Problem sa Mikrofonom

Dupont

Domaćin
Poruka
4.644
Ovako...kada sam na Windows Live Mesenger pricam normalno,normalno cujem ali ja moj glas(kad pricam sa nekim) cujem posle 5 sekundi...znaci imam EHO...pokusavao sam sve da smanjim,iskljucim itd....ali bez uspeha....sta da radim?:(
 
To nije problem sa mikrofonom već sa tvojom i sagovornikovom brzinom interneta.
Ti kada nešto izgovorš krene kod njega, zatim stigne a njegovi zvučnici su pojačani pa se opet tvoj glas vrati u njegov mikrofon i krene na putovanje kod tebe... i eto ga... delay :D
 
To nije problem sa mikrofonom već sa tvojom i sagovornikovom brzinom interneta.
Ti kada nešto izgovorš krene kod njega, zatim stigne a njegovi zvučnici su pojačani pa se opet tvoj glas vrati u njegov mikrofon i krene na putovanje kod tebe... i eto ga... delay :D
Brzina Interneta nije problem(bar kod mene)...i moji su zvucnici pojacani ali sagovornik nema EHO...
 
To nije problem sa mikrofonom već sa tvojom i sagovornikovom brzinom interneta.
Ti kada nešto izgovorš krene kod njega, zatim stigne a njegovi zvučnici su pojačani pa se opet tvoj glas vrati u njegov mikrofon i krene na putovanje kod tebe... i eto ga... delay :D
Ali pazi ovo...on nema problema kada sa nekim prica(inace oboje su u Srbiji) a sa mnom(ja sam u Inostranstvu) postoji taj problem...Kako to objasnjavas?
 
Jendostavno kazi osobi sa kojom pricas da malo utisa zvucnike (naravno ne skroz pa da te ne cuje,nego nek bude na min. ali da se cuje) i da sto je jos bitnije udalji mikrofon od zvucnika sto je vise moguce.
Probaj to...pa da ako nista drugo eliminisemo tu varijantu i vidimo nesto drugo...mada ja mislim da je ovo u pitanju ;)

btw to sto nema problema sa drugom osobom sa kojim prica (samo s tobom je problem) moze biti da je zato sto ta osoba ima slabiji mikrofon pa se na zvucnicima ne cuje glasno kao ti. ;)

Ajde pa javi... ;)
 

Back
Top