Tadić Bušu za 3 prsta: "Ti ne znaš..."

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
http://www.rts.rs/page/stories/ci.html?view=story&id=10347&sectionId=1

Na ovom linku možete da pogledate i snimak intervjua sa Tadićem iz 2. Dnevnika RTS-a ali je suština u onome što se vidi na tom snimku i što sam ja video na TV-u a što ne piše u samoj vesti a to je kada ga je Buš pitao šta znače ta 3 prsta Tadić mu je rekao: "Ti ne znaš..." i onda mu je objašnjavao ono za sveto trojstvo itd.

Jel vidite vi kako se naš predsednik odnosi prema budućem bivšem predsedniku SAD. Čak mu i ne persira. :hahaha: Iz nezvaničnih izvora sam saznao da mu je Buš na to odgovorio: "Nisam bre ja sa tobom ovce čuvao na Zlatiboru !" :rotf:
 
A Buš smotan jadan ko sajla ! Sad će i on da pozdravlja američki kongres sa 3 prsta ! :) Yo, brate ! :D

Јаој. ... одгледао сам у дневнику.... чуј "Тадић и три прста"... помислио сам само у тренутку: ЗЕМЉО ОТВОРИ СЕ ДА МЕ НЕМА - ДА ВИШЕ ОВУ БЛАМАРУ НЕ ГЛЕДАМ И НЕ СЛУШАМ........
 
image.jpg


"Nema krsta bez tri prsta!" promuklo kriknu srbijanski predsednik Tadic pred ocima tri milijarde gledalaca, okupljenim sportistima sviju pet kontinenata, celokupnim CK KP Kine, sefovima drzava pokreta nesvrstanih i samim vodjom slobodnog sveta, Dzordzom Busom licno!

"A sta to znaci?" promuca Dzordz Bus, stidljivo, iz polu okreta.

"Cuce se!" rece Tadic mracno, a Jeremic potajno pljunu na ledja POTUS-a i zakikota se.
 

Back
Top