ХАШКИ ЛОБИСТИ ОБОЛЕЛИ ОД ПАРАНОЈЕ...хихихи...

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Vesti dana - sreda, 10. septembar 2008. 17:46
piksel.gif


Antihaški lobi komunicira s Mladićem novinskim tekstovima

Tanjug - Pre 5 sati


BEOGRAD - Službe bezbednosti Srbije i Republike Srpske koje intenzivno rade na otkrivanju članova antihaškog lobija, proveravaju pojedine novinske tekstove i oglase za koje veruju da su glavni vid komunikacije haškog optuženika Ratka Mladića i njegovih pomagača, preneo je list "Danas".

Putem članaka u novinama autori obaveštavaju haške begunce, prevashodno Mladića, o tome koliko su mu se službe bezbednosti približile, kada treba da promeni lokaciju, ali i od koga dolazi glavna pretnja za njegovo lociranje.

Pozivajući se na neimenovani izvor, list piše da je posle hapšenja nekadašnjeg predsednika RS Radovana Karadžića došlo do promene u delovanju antihaškog lobija u Srbiji i RS, čiji su akteri uvideli da postoji politički konsenzus za brzo okončanje saradnje s Haškim tribunalom.

Prema saznanjima bezbedonosnih službi, antihaški lobi planira i likvidaciju tužioca za ratne zločine Srbije Vladimira Vukčevića, koji je i koordinator Akcionog tima za saradnju s Haškim tribunalom, piše list.

Vukčević dobija sve veći broj pretećih pisama, a medijski tekstovi, ilustrovani i fotografijama na kojima su njegove registarske tablice, dobijaju u poslednje vreme formu lične diskreditacije i obračuna s tužiocem.


Tužilaštvo na čijem je on čelu dobilo je oko 40 pretećih pisama, a pretnje postaju sve ozbiljnije, čak i sa privatnim sadržajem.



******************************

Ахаха... па ово је и за мене много, заиста не могу да верујем да се толико параноика намножило по службама које би требало да буду крајње озбиљне и професионалне... 'ајмо, пустите машти на вољу, можда и ви допринесете овој параноји...
 
Мито ... Ајд прекини мајке ти да се тако понашаш. Ако мене нервираш са таквим понашањем, који сам патриота, шта мислиш колико нервираш остале ...

:hahaha::hahaha::hahaha:

Ја и хоћу да нервирам непријатеље јер и они мене нервирају - а ти буди љубазан па се потсети само ШТА СУ СВЕ ПРИЧАЛИ И ПИСАЛИ О КАРАЏИЋУ - е сада су почели да фантазирају и о Младићу - да стварно постоје такве некакве сумње О ПОРУКАМА ПРЕКО ОГЛАСА ДА ЛИ БИ ТО БИЛО ОБЈАВЉЕНО У НОВИНАМА.........???

п.с. А и твој патриотизам ми је нешто сумњив...
 
:hahaha::hahaha::hahaha:

Ја и хоћу да нервирам непријатеље јер и они мене нервирају - а ти буди љубазан па се потсети само ШТА СУ СВЕ ПРИЧАЛИ И ПИСАЛИ О КАРАЏИЋУ - е сада су почели да фантазирају и о Младићу - да стварно постоје такве некакве сумње О ПОРУКАМА ПРЕКО ОГЛАСА ДА ЛИ БИ ТО БИЛО ОБЈАВЉЕНО У НОВИНАМА.........???

п.с. А и твој патриотизам ми је нешто сумњив...

Можда је и то горе била порука! :eek: :whistling: :mrgreen:
 
:hahaha::hahaha::hahaha:

Ја и хоћу да нервирам непријатеље јер и они мене нервирају - а ти буди љубазан па се потсети само ШТА СУ СВЕ ПРИЧАЛИ И ПИСАЛИ О КАРАЏИЋУ - е сада су почели да фантазирају и о Младићу - да стварно постоје такве некакве сумње О ПОРУКАМА ПРЕКО ОГЛАСА ДА ЛИ БИ ТО БИЛО ОБЈАВЉЕНО У НОВИНАМА.........???

п.с. А и твој патриотизам ми је нешто сумњив...

Mito, nemoj da cepaš i ti patriote sad. Zar vam nije dosta podela, ostade vas za pod šljivu!
 
:hahaha::hahaha::hahaha:

Ја и хоћу да нервирам непријатеље јер и они мене нервирају - а ти буди љубазан па се потсети само ШТА СУ СВЕ ПРИЧАЛИ И ПИСАЛИ О КАРАЏИЋУ - е сада су почели да фантазирају и о Младићу - да стварно постоје такве некакве сумње О ПОРУКАМА ПРЕКО ОГЛАСА ДА ЛИ БИ ТО БИЛО ОБЈАВЉЕНО У НОВИНАМА.........???

п.с. А и твој патриотизам ми је нешто сумњив...

Мућни мало шаргарепом па ћеш схватити о чему говорим. За мој патриотизам се ти не брини. Ти често користиш онај црвени троугао, па не бих ни да се нашалим са тобом. Што се твог патриотизма тиче, заснива се на тастатури и монитору и трчању горе доле уколико је неко веће окупљање.
 
