom nalogu zaključavali u prostoriju za metle i koji je rekao u kameru da sarađuje sa Službom bezbednosti, danas je poslanik jer je pomogao Šešelju u odbrani.
sta reci? :???:
 
Pa jel mu to bila misija?:eek:Isto kao i demokratama

Ne, to je Šešeljeva misija, da uništi patriotsku opoziciju, uništavajući najjaču stranku u tom bloku.

Tomina misija je da odbrani srpski nacionalizam, od Šešeljevog destruktivnog delovanja po uputstvima, ko zna kojih, obaveštajnih službi, i za interese kvislinških vlasti u Srbiji. Znači, da spreči Šešelja da uništi svaki ozbiljan otpor žutima.

Bogu hvala, pa je Toma odlučio da ne poklekne u borbi za dobro Srbije, razočaran "prijateljevom" izdajom, i da stvori jedinu razumnu političku opciju.

Vidim, svi šešeljevci ga najviše (ili jedino) napadaju po pitanju ulaska u EU. Ja ih ne smatram lošima, već slepima, pored očiju.

Sećam se jednog časa iz filozofije, gde nam je profesor govorio o Edipu. Čas nije bio posvećen tzv. Edipovom kompleksu, nego nečemu što je Edip uradio.
Kada je sreo svoju majku i spavao sa njom, ne znajući da mu je to majka, i kada je to kasnije otkrio, sam je sebi iskopao oči, uz reči da mu nisu potrebne jer ničemu ne služe, jer njima nije čak ni rođenu majku mogao da prepozna.

Dragi moji šešeljevci, nemojte posle da sami sebi oči vadite. Nego gledajte njima, kada vam ih je već Bog dao.

Znači, po vama Toma je izdajnik, zbog zalaganja za ulazak u EU.
Zanemariću do jučerašnje Šešeljevo, barem deklarativno, zalaganje za isto. Šešelj, ionako, za razliku od Tome, nikada i ni u čemu nije iskren.

Da, vidimo, našim očima, koje političke opcije oko EU postoje.

1. SRS (Šešelj) - Bolje na dno okeana, nego u EU.

2. DS (Tadić) - U EU po svaku, ali bukvalno svaku cenu.

3. SNS (Toma) - U EU, ali samo dostojanstveno, sa međusobnim uvažavanjem i ravnopravno ostalim članicama i kandidatima.

Šta pažljive oči (svest) ovde vide?

Opcija 1: Budale koje ne shvataju u kom vremenu žive, kakav je poredak u svetu i Evropi, "ko kosi, a ko vodu nosi", gde leže pare i, na kraju, koliki smo mi, zapravo.
Sa takvima EU, a to su skoro sve evropske zemlje, ne želi da ima išta. Isto kao svojevremeno sa Enverovom Albanijom, koja je tada bila najjadnija zemlja u evropi, a skoro i u svetu.
Što je najgore, ni Rusija, u koju se oni zaklinju, takođe sa takvima neće da ima išta, jer i Rusija Srbiju vidi u EU. U razloge zašto nećemo sada da ulazimo.
Jednostavno Evropi se neće sviđati da postoji u njoj jedna zemljica koja piša uz vetar, ali joj sigurno neće pridržavati qitu, dok piša. Pustiće je da se usmrdi u sopstvenom smradu i iskoristiti prvu priliku da je izbriše sa mape.

Opcija 2: Zapad, de fakto, nema baš neke simpatije prema Srbiji. To je surova istina. Oni na Srbiju gledaju kao na čir na guzici Evrope, i radi su da ga se otarase.
Sad, čir se najlakše otklanja kratkim hirurškim zahvatom, ali je moguće to učiniti i pomadama, mada to dugo traje. Znači, oni su za rez, ako je ikako moguće.
E, pa moguće je. Sa Borisom Tadićem i žutima. Oni su ti koji su se, u želji da uživaju u dobrom sexu, prepustili proverenim perverznjacima da ih vežu za krevet. A, kada shvate da perverznjacima nije cilj da i Srbija uživa u tom sexu, nego da je do smrti izmrcvare, zarad zadovoljenja svojih bolesnih sexualnih nagona, tada je već kasno. Lisice su čvrsto stegnute oko debele šipke na uzglavlju kreveta.

