Vojislav Šešelj namerava da ponovo počne štrajk gladju kao i pre 2 godine!

1234

Domaćin
Banovan
Poruka
4.833
http://www.studio-b.rs/info/vest.php?id=27791

Funkcioner Srpske radikalne stranke (SRS) Zoran Krasić izjavio je da bi lider SRS Vojislav Sešelj u slučaju da mu u haškom Tribunalu namentnu branioca, ponovo mogao da počne štrajk glađu.

Krasić, koji je i pravni savetnik Vojislava Šešelja, kazao je na konferenciji za novinare da Šešelj još nije dobio zahtev tuzilaštva da ga predstavlja advokat i naveo da su o tom zahtevu saznali iz medija.

On je dodao da Šešelj ima pravo da se brani sam i da to ne može da mu se uskrati.

Krasić je ocenio da tužilaštvo ne može da "zaustavi svoj bes jer postupak ne ide onako kako su zamislili" i ocenio da su netačni navodi da time sto se Šešelj sam brani vrši opstrukciju suda.

On je rekao da nije isključeno ni da je postupak tužilaštva "u funkciji ugrožvanja stranke" i dodao da je u "poslednjih šest godina bilo ozbiljnih udara na stranku i pokušaja njenog preotimanja i ugrožavanja".

"Neko da preuzme SRS i preotme, uništi ili sroza ugled SRS - pa to je posao koji se radi stranci od datuma kad je osnovana 1991. godine i svi koji su to radili ili nisu na političkoj sceni ili su marginalizovani", kazao je Krasić.

On je naveo da će u sredu pravni savetnici posetiti Šešelja i dodao da je ostalo još 58 svedoka, ali da Šešelj nije obavesten o redosledu njihovog pojavljivanja.

Glavni tužilac Haškog tribunala Serž Bramerc zatražio je da Šešelja predstavlja advokat, ocenivši da optuženi "blokira proceduru" time što se brani sam, objavljeno je prošle nedelje.
 
Zato sto dos izrucuje Karadjica i Mladica,da za uzvrat dobije sto duzi Seseljev ostanak u hagu.

Ma bas se plasimo Sekija, teorija zavere i ovde izgleda postoji,sta se palite kao da je sam Mesija, stize vam spasenje svi problemi ce vam biti reseni, samo da dodje.Smesni ste ,iako dodje bice to jos slabija sirovina (nego sto je bio pre)koja ce da isprica par bljuvotina da se malo ismejemo i to je sve sto ce da vam da.
 
Озбиљно се прича да се Шешељ наредне године враћа у Србију. А ове приче са штрајком глађу највише иду у корист његове будуће политичке каријере, а највише на штету суду у Хагу. Што се тиче користи/штете по саму Србију, то нека процене учесници на теми, сваки за себе.

То је све што може да се каже. А сад, да ли ће Шешељ успети да искористи чињеницу да је 20 година био затваран због политичких разлога од разних режима или не, то ће се тек видети. Вук Драшковић то није умео да искористи.
 
Ma bas se plasimo Sekija, teorija zavere i ovde izgleda postoji,sta se palite kao da je sam Mesija, stize vam spasenje svi problemi ce vam biti reseni, samo da dodje.Smesni ste ,iako dodje bice to jos slabija sirovina (nego sto je bio pre)koja ce da isprica par bljuvotina da se malo ismejemo i to je sve sto ce da vam da.

Svaka čast! :super:
 
Napred Seselj, samo napred. Ja bih voleo da istraje, prosli put me je strasno razocarao, prekinuo je strajk kad je bilo najlepse....

Evo citiram tebe,kavi ste vi to ljudi???
Nešto očigledno nije u redu u vašim glavama???
Zašto čovek da umre???
Pa meni je bilo žao čak i Đikija,čak i Kuma i Šiptara,svako ko zgreši treba da odgovara,a ne da da ga likvidiraju,na bilo koji način?!
A Šešelj jeste,hteli mi to da priznamo ili ne poslednji srpski lider,
Dvojica ,harizmatičnih su ubijeni,od svojih gospodara,tako da je ostao samo Šeki,i neka je on živ i zdrav svojoj porodici.
 

Back
Top