koliko ste najduze verni jednoj emociji?

kolektivna_mudrost

Početnik
Poruka
5
Nismo se videli 2 godine nakon burnog braka.
Nasli smo se na odmoru na neutralnoj teritoriji...dosao je da me bodri gde mi je bilo potrebno i imam utisak da sam pobedila zahvaljujuci njegovom prisustvu.
On se covek nije pomerio s mesta na kom sam ga ostavila. Isto dobro i milo bice koje sam poznavala... kao da je ostao zamrznut u vremenu.
U medjuvremenu ja pola sveta preokrenuh i odrastoh :rumenko: Bolje od nase harmonije ne moze, znam sad :heart: Ne postoji bolji prijatelj od njega i bolji ljubavnik od njega za mene :whistling:

Dal' je moguce da volite nakon toliko vremena? Da ste verni toj emociji? Da ste nepokolebljivi u tome da ce to tako biti i za jos toliko godina? Jel' mozete da volite i tudje uspehe i tudje padove? Da slusate o njenim ljubavima i placete nad njenim povredama.... a da pri tome niste vi koji ste je povredili?

Sta determinise jednog muskarca da kaze da je uvek tu za 1zenu i ni1drugu?

Da li ste i da li biste rekli nekome da pokuca na vasa vrata nakon bilo kog vremena.... a da znate sve njene strane... i najsvetlije i najtamnije ?

Sramota me sta sve zna o meni, jel' moguce da neko tako stabilno voli?:heart:
 
bio je na istom mestu na plaži 2 godine......?? nema soomnje....vole te... ša ja znam ša me determiniše.....neam pojma, al kako rastem tako sam sve manje zaloođen pričama takog tipa ko šo si opisala.....ne bi ja čeko na plaži....posle dve godine...da bodrim....možda i bih, al nešo ne ..ako sam malo pametan....a nisam...i uopšte ne volim stabilno....
 
bio je na istom mestu na plaži 2 godine......?? nema soomnje....vole te... ša ja znam ša me determiniše.....neam pojma, al kako rastem tako sam sve manje zaloođen pričama takog tipa ko šo si opisala.....ne bi ja čeko na plaži....posle dve godine...da bodrim....možda i bih, al nešo ne ..ako sam malo pametan....a nisam...i uopšte ne volim stabilno....

:hahaha:
e vala ni ja moonjo..nema sanse..
sam koncept mi je ..pogresno postavljen..a ti si za dve godine zakljucila da si ti i ni jedna druga? ili on i nijedan drugi? covek se vraca starim emocijama samo onda kad nema novih koje im mogu parirati..e sad..pitanje je da li se vracati? ima li smisla..
neko je jednom rekao ako se nesto zavrsilo, postojao je razlog za to..lako je biti romantican..ali ljubav nije cekati dve godine, vec biti sa nekim dve godine..
ili 20..
 
Dal' je moguce da volite nakon toliko vremena? Da ste verni toj emociji? Da ste nepokolebljivi u tome da ce to tako biti i za jos toliko godina? Jel' mozete da volite i tudje uspehe i tudje padove? Da slusate o njenim ljubavima i placete nad njenim povredama.... a da pri tome niste vi koji ste je povredili?:
Мени ова питања делују мало чудно.. просто не знам како да одговорим на њих...
Не разумем то, волим - не волим... Или волиш или не.

Sta determinise jednog muskarca da kaze da je uvek tu za 1zenu i ni1drugu?:
Ово не знам чему служи...:roll:

Da li ste i da li biste rekli nekome da pokuca na vasa vrata nakon bilo kog vremena.... a da znate sve njene strane... i najsvetlije i najtamnije ?

Sramota me sta sve zna o meni, jel' moguce da neko tako stabilno voli?:heart:
Једино то и јесте љубав. Она што бих је ја љубављу назвала...
јер.. не постоји ништа што је може променити... не тражи противуслугу, чак ни присуство вољене особе...
 
kolektivna sad si dokazala pojedinim forumasicama da LJUBAV POSTOJI....ja sam ti neizmerno zahvalan.

naravno da postoji taj vanvremenski "osecaj"....i nema te zene koja moze da pokida te nevidljive vase veze....evo krompiric se raskuvao od emocija....a gde je sada moja bivsa M......?

i treba da patim p....mi mamina
 
Emo

ChuckEmo_midi.jpg
 
Sta determinise jednog muskarca da kaze da je uvek tu za 1zenu i ni1drugu?

