Najgora stranka?

Najgora Stranka?

  • SRS

    glasova: 41 33,1%
  • DS

    glasova: 22 17,7%
  • G17

    glasova: 3 2,4%
  • DSS

    glasova: 10 8,1%
  • SPS

    glasova: 6 4,8%
  • LDP

    glasova: 33 26,6%
  • NS

    glasova: 3 2,4%
  • LSV

    glasova: 6 4,8%

  • Ukupno glasova
    124
  • Anketa je zatvorena .
Iako su bili odlucujuci za formiranje vlade ,nisu vise bitni, mislim od njih ne preti opasnost,suvise su mali pa zasto bi ih iko pominjao,mada su takodje ljigavi, ali SRS ima impozantan broj glasaca pa smo se fokusirali na nju.(jer jos uvek predstavljaju opasnost svemu dobrom ovde u Srbiji.

Pa da... najbolje bi bilo kad bismo se odrekli svega sto jesmo, i uzeli americke dolare i tako hodali po svijetu do kraja zivota...a to sto smo Srbi, da zataskamo i zatajimo da niko ne zna...i da nam siptari poruse sve crkve i manastire po Srbiji... i tako eto...:roll:
 
SRS i DSS stite nacionalni interes Srbije... Svidjalo se to tebi ili ne...


Cime oni to cuvaju nacionalni interes Srbije?
Mislim da doticni i ne znaju sta je to,jer da znaju nesto bi konstruktivno ucinili po tom pitanju!
Ono sto od njih mozes dobiti je samo demagosko presipanje iz supljeg u prazno,nemaju resenje ni za jedan problem,ali su uvek gotovi da kritikuju drugog....

Uostalom sta je po tvom misljenju nacionalni interes Srbije drugo je pitanje.
 
Iako su bili odlucujuci za formiranje vlade ,nisu vise bitni, mislim od njih ne preti opasnost,suvise su mali pa zasto bi ih iko pominjao,mada su takodje ljigavi


Pa naravno , svaka krpa nadje zakrpu . Ergela starih lopova ponovo u akciji , ovog puta u koaliciji dokazanim klijentelistima i majstorima za trezorske brave i sefove ...
 
Cime oni to cuvaju nacionalni interes Srbije?
Mislim da doticni i ne znaju sta je to,jer da znaju nesto bi konstruktivno ucinili po tom pitanju!
Ono sto od njih mozes dobiti je samo demagosko presipanje iz supljeg u prazno,nemaju resenje ni za jedan problem,ali su uvek gotovi da kritikuju drugog....

Uostalom sta je po tvom misljenju nacionalni interes Srbije drugo je pitanje.

Pa recimo, stititi nacionalni interes Srbije znaci ne dati dio teritorije Srbije...Ili ako je vec odizet silom, uciniti nesti p opitanju toga... Tadic nije morao da vrati ambasadore u zemlje koje su priznale Kosovo... A ti sada objaasni meni kako opozicija moze bilo sta da rijesi??? Ljudi su konstantno jaci od DS-a, a gube na izborima...I sad ti meni reci ko koga ovdje zeza...
 
Pa recimo, stititi nacionalni interes Srbije znaci ne dati dio teritorije Srbije...Ili ako je vec odizet silom, uciniti nesti p opitanju toga... Tadic nije morao da vrati ambasadore u zemlje koje su priznale Kosovo... A ti sada objaasni meni kako opozicija moze bilo sta da rijesi??? Ljudi su konstantno jaci od DS-a, a gube na izborima...I sad ti meni reci ko koga ovdje zeza...



Ti stvarno mislish da je u nacionalnom interesu srpskog naroda da ima u svojoj drzhavi pretezhno neprijateljski raspolozhenu nacionalnu manjinu koje ima sve vishe i vishe, a za negde pola veka bi ih bilo vishe nego samih Srba u Srbiji?
 
