LJUBOMORA

Shalila sam se- shto it bushe kola, shto ti ribe napadaju ribe... Joj, Vlado, BRE!

Јао Тина не стај ми на муку... па КОЛА су ми гребали и бушили гуме еееееејјј... па ја се с тим не бих ни шалио... да су ме говњавим моткама тукли 3 дана не би ме тако повредили :sad2::sad2::sad2: а ово за девојку нисам јој ни ја веровао док ми другар који је био сведок није рекао :lol:
 
Јао Тина не стај ми на муку... па КОЛА су ми гребали и бушили гуме еееееејјј... па ја се с тим не бих ни шалио... да су ме говњавим моткама тукли 3 дана не би ме тако повредили :sad2::sad2::sad2:
Pa što ti njih nisi tukao tim motkama, sunce li ti šuntavo? :lol:
 
Јао Тина не стај ми на муку... па КОЛА су ми гребали и бушили гуме еееееејјј... па ја се с тим не бих ни шалио... да су ме говњавим моткама тукли 3 дана не би ме тако повредили :sad2::sad2::sad2: а ово за девојку нисам јој ни ја веровао док ми другар који је био сведок није рекао :lol:
Lepo kaze Stefan K. I neka, i treba da ti grebu kola kad ti je toliko stalo do njih... :P Shalim se, al najvishe volim kad je neko lud za kolima pa mu se desi neko sranjce i onda poludeeeee. :lol: Evo ja, koliko samo ogrebotina imam, i to onih belih na crnom, pa me zabole. A tek shto sam skroz odvalila prednji deo kola- neshto plastichno ispod branika. :lol: Samo sam ga bacila u obliznji kontejner...
 
Lepo kaze Stefan K. I neka, i treba da ti grebu kola kad ti je toliko stalo do njih... :P Shalim se, al najvishe volim kad je neko lud za kolima pa mu se desi neko sranjce i onda poludeeeee. :lol: Evo ja, koliko samo ogrebotina imam, i to onih belih na crnom, pa me zabole. A tek shto sam skroz odvalila prednji deo kola- neshto plastichno ispod branika. :lol: Samo sam ga bacila u obliznji kontejner...

Jao bre, to su samo ogrebotinice... Nece ti nishta. Sve dok auto lepo ide, nishta mu ne fali...

Ма супер је то тако. :neutral:
 
Brate,na mene su neke osobe ljubomorne,a i ostace tako celog zivota...... ali boli me uvo.........oni ljudi umiru od ljubomore i zavisti....ali nisam ja kriv sto sam ovakav.......
 
To je isto onako, riba se sredi, nalicka, napicka, pa izadje u grad i ne gleda da li je frajeri primecuju (shto je sasvim normalno), nego gleda da li je ribe odmeravaju! :roll:
Toga IMA?! :hahaha: Misliš, stvarno IMA?!?! :lol: :lol: :lol:

Očigledno se družim s pravim ljudima i izlazim na prava mesta. :)

Da li ste do sad osetili da je neko na vas ljubomoran? Zbog lepote, uspeha u skoli ili na drugim planovima, ili iz ciste zlobe
Da. U osnovnoj me je to veoma pogađalo, deca su bila užasno ljubomorna zbog mojih ocena, zbog tadašnjeg dobrog posla moje mame i zbog toga što su me nastavnici obožavali, ali s prelaskom u srednju upoznala sam normalnije ljude s kojima sam počela da se družim. Trenutno bi neko mogao da ljubomoriše samo zato što sam jako srećna i zadovoljna svojim životom, ali ne verujem da bilo kome to smeta.
 

Back
Top