Attraction--->Passion--->Love--->End... kako?

e sad zvuci razumljivije....:D

sad ce "teta" metla da ti "resi" problem za tili cas.....:mrgreen:;)

vas osnovni problem je nedostatak komunikacije!!!! ne zali se drugovima kad imas neki problem u vezi nego idi kod nje pa ga resavajte zajedno!!!
ponavljas tu gresku non stop....a i ona takodje
a ona njena prica "ja pa ja" mislim da je samo njena zelja da ti privuce paznju jer oseca da vam fali nesto a ne zna sta!!!....dakle opet komunikacija...sedi lepo sa njom reci joj sve sto mislis reci joj sta ti je zasmetalo kod nje i kaldim se da ce reci da je to samo ke.njala da bi ti privukla paznju (naravno da je to pogresno ali ebo ga....grese svi ...), e sad mozda gresim za nju mozda je stvarno takva ali opet neces znati dok je ozbiljno ne pitas neke stvari
sve ovo proizilazi iz vase zelje da se bacite u ozbiljnu vezu a psihicki niste dorasli tome....u pitanju je nezrelost (ne ne zelim da vredjam taman posla, to je sasvim normalno pa u tim si godinama....), normalno je da gresis i normalno je za te godine tako da se ponasas....(znam jer sam i ja u tim godinama:mrgreen:)

ajde zovi devojku pa se razjasnite...

mislim da ja ovde nisam iznela nikakvu mudrost...svaki forumas ce ti ovo reci al eto mene nije mrzelo da pisem:mrgreen:

ps: ako je cela ova prica tvoja izmisljotina pa si me navuko da kuckam ovde kilometarski post..... :azdaja:

pss: najgluplje je traziti resenje ovde na forumu jer te ljudi uopste ne poznaju i svaka nihova (pa i ova moja) poruka je ustvari predpostavka....

psss: lepo od tebe sto zelis ozbiljne veze...znaci da ima potencijala u tebi da kad sazris do kraja budes fin momcic ;)....pohvalno...retki su danas takvi pogotovo medju nasim mladjim generacijama....


Hvala ti, i taman posla... nebih ja napisao sve ono sto sam napisao da nije istina i da nisam bio u panici. Trazim na forumu kada svi oko mene su mi rekli da ljubav na daljinu nepostoji... i da je najbolje da neraskinemo i da ja spavam sa drugim ribama ovde jel ona nece nikada saznati. Ja bi joj ovo uradio kada bi znao da ona to radi meni pa bi joj jednog dana samo rekao: Nemoj da mislis da nisam znao, ja sam tebi isto radio ;) Ali sa obzirom da znam da ona uopste negleda druge muskarce mislim da nije fair.
Znam ;) vidim sta moji drugovi rade... uzas :confused:
 
Poslednja izmena:
Hvala ti, i taman posla... nebih ja napisao sve ono sto sam napisao da nije istina i da nisam bio u panici. Trazim na forumu kada svi oko mene su mi rekli da ljubav na daljinu nepostoji... i da je najbolje da neraskinemo i da ja spavam sa drugim ribama ovde jel ona nece nikada saznati. Ja bi joj ovo uradio kada bi znao da ona to radi meni pa bi joj jednog dana samo rekao: Nemoj da mislis da nisam znao, ja sam tebi isto radio ;) Ali sa obzirom da znam da ona uopste negleda druge muskarce mislim da nije fair.
Znam ;) vidim sta moji drugovi rade... uzas :confused:

Ovo ti je bas zrelo
Kad vec imas rogove, aj i njoj da ih nametnes... a nju bas briga
Radi malo na ovom stavu, ne valja ti to

I ta negacija...
 
Haha to je pitanje... koliko koja zivotinja oseti? Ovo je brza smrt za zivotinju ona nista neoseti, ja mrzim mucenje... gledao sam film jedan sta rade u Japanu ili u Kini zivotinjama, rasplakao sam se... evo sada cu naci link pa cu ti ga ostaviti ovde.

Edit: https://www.youtube.com/verify_age?next_url=/watch?v=Jd6IqF7znWE

neka fala...gledala takvih klipova i filmova koliko hoces...i dan danas imam tikove....
brza smrt? hm...necu ni da pochinjem na ovom forumu o tome..........
nego ajde....i sta sad sa tom tvojom devojkom i sa onom drugaricom?
 
Haha to je pitanje... koliko koja zivotinja oseti? Ovo je brza smrt za zivotinju ona nista neoseti, ja mrzim mucenje... gledao sam film jedan sta rade u Japanu ili u Kini zivotinjama, rasplakao sam se... evo sada cu naci link pa cu ti ga ostaviti ovde.

