Da li Vam je izgled krstarice uredu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

NICS

Iskusan
Poruka
5.705
Meni licno nije svaki put moderator pretumba i to mu je neki redizajn sajta. pogotovo sto neume da sredi mail box korisinka mesecima imam jednu poruku aktivnu i nikako ne mogu da je izbrisem :)
Verovatno i ostali korisnici imaju slicne probleme a menja se samo dizajn ako se to tako moze nazvati suvise je jednstavan za pretrazivac
 
Meni licno nije svaki put moderator pretumba i to mu je neki redizajn sajta. pogotovo sto neume da sredi mail box korisinka mesecima imam jednu poruku aktivnu i nikako ne mogu da je izbrisem :)
Verovatno i ostali korisnici imaju slicne probleme a menja se samo dizajn ako se to tako moze nazvati suvise je jednstavan za pretrazivac

a ti genije napravi i lepsi i bolji.....tesko je svima udovoljiti. a ima toliko sajtova slicnih i istih tako da nemoj da kvaris vid ovde ako ti nije po volji ;)

ziveo Trandzament :)
 
Pa vec je bilo reci o dizajnu foruma. On je takav kako bi forum bio pregledan,jer sadrzaj je ono sto je bitno.;)
Posto postoje clanovi koji preferiraju druzenje i zabavu forum je malo korigovan.Nove kategorije,mogucnost uredjivanja profila,albumi...itd.

Iskreno, ne snalazim se bas najbolje. Verovatno zbog toga sto sam navikla na one klasicne prikaze phpbb foruma gde su svi potforumi jedan ispod drugog, pa mi se to cini preglednijim.
;) Lici na ono na sta si navikla. :D


btw slobodno izrazite svoje misljenje. Na kraju,forum se i koriguje zbog clanova ;)
 
Kad porastem biću Yahoo!

kadporastembicuyahooks0.jpg
 
vishe mi se svidja kad porasted bicu google

google-video-homepage.png


jednostavno/savrseno

yahoo je pompez prick

kad imash isuvishe na rasploganju samo se gubis, odaberes pogresne stvari i obicno ne nadjesh to sto trazis

google je nadrealan
yahoo je barok

always take above reality!
 
Poslednja izmena:
Imam ja jedan problem, ne znam dali je to samo meni ili je i ostalima, ali ja lijepo podjem na kategoriju izaberem podforum, poslije kada hocu da se vratim na kategoriju kaze mi da ima novih postova, iako sam ih vec pogledao. nisam ishao na back(da jesam shvatio bi ovo) nego ja liepo gore na link... Radi ajedino ako kliknem na refresh par puta...
Nije ovo neshto strashno, prezivjecu, ali pitam da li se ovo i nekom drugom dogadja?
 
@Georg_Faust
@mornar_popaj

Nista me niste razumeli!

Stari screenshot sam stavio da bih pokazao da je dizajn Krstarice ocigledno preuzet od Yahoo-a, a tek nedavno su dodati boksovi sa slicicama za tekstove iz magazina Krstarice. No, admiral Krstarice se jos uvek plasi da uvede malko DOM-a kao sto se moze videti na naslovnoj Yahoo-a (desno gore - Mail, Messenger, Radio, Weather, ...)
 
Dizajn sajta mi se svidja, promena je dobro dosla. Ne znam po cemu se ovaj dizajn foruma razlikuje od prethodnog, pa ne mogu neki da se snadju? Promenjeno je mesto nekim dugmicima, nista strasno!! Ako je nesto bilo pri vrhu stranece, a sad je 2 cm nize, veliki je to posao i trosi dosta fizicke energije. :) Malo osvezenje je potrebno ovom forumu i podrzavam ovaj redizajn.
 
Svaka promjena prija .Makar nekad bila iz boljeg u gore :zper:.Nemam jos osjecaj da mi se dopada:manikir: .Mi steriji ljudi teze se navikavamo na promjene :manikir:.Valjda je to u pitanju:whistling:. Imala sam bazu svojih prikupljenih i pozajmljenih slicica i izimala sam ih brzo po potrebi.:telefon:Sad moram da pravim drugu a jos nisam skapirala kako:worth: .Mozda ne moram da se odreknem mojih miljenica no i to jos ne znam kako :think:.Vidjecu .:roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top