Pa svi su oni lopine, samo ja biram one koji osim kradja nisu odgovorni i za hiljade smrti.

bio u tvojoj poziciji i skapirao da glasanje za manje zlo ne donosi manje zla..glasacu-podrzhavacu nekog ko donosi neshto dobro..to ce se dogoditi kad ljudi prestanu da glasaju za manje zlo i tako im da legimitet da rade shta im se oce i sachekaju da se pojavi neko ko ce doneti neku promenu na bolje..;)
 
Ti stvarno mislish da je u nacionalnom interesu srpskog naroda da ima u svojoj drzhavi pretezhno neprijateljski raspolozhenu nacionalnu manjinu koje ima sve vishe i vishe, a za negde pola veka bi ih bilo vishe nego samih Srba u Srbiji?

Izvini, a sta je vlast Srbije ucinila za Srbe na Kosovu da ostanu tu... Uostalom, kad mogu oni da ubijaju Srbe, sto ne bi mogli i Srbi njih...
I kao sto rekoh, vama bi odgovaralo da udjemo u EU, pa pare u ruke i put pod noge, i da zaboravimo sve ono sto smo vijekovima bili!
 
Pa recimo, stititi nacionalni interes Srbije znaci ne dati dio teritorije Srbije...Ili ako je vec odizet silom, uciniti nesti p opitanju toga... Tadic nije morao da vrati ambasadore u zemlje koje su priznale Kosovo... A ti sada objaasni meni kako opozicija moze bilo sta da rijesi??? Ljudi su konstantno jaci od DS-a, a gube na izborima...I sad ti meni reci ko koga ovdje zeza...

Ti si hrvatica?
 
Izvini, a sta je vlast Srbije ucinila za Srbe na Kosovu da ostanu tu...

Nisam pristalica nijedne partije, mada ne verujem da bi bilo koja od nashih stranaka ishta bitno drugachije izvela u odnosu na dosadashnje poteze svih nashih vlada.


mirjana b:
Uostalom, kad mogu oni da ubijaju Srbe, sto ne bi mogli i Srbi njih...

Znachi, to je tvoj odgovor? :confused:


mirjana b:
I kao sto rekoh, vama bi odgovaralo da udjemo u EU, pa pare u ruke i put pod noge, i da zaboravimo sve ono sto smo vijekovima bili!


A vekovima smo bili...? Shta...? Siromashni...? Pa onda ne bi bilo u duhu tradicije nasheg naroda da za promenu imamo love da Crnu Goru, i Grchku zamenimo nekom Floridom ili Riom, kao lokacije za letovanje?
 
Pa recimo, stititi nacionalni interes Srbije znaci ne dati dio teritorije Srbije...Ili ako je vec odizet silom, uciniti nesti p opitanju toga... Tadic nije morao da vrati ambasadore u zemlje koje su priznale Kosovo... A ti sada objaasni meni kako opozicija moze bilo sta da rijesi??? Ljudi su konstantno jaci od DS-a, a gube na izborima...I sad ti meni reci ko koga ovdje zeza...

Deo teritorije je dao Slobodan Milosevic ,a tada su i radikali bili u koaliciji sa njim.Ugovor koji je on potpisao mora da se ispostuje da ne bi bili istrebljeni.I da su radikali pobedili,(a uspesno su i ovaj put izbegli da prihvate odgovornost sto im se na srecu olupalo o glavu) i oni bi morali da daju Kosovo ili bi ponovo usli u sankcije,bedu,a mozda i rat.
Tadic je morao da vrati ambasadore jer su mnogo korisniji tamo na mestu dogadjaja nego da izigravaju uvredjenu nevinost ovde. I za kraj Opozicija je konstantno jaca ali ne pobedjuje jer je tesko voditi ovaj krs od zemlje i biti covek pa reci da i Srbi su ubijali i palili i krivi su su za to i to.Za to treba imati mooda,a opozicija ima samo poslanicke plate koje upotrebljava da bi vukla unazad i pametovala do besvesti.Kako se bre vise ne smorite od tih gubitnika.....koji vas konstantno zezaju u....
 
