Sex na jedno vece........da ili ne?

Mala vesela:
sta mislite o sexu na jedno vece.Da li je to opravdano? :?: :?
:twisted:

Jednom u zivotu bila sam u iskusenju zato sto je decko licio na mog decka sa kojim trenutno nismo bili zajedno.I zato sto sam znala da tog dvojnika verovatno vise nikad necu videti a ni chuti,to je bilo kad sam isla u Banja Luku da igram dens u jednoj diskoteci.
Ali kao prvo i prvo on je bio toliko navalentan da mi nije dao ni 10 minuta vremena ni da razmislim nego je samo doslo do toga da sam ja instiktivno rekla "necu zato sto imam decka",on kaze "pa nece on znati", "provalice" kazem ja, "kako ce provaliti?", "provalice,to moze da se provali uvek kad te neko prevari", "ma nece provaliti,kako ce provaliti", "necu,ne smem,provalice,a sta cu ja bez njega? Ja ne mogu bez njega.Ne smem"
Ne znam sta bih odlucila da me je pustio u miru da razmislim 10 minuta a on da sedne na drugi krevet, ali ja sam se celu noc valjala s njim i s vremena na vreme kad pretera ustajala da bezim i isterivala njega iz kreveta i iz sobe.Doduse i nije bilo vremena za gubljenje,ostajala sam tamo jos samo tu noc.Pobedila sam ipak ja iako nisam jaca od njega odbranila sam se.Uradila sam onako kao sto su mi instikt i srce rekli.
 
One night stand u Americi je poput kupvanje mleka... mislim da je bilo u neke magazine (koje ukradem od djevojke pa citam u toalet) pisalo da ne postoju covek u americi koji to nije uradio bar jednom u zivotu...i odma posle toga da je to najveci razlog za sirenja HCV- koji u americi po tom istom magazinu imaju preko 40 % mladih...
 

Back
Top