Haradinaj okuplja opoziciju

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
Predsednici Alijanse za budućnost Kosova (AZBK) i Alijanse novo Kosovo (ANK), Ramuš Haradinaj i Bedžet Pacoli, postigli su dogovor o zajedničkom nastupu opozicije, prenose prištinski štampani mediji.

Na sastanku koji je održan juče u Haradinajevoj kući, prema Pacolijevim rečima, dogovoren je zajednički nastup opozicije u odnosu na vlast.

Pacoli je istako da je ubeđen da će opozicija posle ovog sastanka biti mnogo snažnija.

Prema rečima Haradinaja, na sastaku je razgovarano o mogućnostima jačanja i saradnje opozicije u cilju unapređenja procesa kroz koje prolazi Kosovo.

"Ostvarujemo naše ustavne funkcije kao opozicione partije. To podrazumeva da ozbiljno prihvatamo odgovornosti i da predstavimo naše vizije. Kao opozicija imamo naše ustavne odgovornosti", rekao je Haradinaj.

Haradinaj je dodao da se na sastanku razgovaralo i o agendi delovanja opozicije u Skupštini Kosova.

Posle sastanka sa Haradinajem, Pacoli je razgovarao i sa premijerom Hašimom Tačijem, na kome je, kako javljaju mediji, razgovarano o aktuelnim kretanjima na Kosovu.

Pacoli je naglasio da je sa Tačijem razgovarao o pitanjima sa kojima je saglasan sa vladom, ali da se nije uzdržavao da mu otvoreno kaže sa kojim pitajnima se ne slaže sa njim.

Opozicione partije AZBK, ANK i Demokratski savez Dardanije su se dogovorile da zajednički i usaglašeno deluju u radu parlamenta Kosova.

Kako li ce ovde opozicija protiv vlasti?
"Demokratski" ili :mafijas:
 
Da imamo politichara a ne majmuna u odelu on bi ovo inicirao finansirajuci i naoruzavajutji jednu stranu ili obe da se izrokaju do poslednjeg Shiptara

Ja sam takođe za to ali imamo sledeće probleme:

1. Odakle nam pare da ih finansiramo?!?!?

2. Da li je bolje finansirati šiptare da se međusobno ubijaju ili pomoći srpskom narodu na KiM i u Srbiji?

3. Misliš li da će se poubijati do poslednjeg?

4. Šta ako se posle nekog vremena međusobnog rata ipak dogovore i onda mi opet ispušili i za pare i za sopstvene interese?

5. Koga bi smo finansirali?(Ko bi pokrenuo oružane sukobe dole?)
 
1. za to se uvek ima,chak i ovakva banana kao mi,malo se skreshu upravni odbori,korupcija,dovedu odredjene stvari u drzavi u red,lopovi u zatvor( znam da nikad nece biti sa ovima na vlasti ali drzave koje pre svega imaju nacionalni interes u njega i ulazu,ne chekaju milost ili da im neko udeli)
2. bolje prvo jer je to najbolja pomotj poshto ako su "zaokupljeni" sobom nece imati vremena da proteruju i ubijaju Srbe
3.ne ali bi im s epopulacija znatno proredila,shto je uspeh
4.nema veze kad se zakrvi to se teshko vratja na staro a i da se dogovore rezultat bi vec u nekojm meri bio postignut
5.ja kazem umnik adminiostraciju i euleks podkupiti..to je najbolje...naravno ne sve ali oni su i onako korumpirana trulez..i preko njih zapaliti varnicu...nema veze koga dok se roka
 
ti se smej ali krvorpolitje medju albancima je sada jedina preostala shansa Srbima koji josh na Kosovu zive da na njemu i opstanu
ili ti verujesh mozda u suzivot,pomirenje i uspostavljanje medjuetnichkog dijaloga?
e na to bi trebao da usmerish svoje idiotske emotikone

Mislis da ce Srbima biti dobro ako na Kosovu bude bilo rokanja svaki dan?
Cisto sumnjam.

A koliko sam primetio po vestima jedino gde sporadicno dolazi do medjusobnih sukoba je sever.
Sta je sa enklavama?
Tamo su Srbi u 100 puta gorem polozaju od ovih sa severa.
 
Jeste siptarska elita na Kosovu je sva jedna i bedna pa ce da se kompromituju i da uzimaju pare od nase vlade(kao da nemaju druge izvore prihoda) kako bi se pobili medjusobno :lol: kakav poakleni plan koji nema sanse da provale

U pravu si
Bolje reshenje je da im poshaljemo debelog gedzovana koji lichi na Bojana Kostresha i da umru od smeha kad ga vide ko u Pajtonovcima od onog vica.
 
Mislis da ce Srbima biti dobro ako na Kosovu bude bilo rokanja svaki dan?
Cisto sumnjam.

A koliko sam primetio po vestima jedino gde sporadicno dolazi do medjusobnih sukoba je sever.
Sta je sa enklavama?
Tamo su Srbi u 100 puta gorem polozaju od ovih sa severa.