Ti stvarno mislish da je u nacionalnom interesu srpskog naroda da ima u svojoj drzhavi pretezhno neprijateljski raspolozhenu nacionalnu manjinu koje ima sve vishe i vishe, a za negde pola veka bi ih bilo vishe nego samih Srba u Srbiji?

Jako bedan i potpuno neosnovan argument , potekao od kvazi patriota poput Basare i Protica . Totalno nekosmopolitski ...
Elem u Albaniji je recimo prirodni prirastaj nekih 6 promila , sa tendencijom smanjenja , sto im donosi do 2050 povecanje za nekih 25 procenata , ne racunajuci migracije i neke eksterne faktore . Uglavnom sve zemlje koje su svoju zemlju modernizovale i razvile privredu imaju mali prirodni prirastaj , kao i tendenciju stalnog opadanja . Npr .Poljska je pre 15 godian imala prirodnio prirastaj oko 5.5 promila sada ta zemlja ima skoro nulti prirodni prirastaj . Nece Albanka koja nosi minic i ide u kafice i diskoteke , zivi urbano da radja po 15 dece . Nece ni one da budu rasplodne kobile zauvek ...
 
bio u tvojoj poziciji i skapirao da glasanje za manje zlo ne donosi manje zla..glasacu-podrzhavacu nekog ko donosi neshto dobro..to ce se dogoditi kad ljudi prestanu da glasaju za manje zlo i tako im da legimitet da rade shta im se oce i sachekaju da se pojavi neko ko ce doneti neku promenu na bolje..;)

Dok se takav pojavi ja cu da postanem bakutica, hocu sad da uzivam u najboljim godinama.:lol:
 
Nisam pristalica nijedne partije, mada ne verujem da bi bilo koja od nashih stranaka ishta bitno drugachije izvela u odnosu na dosadashnje poteze svih nashih vlada.




Znachi, to je tvoj odgovor? :confused:





A vekovima smo bili...? Shta...? Siromashni...? Pa onda ne bi bilo u duhu tradicije nasheg naroda da za promenu imamo love da Crnu Goru, i Grchku zamenimo nekom Floridom ili Riom, kao lokacije za letovanje?

Uradili bi radikali... bar ja tako mislim...

Da, to je moj odgovor... I sta se ti pravis nesto kao :confused:? Znaci, srbi ne smiju ni da spomenu da se bore za svoje, a ovi smiju da nas ubijaju??? to je tuzno!!!

Borili smo se za slobodu, i uvijek smo se borili sa jacima za ono sto je nase... ali naravno uvijek je bilo izdajica roda rodjenoga... pa ima ih i danas...
To sto je tebi bitnije gdje ces da ljetujes od silnih manastira i od raznih drugih duhovnih vrijednosti..to je ustvari i jedini problem ovih demoNkrata!!! Zato je sve ovako kako jeste... Pare cine svoje...
 
Jel ljudi dal* ste pomislili da stranke nisu i nikada nece ni biti nesto sto ce doneti dobro zemlji pogotovo ne nasoj. A tek da ne pricamo koliko je besmisleno raspravljati o politici i interesima pa jos na forumu, osim naravno ako ne trazite malo svadje i dokazivanja kako je onaj drugi glup i ogranicen ko terasa............ Poz..........
 
Pa da... najbolje bi bilo kad bismo se odrekli svega sto jesmo, i uzeli americke dolare i tako hodali po svijetu do kraja zivota...a to sto smo Srbi, da zataskamo i zatajimo da niko ne zna...i da nam siptari poruse sve crkve i manastire po Srbiji... i tako eto...:roll:

ja se niceg ne odricem,nego hocu da sprecim da jednog dana moja deca ili unuci umesto da putuju i zezaju se, trce po protestima i gledaju jad i smrt na sve strane.Takva politika o kojoj ti pricas videla sam lepo sta donosi, red je malo da se pokusa nesto drugo.
A inace ne zataskavam da sam Srpkinja, bas ostavljam lepu o sliku o nama koliko ja kao pojedinac mogu da doprinesem.(i vise nego lepu):lol:
 

Back
Top