Opcija 3: Poznata rupa u tepihu i krpljenje zlatnim koncem.
A, zašto bi Evropa uopšte krpila tu rupu, pitaju se mnogi. Pa, zato što je to ipak i za samu Evropu najmanji smor.
EU pokušava da razbuca Srbiju, kroz ponižavajuće uslove, koje žuti na štetu Srbije bezpogovorno pre ili kasnije (čim zamažu oči građanima) ispunjavaju.
Ali, ako bi SNS bio na vlasti, to im više ne bi moglo proći. A, ne bi ni mogli da odbace Srbiju kao kužnu i neprijateljsku, jer bi ta Srbija ipak bila za ulazak u EU, ali dostojanstveno, kao i svaka druga članica.
Da li je to mnogo i nenormalno ili neuobičajeno, što bi ta Srbija tražila? Nije. To zna i Evropa.
Zbog toga bi rešili, ako već nisu mogli da nagovore onaj gore pomenuti čir, da se iseče, da ga izleče pomadom. U stvari, bolje im je da prime Srbiju kao državu, kad već nisu uspeli kao rasparčanu teritoriju, nego da ih čir na guzici još dugo muči.

Sad, ko je shvatio ovo gore napisano, shvatio je.
Ko nije... Ne preostaje mu drugo do da sledi Edipov primer, i iskopa sam sebi oči.

P.S. Ovaj post je upućen mojim dragim kolegama koji su ostali uz Šešelja, te molim žute, zelene, crveno-bele (na kvadratiće), crveno-crne i ostale u svim bojama gay zastave da ga ne komentarišu. HVALA
 
Pretera ga Toma sa ovih 5 dana.

Pa, SRS, praktično, već sada ne postoji.
На изборима ћемо видети да је СРС остала стабилна странка, а Николић може да блебета како је јак. Тома Јуда неће прећи цензуз јер високо лети а ниско ће да падне.
 
Drago mi je da vidim da nas ima sve vise ovakvih....jedino neutralci mogu da vide pol.scenu srbije kakva stvarno jeste!
U SRS ce otpoceti krvava borba za vodjstvo(ako vec i pocela nije)....ili ce se eventualno raspasti u jos derivata....poput Tomine stranke

Apsolutno treba biti po strani u ovim teskim vremenima kada se bira manje zlo za Srbiju a Srs je definitivno njena rak rana sto se pokazalo kroz decenije prisustva.
Jednom zauvek treba im reci zbogom.
 
На изборима ћемо видети да је СРС остала стабилна странка, а Николић може да блебета како је јак. Тома Јуда неће прећи цензуз јер високо лети а ниско ће да падне.
Uskoro ces da pričaš drugu priču al ajde, Šekilend je odsvirao svoje :sad2:
 

Svojevremeno, negde 90-ih, u jeku rata, kada je Petković imao uzlaznu karijeru u stranci, na jednom sastanku, kada je isti uzeo reč da nešto prokomentariše, Šešelj ga grubo prekinuo i ponizio rečima: "Ćuti, Petko! Lupiću ti šamar". A, sad taj isti Petko služi tom istom Šešelju.

Izgleda čovek voli da ga šamaraju.
 
На изборима ћемо видети да је СРС остала стабилна странка, а Николић може да блебета како је јак. Тома Јуда неће прећи цензуз јер високо лети а ниско ће да падне.

Prijatelju,

Nemoj da te mrzi da pročitaš, malo iznad, onaj moj poduži post.
A, ako si ga proičitao, pa ipak ovako pišeš... Šteta za tvoje oči.
 

Back
Top