Vec im nije dobro..a bitje im samo gore.
Shiptari su i onako plemensko uredjeno drushtvo,gde je glavna privredna grana shverc narkotika a metod regulacije odnosa krvna osveta,tamo ce sranja uvek biti..samo je pitanje kog intenziteta.To treba iskoristiti.
 
1. za to se uvek ima,chak i ovakva banana kao mi,malo se skreshu upravni odbori,korupcija,dovedu odredjene stvari u drzavi u red,lopovi u zatvor( znam da nikad nece biti sa ovima na vlasti ali drzave koje pre svega imaju nacionalni interes u njega i ulazu,ne chekaju milost ili da im neko udeli)
2. bolje prvo jer je to najbolja pomotj poshto ako su "zaokupljeni" sobom nece imati vremena da proteruju i ubijaju Srbe
3.ne ali bi im s epopulacija znatno proredila,shto je uspeh
4.nema veze kad se zakrvi to se teshko vratja na staro a i da se dogovore rezultat bi vec u nekojm meri bio postignut
5.ja kazem umnik adminiostraciju i euleks podkupiti..to je najbolje...naravno ne sve ali oni su i onako korumpirana trulez..i preko njih zapaliti varnicu...nema veze koga dok se roka

1,2,3,4 i 5: Jel ti stvarno veruješ u ovo što si napisao ili se šališ?!?!?:eek:
 
1,2,3,4 i 5: Jel ti stvarno veruješ u ovo što si napisao ili se šališ?!?!?:eek:

Jok,bolje reshenje je chekati da svi postanemo EU porodica,dotle ce se Shiptari civilizovati a onih preostalih 5 Srba nece mariti u kojoj drzavi zivi jer smi svi Evropa:lol:
shta ti mislish kako je Kosovo kontrolisano kako-tako pre NATO bombardovanja nego preko albanske mafije,dila sa njima i manipulacijom medju sukobljenim frakcijama oko kontrole puteva droge?
 
ma Ameri ,jos neke zapadne zemlje i siptarska emigracija utukose milijarde i milijarde dolara da Kosovo vise ne bude u Srbiji i da se tamo instaliraju na duzi rok ,a sada ce mocna i bogata srpska vlada da ih potkupi i da im razjebe desetogodisnji trud i ogromna ulozena sredstva u taj projekat , mislim pa realnija je ona prica o"cekanju da se promeni stanje u svetu pada im se ..."ili kako vec ide
 
Ako ova nazovi demokratska vlast iskreno zeli da pomogne poboljshanju stanja Srba na kosovu onda svaki evro ulozen u to vredi deset puta vishe za bezbednost kosvskih Srba nego platjanje onih stranachkih lopovchina po 10 puta mesechno.
Ko shto reche vash guru"kome je do morala...itd."
 
Jok,bolje reshenje je chekati da svi postanemo EU porodica,dotle ce se Shiptari civilizovati a onih preostalih 5 Srba nece mariti u kojoj drzavi zivi jer smi svi Evropa:lol:
shta ti mislish kako je Kosovo kontrolisano kako-tako pre NATO bombardovanja nego preko albanske mafije,dila sa njima i manipulacijom medju sukobljenim frakcijama oko kontrole puteva droge?

Za mene je bolje da uđemo u EU pre njih kako bi smo mogli kasnije kao punopravna članica da ih ucenjujemo kako mi hoćemo a ne da bacamo pare u bunar bez dna da bi postigli neostvarive ciljeve i možda sa još žrtava..........................

A ti misliš da će se ikada šiptari civilizovati?!?!?:eek::eek:

Pa žive u plemenima od kako je sveta i veka i dan danas:rtfm:Gde bre ti živiš?Jesi li slep?
 
Ironija bato
pa niej ni EU/Amerika blesava
nece nas primiti bez da priznamo drzavu kosovo..to ti je valjda jasno
i onda ne mozesh da uslovljavash...vec se onaj Slovenac dosetio dace nam papiritj da potpishemo da ako nas prime nemamo prava da uslovljavamo nove chlanice..bla bla bla...
samo neki od dolazecih uslova
 
ma rokaju se oni i ovako na Kosovu je od 99. mnogo vise izginulo Albanaca nego Srba i tu upravo u medjusobnim klanovsko-politicko-mafijaskim sukobima , u nekima je ucestvovao i Haradinaj licno ,pa se nije nesto promenilo pozitivno stanje za Srbe zbog toga.Siptari imaju srecu ili nesrecu sve jedno da njih0va tvorevina nije nezavisna i da imaju gazde cije naloge izvrsavaju i koji ih obuzdavaju kada se previse zalete ,sasvim je moguce da bi oni usli i u otvoreni medjusobni rat da su ostavljeni sami sa sobom ,a ovako ne smeju previse da taklasaju jer je gazdama u interesu da makar formalno postoji "multietnicka demokratska drzava Kosovo " iako su daleko od toga al nece bas dopustiti im potpuno syebu koncepciju i planove.
 

Back
Top