RUŽNA SAM :((((((((

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
R U G O B A:
Peta W.:
Samopouzdanje ti je u minusu i to ti je trenutno najveci problem,a ne kako da se kresnes... :idea: :wink:

Peta W, ti si lepa devojka, sad sam ti videla sliku i ne možeš da me razumeš

Molim savet od ružnih , jer - sit gladnom ne veruje... :cry:
Znači tražiš savet od mene

Evo moje slike:
0,,34454512-2-0,00.jpg
 
R U G O B A:
Mnogo sam ružna devojka i ne znam šta da radim.

Svi me hoće samo za prijatelja, a ja bih htela i sex
Dodje mi da platim nekom žigolu, ali se plašim da će i on da pobegne kad me vidi...

Šta da radim??? :cry:
POMOZITE!!! :(

Jao bre, sestro slatka, preotela si mi temu...bas sam ja htela isto da pitam...vidi tek ja na sta licim :lol: :lol: :lol:
 
caffetin na zelene tufne:
Peta W, ti si lepa devojka, sad sam ti videla sliku i ne možeš da me razumeš

:shock:

-----------------------------------------
www.petawilson-online.com

sumnjam da peta wilson dobro konzumira nas jezik ... :twisted:

/nije upuceno osobi koja je pozajmila ima glumice za svoj nick, off course :) /

A ja mislila da je to njena lična fotografija, da je devojka fotomodel ili neko lice sa naslovne...

Hvala sto si mi rekao/la (da ne ispadnem glupa u društvu)...dovoljno je valjda što sam ružna... :cry:
 
e ja bih se menjala sa tobom odmah! Mene kad vide misle samo na sex, a ja bih volela prijatelje...pogledaj temu muško-žensko prijateljstvo..A i ne verujem da iko može biti mnogo ružan. Šta nekome vredi lepota ako je nezanimljiv.A ti frajeri koji te¨neće¨ nemaju pojma. Ja mislim da su ružniji ljudi bolji u krevetu jer se više trude, i ne vode račina kako izgledaju
 
caffetin na zelene tufne:
Peta W, ti si lepa devojka, sad sam ti videla sliku i ne možeš da me razumeš

:shock:

-----------------------------------------
www.petawilson-online.com

sumnjam da peta wilson dobro konzumira nas jezik ... :twisted:

/nije upuceno osobi koja je pozajmila ima glumice za svoj nick, off course :) /
Ma.nema problema... :wink:
Dakle,kao sto sam vec rekla,treba ti samo malo samopouzdanja i vere u sebe,nikakva estetska hirurgija i sl. :D :wink:
 
