Sex na jedno vece........da ili ne?

Dragan87:
Nije bitno kako se zove,al sta ima loshe u tome da se provedes s nekom devojkom jedno vece i posle ste kao ono..drugovi. 8-) Jos bolje je ako vec imas devojku...to mu dodje kao prevara-avantura...
Daj, ne pricaj svasta, to je sranje. Jedino ako si neizivljen, pa ti hrani sujetu. Kad porastes, videces da to nema nikakvog smisla i da te cini potpuno duhovno praznim.
 
Dragan87:
Sta mislite o vezama na jedno vece...ili noc ? :evil: :oops: :evil:


Шта очекујеш?
Да анализирамо појаву звану ''веза за једну ноћ'' са психилошког, социолошког, филозофског... аспекта?
Са је вреднујемо, као ''супер је'' или ''безвезе је''? '''Одобравам '' или ''не одобравам''? (Коме ја могу нешто да одобрим? Чије везе смем да вреднујем?)

Шта ???:roll:
 
Dragan87:
Sta mislite o vezama na jedno vece...ili noc ? :evil: :oops: :evil:


Postoji jedan sjajan španski film koji se zove "U postelji"...
Tu se ne govori samo o sexu. Stvari su postavljene, tako da je, u stvari, One Night Stand - potraga. Ukapiraš, nakon nekog vremena, da ti , u stvari , ne tražiš sex zbog sexa, takve stvari ne dosade jedino kada si jako mlad... Sex za jedno veče je super, najbolji je onaj koji traje sat ili dva. Svaki fizički odnos dvoje ljudi ima toliko trajanje, E, sad, zašto ljudi ostaju i da spavaju jedno pored drugog, zašto razgovaraju totalni neznanci u krevetu i o čemu..
Eeeee...
 
neko obrisao post
a pitali te dal ces da se zenis..hehe...kreteni :-D :-D

ma da nije to lose za jedno vece ,mislim ako ispadne dobro.a nikad ne znas kako ce da ispadne.moze i osrednje ili ne daj boze lose.nekad se cak i pokajes.

bila jedna tema gde su pricale kako one uvek znaju kako ce da ima ispadne sema na jedno vece,kao mogu da ga provaljuju na osnovu necega i to kao nikad se nisu zeznule...prikenjalo mi se dok sam citala.

glupace !! mrsh
 

Back
Top