Edit: https://www.youtube.com/verify_age?next_url=/watch?v=Jd6IqF7znWE

Hahaha, koja si osetljiva dusha. Pa ljudima bre svaki dan rade triput gore stvari od okretanja naglavachke i dranja koze na zivo. Hahahah i ladno si zaplakao na taj klip... Shta reci, dusha :cmok:
 
Hahaha, koja si osetljiva dusha. Pa ljudima bre svaki dan rade triput gore stvari od okretanja naglavachke i dranja koze na zivo. Hahahah i ladno si zaplakao na taj klip... Shta reci, dusha :cmok:

Nemoj molim te link da mi das :sad2: Izludeo bi... gledao sam ranije, pre jedno 4/5 godina filmove na ogrish.com cisto da znam sta ljudi rade u drugim krajevima... i od tada sam imao "nightmares" neznam kako se na nasim kaze. A gde to rade inace?
 
Nemoj molim te link da mi das :sad2: Izludeo bi... gledao sam ranije, pre jedno 4/5 godina filmove na ogrish.com cisto da znam sta ljudi rade u drugim krajevima... i od tada sam imao "nightmares" neznam kako se na nasim kaze. A gde to rade inace?

Pa svuda. Ovde na primer. Malo, malo, pa nadju polu-ugljenisano telo sa brazdama od bodljikave zice, opekotinama i proshirenim analnim otvorom, kako iskidano bleji pored puta. Najnoviji hit u Bg-u ti je komadanje machetama, dok je zrtva bodljikavom zicom vezana za drvo, odsecanje glave , te ostavljanje iste u kesi za smece pored kontejra.
 
neka fala...gledala takvih klipova i filmova koliko hoces...i dan danas imam tikove....
brza smrt? hm...necu ni da pochinjem na ovom forumu o tome..........
nego ajde....i sta sad sa tom tvojom devojkom i sa onom drugaricom?

Ish... nebih trebao ovako na forumu da se exponiram ali ako sam vec pre neki dan napisao ono sto san napisao, ajde onda:

Nazvala me keva pre 20 minuta i pita la me kako sam, sta radim i kako je sa devojkom, dali se cujemo cesto... ja sam rekao da sam raskinuo. Ona nije mogla da veruje... "Tako fina devojka, inteligentna, kulturna, lepa, obrazovana, vaspitana..." jel si video na tetkinom vencanju kako je znala da se ponasa u onakvom drustvu? bla, bla bla - Ja nisam mogao da verujem... ja sam pitao kevu onda: Zasto ste mi onda punili glavu? Svi vi? Pa mi je onda keva rekla: Pa bojali smo se da neuradis ono sto je Borko ( moj ujak uradio ) a to je da se ozenis sa prvom devojkom u koju se zaljubis... jaaaoooj :dash:
Ja sam spomenuo ono sto mi se nije svidjalo kod nje, kevi... pa mi je ona rekla:
Pa kada sam ja upoznala tvog Tatu isto mi se nisu svidele par stvari... niko nije savrsen, trebas malo drugacije da razmisljas...

CCCC! grrr :otkacio: Zasto, zasto, zasto? Zasto mi je samo posle raskida ovo rekla? I govorimi da je nazovem sada? Posle keve me i cale nazvao i dao isti savet, jaoj sta mi rade... sto sam bio tako naivan :sad2:
 
Maajke ti, kakve veze imaju ova dva posta koja si mi citirao :eek:

A sto se tiche tvoje zivotne price, ja vidim samo da tebe onako principijelno manje vise boli racku za tu devojku. Bitniji ti je sex jedno petstoputa od same osobe.


Ah, mislio sam da si Forum Troll posto se uvek zezas ;) A ono sam ti citirao posto sam video da si imao post na onaj topic 4 godina star a inace momak je pitao sta ljudi misle o go go dancerkama a ti si odgovorio kako imaju lepe tetoaze ;D

A inace da mi je stalo samo do sexa, zasto bih otisao sa drustvom u Ambis subotu vece umesto da sam bio sa njom? Zasto sam joj rekao sledece jutro da sam umoran kada je htela da dodje kod mene pre nego sto je trebala da ide? Veruj mi nije mi do sexa uopste... mogu dugo bez sexa, ali ako dodjem u situaciju da me neko izprovocira e onda stvarno hocu da izludim...

Dodjes u situaciju da ti neko da mali prst ali ti hoces celu ruku pa na kraju pomislis da je bolje da nisi nista uopste ni dobio ;)
 

Back
Top