Gde prvo gledate..?

e, ako si ti "sabanski tip" ja sam...
1174577077_card_image_cute-bunny.jpg

Valjda ćeš me nekad videti "zeko"... :) :cmok:

Prvo u glavu al u smislu unutra tj. koliko je svestrana licnost ili inteligentna osoba
onda gledamo u dushu

:eek: Kako to radite? Hoću i ja to, "u dushu"..."u glavu, al' u smislu unutra"...Šta treba za to, neka natprirodna moć, superherojske fore, konsultacije sa vračarama i vidovnjacima...ima li neka literatura za samouke tipa "korak po korak", "uradi sam" i sl.? :eek: Možda je potrebna neka dodatna oprema, skeneri, sonari, antene...?
Ma ko će se još i za to obučavati, lakše je snimanje sisa ili guza... :rumenko:
 
Mozda je bila slicna tema,ne secam se..ali iskreni da budete..:D

Znamo,znamo da gledate.. pa vs toga pitanje je:

Idete ulicom i vama u susret ide zena,lepa,manje lepa ili zgodna svejedno..svaka je zena lepa na svoj nacin..Znaci:..Gde vam prvo padne pogled..Gde najcesce prvo pogledate.?

Мислим да сви одмере у целини. Није ствар у томе у шта се прво погледа, него где се поглед најдуже задржи. Код мене, на лепом лицу, истакнутим грудима или откривеним ногама... а у том правцу погледам и ако нису истакнути, а жена делује привлачно.

А што?
 
Мислим да сви одмере у целини. Није ствар у томе у шта се прво погледа, него где се поглед најдуже задржи. Код мене, на лепом лицу, истакнутим грудима или откривеним ногама... а у том правцу погледам и ако нису истакнути, а жена делује привлачно.

А што?

Eto..pokusah da objasnim na pitanje gde ja gledam ..da gledam upravo taj pogled..on najcesce kaze mnogo toga..:D
 
Тај поглед је више неки рефлекс... инстинкт, шта ли.

Осим ако постоји неки магнетизам, ту се стреља право у очи... па се брзо склања поглед, или не, свеједно.
 
Ne stignem ni da pogledam, a ona vec osacovala samu sebe.
"Jao kako su mi dobri bataci, al sam se naprzila dobro u solarijumu.
Joj kakva sam ribetina samo. U zipa koji dripac prodje pored mene, huh.....eeeee, bas sam lepa, prosto mi dodje da poletim....":hahaha:
 

Back
Top