U par navrata sam vec napisao nesto o sebi.
I opet cu a ti citaj.
Kao covek koji kada se probudi svako jutro i naduven krmeljiv i nikakav sebi kaze;Gde si bre Bojane rugobo jedna.Zasto jer sam sebi ruzan i prosto nemogu shvatiti ljude koji misle da sam lep.Jer lep nisam mozda simpatican ali lep sigurno ne.
Doduse na svom izgledu uvek radim maksimalno.Uvek sam adekvatno obucen.Nikada nepravim neke modne izlete.Neslusam tudje savcete.Pokornik sam pirsinga i body arta.Ali sve su to stvari koje radim radi sebe ne radi drugih ljudi.Ja sam svestan da sebi nikada necu biti lep.Ali drugim ljudima se dopada moj stil.Nacin ophodjenja.Moji maniri koji su zahtevali dugogodisnju samokriticnost i samokontrolu.
I tako zahvaljujuci maksimalnom radu na sebi ja sam neko ko je relativno srecno ozenjen.Sa slobodom i dozvolom da se kresem i imam paralelnu vezu sa mojim direktorom.Da mogu biti i sa drugim zenama koje me hoce.Znaci nezadovoljan licnim kriterijumom koji je ocigledno preostar u odnosu na druge ljude.Mene smatraju za nekog ko zaista ima stila.Sto je bitnije od lepote.Prirodna lepota je nesto sto svi zelimo i volimo u mladosti.Pravilne forme.Znaci pljosnata lica.Cvrsta brada.prodoran pogled.Ali vremenom shvatimo da iza lepog lika se krije obicno narcisoidna osoba koju kada godine pocnu gaziti mrze sve pa i samog sebe.Nije lepota samo ono sto oci vide.Lepota je i ono sto srce oseca.A veruj ono ume da oseti bolje nego i jedano culo koje covek ima.
Budi neko ko radi na svom izgledu.Nemoj ocajavati.Vec vezbaj trci koristi prirodne preparate za piling.Odaberi parfeme ne koji su u trendu.Nego oni koji se tebi svidjaju.Citaj knjige na temu nocnog i dnevnog oblacenja.I nanosenja raznih kotzmetickih preparata.Ulazi najvise u sebe jer ti si i najvrednija investicija koju imas.I znaj ako nebudes cenila sebe drugi te nece ceniti.
Jos samo ovo.Ja sam dugo vremena radio kao muska poslovna pratnja cak i u tejbl densu.Svi su me oni placali ali nikada im nisam dozvolio da se osecaju da me imaju samo zato.Uvek sam im prepustao to zadovoljstvo da osete da me imaju jer sam ih ja odabrao.Samo taj put je put koji te vodi u uspeh u zivotu.Ocajanje i zaljenje na svoju sudbinu nikako.
 
Nesi:
R U G O B A:
Mnogo sam ružna devojka i ne znam šta da radim.

Svi me hoće samo za prijatelja, a ja bih htela i sex
Dodje mi da platim nekom žigolu, ali se plašim da će i on da pobegne kad me vidi...

Šta da radim??? :cry:
POMOZITE!!! :(

Jao bre, sestro slatka, preotela si mi temu...bas sam ja htela isto da pitam...vidi tek ja na sta licim :lol: :lol: :lol:


Setih se nečeg...

O jadna mala izvrnuta torto...vrh ti na dnu stoji... 8) ...moj omiljeni crtani...ali ja sam još ružnija od te ale :cry:
 
R U G O B A:
Nesi:
R U G O B A:
Mnogo sam ružna devojka i ne znam šta da radim.

Svi me hoće samo za prijatelja, a ja bih htela i sex
Dodje mi da platim nekom žigolu, ali se plašim da će i on da pobegne kad me vidi...

Šta da radim??? :cry:
POMOZITE!!! :(

Jao bre, sestro slatka, preotela si mi temu...bas sam ja htela isto da pitam...vidi tek ja na sta licim :lol: :lol: :lol:


Setih se nečeg...

O jadna mala izvrnuta torto...vrh ti na dnu stoji... 8) ...moj omiljeni crtani...ali ja sam još ružnija od te ale :cry:
Hmm, pa daj sliku
 
Milow:
R U G O B A:
Nesi:
R U G O B A:
Mnogo sam ružna devojka i ne znam šta da radim.

Svi me hoće samo za prijatelja, a ja bih htela i sex
Dodje mi da platim nekom žigolu, ali se plašim da će i on da pobegne kad me vidi...

Šta da radim??? :cry:
POMOZITE!!! :(

Jao bre, sestro slatka, preotela si mi temu...bas sam ja htela isto da pitam...vidi tek ja na sta licim :lol: :lol: :lol:


Setih se nečeg...