Sramota me sta sve zna o meni, jel' moguce da neko tako stabilno voli?:heart:
uvek se voli stabilno... ostalo i nije ljubav...

sta determinise muskarca da to kaze (i da to pritom stvarno vredi tokom godina)?
ljubav, svest o sebi i zivotu, zrelost i inteligencija... retki su muskarci koji znaju sta hoce, ali postoje... nego, hoces li da se miris sa njim? mislim, odraste li konacno ili vozis i drugi krug?
 
Nismo se videli 2 godine nakon burnog braka.
Nasli smo se na odmoru na neutralnoj teritoriji...dosao je da me bodri gde mi je bilo potrebno i imam utisak da sam pobedila zahvaljujuci njegovom prisustvu.
On se covek nije pomerio s mesta na kom sam ga ostavila. Isto dobro i milo bice koje sam poznavala... kao da je ostao zamrznut u vremenu.
U medjuvremenu ja pola sveta preokrenuh i odrastoh :rumenko:

Ništa meni ovo nije jasno... Brak je bio buran a ipak ste se rastali zato što je tebi trebalo vazduha a on se nije pomerio sa mesta gde je bio.. Ti si se promenila i odrasla a on ostao nezreo i tebi nedorastao?
I sad se vi kao volite? Da li je ovo zavaravanje ili samozavaravanje? Ljubav sigurno nije.. Ili si ti nevešto napisala ono što si htela da kažeš....
 
Nismo se videli 2 godine nakon burnog braka.
Nasli smo se na odmoru na neutralnoj teritoriji...dosao je da me bodri gde mi je bilo potrebno i imam utisak da sam pobedila zahvaljujuci njegovom prisustvu.
On se covek nije pomerio s mesta na kom sam ga ostavila. Isto dobro i milo bice koje sam poznavala... kao da je ostao zamrznut u vremenu.
U medjuvremenu ja pola sveta preokrenuh i odrastoh :rumenko: Bolje od nase harmonije ne moze, znam sad :heart: Ne postoji bolji prijatelj od njega i bolji ljubavnik od njega za mene :whistling:

Dal' je moguce da volite nakon toliko vremena? Da ste verni toj emociji? Da ste nepokolebljivi u tome da ce to tako biti i za jos toliko godina? Jel' mozete da volite i tudje uspehe i tudje padove? Da slusate o njenim ljubavima i placete nad njenim povredama.... a da pri tome niste vi koji ste je povredili?

Sta determinise jednog muskarca da kaze da je uvek tu za 1zenu i ni1drugu?

Da li ste i da li biste rekli nekome da pokuca na vasa vrata nakon bilo kog vremena.... a da znate sve njene strane... i najsvetlije i najtamnije ?

Sramota me sta sve zna o meni, jel' moguce da neko tako stabilno voli?:heart:

Posle 2 godine oboje manipulisete jedno sa drugim..to nije ljubav...samo secanje na nesto sto je bilo..to je kao magija ..mahnes carobnim stapicem i pufff..nestane to sto nazivs stabilnom ljubavlju i koja postoji ovog casa samo u tvojoj glavi..Ljubav je promenljiva..moze biti sve i svakakva..menja svoje oblike i intezitete ..posle 2 god.stabilna sigurno nije..a i sta znaci to"stabilna"..
 
Poslednja izmena:
Da, moguce je da je neko dosledan tako dugo svojim emocijama i spreman je da ceka...mada ne verujem bas i u fizickom smislu tako dugo...mada u vasem slucaju to nije ni bitno? Mozda to i jeste jedini istiniti vid ljubavi, van zakona i normi...stabilno voli upravo onaj koji voli i tvoje mane. Uzivaj...
Ja spadam u one koji su verni jednoj emociji i duze no sto bi trebalo, po mnogima, ali ja je zvacem i vise od 32 puta, pa ako ne ide glatko onda je ispljunem i nema nazad.
 