Vesti dana - sreda, 10. septembar 2008. 17:46
piksel.gif


Antihaški lobi komunicira s Mladićem novinskim tekstovima

Tanjug - Pre 5 sati


BEOGRAD - Službe bezbednosti Srbije i Republike Srpske koje intenzivno rade na otkrivanju članova antihaškog lobija, proveravaju pojedine novinske tekstove i oglase za koje veruju da su glavni vid komunikacije haškog optuženika Ratka Mladića i njegovih pomagača, preneo je list "Danas".

Putem članaka u novinama autori obaveštavaju haške begunce, prevashodno Mladića, o tome koliko su mu se službe bezbednosti približile, kada treba da promeni lokaciju, ali i od koga dolazi glavna pretnja za njegovo lociranje.


Bjelovarski sir u kanticama od 17 i 30 kila prodajem u Beogradu do 18 i 30 kod Sava Centra
Baba Višnja, tezga 357, lamela M16
 
:hahaha::hahaha::hahaha:

Ја и хоћу да нервирам непријатеље јер и они мене нервирају - а ти буди љубазан па се потсети само ШТА СУ СВЕ ПРИЧАЛИ И ПИСАЛИ О КАРАЏИЋУ - е сада су почели да фантазирају и о Младићу - да стварно постоје такве некакве сумње О ПОРУКАМА ПРЕКО ОГЛАСА ДА ЛИ БИ ТО БИЛО ОБЈАВЉЕНО У НОВИНАМА.........???

п.с. А и твој патриотизам ми је нешто сумњив...

Ko su tovoji neprijatelji? Koliko sam ja primetila 'žuti' se ovde uglavnom zavitlavaju i zabavljaju :mrgreen:
 
Мућни мало шаргарепом па ћеш схватити о чему говорим. За мој патриотизам се ти не брини. Ти често користиш онај црвени троугао, па не бих ни да се нашалим са тобом. Што се твог патриотизма тиче, заснива се на тастатури и монитору и трчању горе доле уколико је неко веће окупљање.

Ауууууууу... ово болдовано је чувена високоумна сентенца нашег цењеног господина Длакаве стрвине...хехехе, ко је ту ко, појма немам...:lol::lol::lol:

п.с. А што се тиче твоје инсинуације да ја "често користим црвени троугао" - то је заиста бедно, уосталом питај било ког модератора нека ти каже колику си и какву си глупост написао.
 
Poslednja izmena:
Ko su tovoji neprijatelji? Koliko sam ja primetila 'žuti' se ovde uglavnom zavitlavaju i zabavljaju :mrgreen:

Па и ми црвено-плаво-бели се УВЕК на овом пдф завитлавамо, зато и долазимо...него ти још штуцаш од тих 'талијанских жаба што си се данас најела... пази да не почнеш да крекећеш...:hahaha:
 
Мућни мало шаргарепом па ћеш схватити о чему говорим. За мој патриотизам се ти не брини. Ти често користиш онај црвени троугао, па не бих ни да се нашалим са тобом. Што се твог патриотизма тиче, заснива се на тастатури и монитору и трчању горе доле уколико је неко веће окупљање.

Ne branim Mitketa, ali ovo si baš lupio.:D Nikad čula da je nekoga prijavio.
 
Па и ми црвено-плаво-бели се УВЕК на овом пдф завитлавамо, зато и долазимо...него ти још штуцаш од тих 'талијанских жаба што си се данас најела... пази да не почнеш да крекећеш...:hahaha:

Danas samo kwekećem, a to je bitna wazlika :cool:
 
Цитат:
Оригинал поставио eremita
Кре-кре... а видим и "весела" си, цео дан тражиш с ким би се измотавала:




images




Наравно, таква сам ја, благодарим на ружи :heart::mrgreen:

А видим почела си да имитираш Ирона Лорда чак и у његовој "духовитости" ДА ЦИТИРАНЕ ПОРУКЕ ИЗМЕНИ ПО СВОМ НАХОЂЕЊУ... надам се да знаш (исто као и он) да је то по Правилнику Крстарице ЗАБРАЊЕНО !

Али, разумем ја вас:



 
А видим почела си да имитираш Ирона Лорда чак и у његовој "духовитости" ДА ЦИТИРАНЕ ПОРУКЕ ИЗМЕНИ ПО СВОМ НАХОЂЕЊУ... надам се да знаш (исто као и он) да је то по Правилнику Крстарице ЗАБРАЊЕНО !


У па то ради одавно, а и често, нарочито када је потребно импутирати нешто, односно сместити "пријатељима"....
Али Мито она стара пословица је непревазиђена - сачувај ме Боже пријатеља, од непријатеља ћу се већ
сам-а сачувати.
Тако и овде поједини патриЈоте-киње, здушно нападају патриоте у чопору са жутима и обавезно
се прикључе свакој хајци на појединца... :think:
 

Back
Top