Zapad vrbovao Nikolića

Budala! Šešelj je totalno prolupao. Ajd što je prolupao, nego što je naredio svojim slinvcima iz stranke da opstruiraju donošenje zakona koji su potrebni za evropske integracije.

sta ima ko da opstruira, ko ima vecinu donese zakon i ko vas sisa

a mozda rezim nece u eu pa trazi alibi,

a sad ozbiljno, posle pokusaja skupstinske kradje velikog broja poslanika od strane g.tome zar i demokrate misle da rad skupstine treba tek tako nastaviti kao nije nista bilo. mozda ali ako ste rezim u nekoj banani.

vec danas i juce iz;laze na videlo problemi, toma da predsedava administrativnim odborom. ma hajte, pa njega treba eliminisati iz skupstine kao laznog poslanika, nije on nigde dobio mandat nego lista, koliko se ja secam.
takodje postoje jos niz skupstinskih odbora i naravno da radikali traze svoj deo, a da se tomi oduzme.
ko podrzava tomu u skupstini taj opstruira. nemo da govorite neistine, cuj mene pa samo to i govorite.
 
Томи не може да припада мандатван СРС,јер је он то добио на листи СРС,а не на листи тзв."Напред Србијо".То "Напред Србијо" није учествовало на изборима.
 
„Mene je sramota što je Tomislav Nikolić godinama uživao moje neograničeno poverenje i što sam mu omogućio da bude šef tima za moju odbranu”, kazao je Šešelj.



„Nikolić je doživeo krah”

On je dodao da je Nikolić za njega „gotov u svakom pogledu”, da je Nikolićev „moralni krah njegov lični krah” i da o njemu ne želi više da govori.

Šešelj je sudije obavestio i da je „opozvao” svog pravnog savetnika Aleksandra Vučića, bivšeg generalnog sekretara SRS-a, zato što „u njega više nema poverenja”.

kao rimski imperatori... zavere su svuda okolo, svi mu žele zlo, svuda su izdajnici
 
odborom. ma hajte, pa njega treba eliminisati iz skupstine kao laznog poslanika, nije on nigde dobio mandat nego lista, koliko se ja secam.

Томи не може да припада мандатван СРС,јер је он то добио на листи СРС,а не на листи тзв."Напред Србијо".То "Напред Србијо" није учествовало на изборима.
Realno, otkad je Seki zapichio u Hag, Toma je bio personifikacija SRS.

Sigurno niko nije glasao za tu stranku sa Todorovicem i Radetom na umu.
 
Lider Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj tvrdio je danas pred Haškim tribunalom da su njegovog doskorašnjeg zamenika Tomislava Nikolića "zapadne obaveštajne službe zavrbovale da razbije SRS".

http://www.rtv.rs/sr/vesti/hronika/haski_procesi/2008_09_23/vest_85540.jsp

Opak taj zapad :hahaha: Uzeo je i grobara pod svoje :rotf:
Ja sam bio ubedjen da je jedina služba koja može da ga vrbuje - ruska.
Ali pošto rusi slabo plaćaju (dokazano:mrgreen:) onda verujem da su zapadne.
I njega i Vučića i generala Delića, mamicu im izdajničku!:otkacio::super:
 
Realno, otkad je Seki zapichio u Hag, Toma je bio personifikacija SRS.

Sigurno niko nije glasao za tu stranku sa Todorovicem i Radetom na umu.

Ја за СРС нисам гласао само због Шешеља,Томе или неког трећег,него пре свега због политичке идеје која није сагласна са евроатлантском политиком.
 
Napad je najbolja odbrana.

Baš se pitam ovih dana zašto je Šešelju stalno aktuelna priča kako su svi strani plaćenici.
Jedini ligičan odgovor je, pa zato što je upravo on strani plaćenik.

"Drž'te lopova!"
 
Zbog takvih budala kao sto je Seselj, Srbija je sve manja:

25ztjs6.jpg
 
Poslednja izmena:
Zbog takvih budala kao sto je Seselj, Srbija je sve manja:

http://i35.tinypic.com/25ztjs6.jpg[IMG][/QUOTE]
:Јесте ли знали :idea:да су Шешељеви преци убили Кенедија, о томе пишу све јучерашње новине. Зато нам САД сакати Србију и парча је. Све због Шешеља :evil:
 

Back
Top