Kad sam procitala ovo sto si napisala setila sam se nekih starih romanticnih filmova iz nekog doba koje mnogi smatraju lepsim i srecnijim...nekako se tad zaljubljivalo u jednu osobu pa se ta osoba cekala godinama, pisala su se pisma i odrzavala neka divna mastovita veza koja je cini se bila uzbudljivija od danasnjih...Meni se bas svidja to sto se ta vasa veza iako prezivela kako kazes svasta ipak odrzava tako da te drzi u nekom slatkom uzbudjenju, u nekom sanjarenju koje zna da ulepsa zivot...samo sto se neki iz tog sna grubo probude a neki ostvare ono sto su oduvek zeleli, divnu ljubav, romantiku i sklad...Mislim da ne treba misliti samo na lepe osobine te osobe pa ga idealizovati vec se okrenuti i setiti da nas je i povredio da nas je mozda negde ponizio, da je bio u nekim trenucima totalni egoista i sta sve jos...moze li se ziveti sa tim...Ako si srecnica koja nije zlopamtilo i koja moze da se nosi i sa manama tog coveka onda uzivaj, dopusti da ti opet udje u zivot...ne mora da znaci da bi opet bilo lose...tesko je sresti nekog ko zeli da nas potpuno upozna i ko nas takve kakvi smo voli...imam za to sopstveni primer...al to je neka druga prica...sve najbolje...
 
Nismo se videli 2 godine nakon burnog braka.
Nasli smo se na odmoru na neutralnoj teritoriji...dosao je da me bodri gde mi je bilo potrebno i imam utisak da sam pobedila zahvaljujuci njegovom prisustvu.
On se covek nije pomerio s mesta na kom sam ga ostavila. Isto dobro i milo bice koje sam poznavala... kao da je ostao zamrznut u vremenu.
U medjuvremenu ja pola sveta preokrenuh i odrastoh :rumenko: Bolje od nase harmonije ne moze, znam sad :heart: Ne postoji bolji prijatelj od njega i bolji ljubavnik od njega za mene :whistling:

Dal' je moguce da volite nakon toliko vremena? Da ste verni toj emociji? Da ste nepokolebljivi u tome da ce to tako biti i za jos toliko godina? Jel' mozete da volite i tudje uspehe i tudje padove? Da slusate o njenim ljubavima i placete nad njenim povredama.... a da pri tome niste vi koji ste je povredili?

Sta determinise jednog muskarca da kaze da je uvek tu za 1zenu i ni1drugu?

Da li ste i da li biste rekli nekome da pokuca na vasa vrata nakon bilo kog vremena.... a da znate sve njene strane... i najsvetlije i najtamnije ?

Sramota me sta sve zna o meni, jel' moguce da neko tako stabilno voli?:heart:

Jeste moguće.....Raskinuh sa devojkom pre polaska u inostranstvo....Odoh vani....vratih se u zemlju i svojoj devojci...Ja htedoh drugu, srce nije dalo...:heart:
 
ovaj uvodni text koji veze nema s naslovom kao da je pisao neki novinar...taj snisishodljivo nadmen JA JA stil...
dobro i ishta sad?
ti si sva iznenadjena u fasciniranosti posebnoshtju svog...whatever odnosa?Hu givz A...itd.
ajd eda odgovorim na postav ljeno pitanje jer je pametnije od konstatacije koja je uvodni post
jedna emocija me najduze drzi zadnjih...12 godina...razlichitim intenzitetom..shto nije ni dobro ni loshe..mozda vishe loshe ali boli me stojko da kazem shta i kako
 
ovaj uvodni text koji veze nema s naslovom kao da je pisao neki novinar...taj snisishodljivo nadmen JA JA stil...
dobro i ishta sad?
ti si sva iznenadjena u fasciniranosti posebnoshtju svog...whatever odnosa?Hu givz A...itd.
ajd eda odgovorim na postav ljeno pitanje jer je pametnije od konstatacije koja je uvodni post
jedna emocija me najduze drzi zadnjih...12 godina...razlichitim intenzitetom..shto nije ni dobro ni loshe..mozda vishe loshe ali boli me stojko da kazem shta i kako

Pa, to je uostalom i najbolje....Svaka veza ima svoje emotivne uspone i padove...Bitno je, zapravo ne prekine nit koja spaja čoveka i ženu..:cmok:
 

Back
Top