O jadna mala izvrnuta torto...vrh ti na dnu stoji... 8) ...moj omiljeni crtani...ali ja sam još ružnija od te ale :cry:
Hmm, pa daj sliku


Ma ne verujem da moze bash toliko da bude ruzna...bash bih voleo da vidim...mozda joj ima spasa :wink:
 
Bustura:
U par navrata sam vec napisao nesto o sebi.
I opet cu a ti citaj.
Kao covek koji kada se probudi svako jutro i naduven krmeljiv i nikakav sebi kaze;Gde si bre Bojane rugobo jedna.Zasto jer sam sebi ruzan i prosto nemogu shvatiti ljude koji misle da sam lep.Jer lep nisam mozda simpatican ali lep sigurno ne.
Doduse na svom izgledu uvek radim maksimalno.Uvek sam adekvatno obucen.Nikada nepravim neke modne izlete.Neslusam tudje savcete.Pokornik sam pirsinga i body arta.Ali sve su to stvari koje radim radi sebe ne radi drugih ljudi.Ja sam svestan da sebi nikada necu biti lep.Ali drugim ljudima se dopada moj stil.Nacin ophodjenja.Moji maniri koji su zahtevali dugogodisnju samokriticnost i samokontrolu.
I tako zahvaljujuci maksimalnom radu na sebi ja sam neko ko je relativno srecno ozenjen.Sa slobodom i dozvolom da se kresem i imam paralelnu vezu sa mojim direktorom.Da mogu biti i sa drugim zenama koje me hoce.Znaci nezadovoljan licnim kriterijumom koji je ocigledno preostar u odnosu na druge ljude.Mene smatraju za nekog ko zaista ima stila.Sto je bitnije od lepote.Prirodna lepota je nesto sto svi zelimo i volimo u mladosti.Pravilne forme.Znaci pljosnata lica.Cvrsta brada.prodoran pogled.Ali vremenom shvatimo da iza lepog lika se krije obicno narcisoidna osoba koju kada godine pocnu gaziti mrze sve pa i samog sebe.Nije lepota samo ono sto oci vide.Lepota je i ono sto srce oseca.A veruj ono ume da oseti bolje nego i jedano culo koje covek ima.
Budi neko ko radi na svom izgledu.Nemoj ocajavati.Vec vezbaj trci koristi prirodne preparate za piling.Odaberi parfeme ne koji su u trendu.Nego oni koji se tebi svidjaju.Citaj knjige na temu nocnog i dnevnog oblacenja.I nanosenja raznih kotzmetickih preparata.Ulazi najvise u sebe jer ti si i najvrednija investicija koju imas.I znaj ako nebudes cenila sebe drugi te nece ceniti.
Jos samo ovo.Ja sam dugo vremena radio kao muska poslovna pratnja cak i u tejbl densu.Svi su me oni placali ali nikada im nisam dozvolio da se osecaju da me imaju samo zato.Uvek sam im prepustao to zadovoljstvo da osete da me imaju jer sam ih ja odabrao.Samo taj put je put koji te vodi u uspeh u zivotu.Ocajanje i zaljenje na svoju sudbinu nikako.

Koji bi mi krmeljivi Ken i Barbi bili...
 
R U G O B A:
Mnogo sam ružna devojka i ne znam šta da radim.

Svi me hoće samo za prijatelja, a ja bih htela i sex
Dodje mi da platim nekom žigolu, ali se plašim da će i on da pobegne kad me vidi...

A sada saslusaj sta jeste pravi problem:
Ja sam visoka 188 cms,imam jako dugu svetlo plavu kosu ispod struka,svetlo plavo hladne oci,jako svetao ten,i sasvim savrseno telo.I moj problem jeste sto upravo svi vide samo to,samo se zaljubljuju u mene zbog mog izgleda,ili se okrecu za mnom samo zbog istog.Otezava stvar to sto sam ja lezbejka,a ni medju lezbejkama nije nista bolje.
A ja zahvaljujuci svom znanju,obrazovanju i kulturi, ne zelim da koristim moj izgled da bih dobila ono sto mi treba.Ja idem dublje,u sustinu,ali tamo sve boli i tamo sam sasvim sama.
Ja bih jako zelela da se nadjem u tvojoj kozi,da osetim sta znaci to biti neprimecen,sarmirati nekoga svojim znanjem,a ne samo da neko neprestano gleda u mene dok nesto pricam.
Zato ostavi te gluposti po strani,i pogledaj svoju LICNOST,i onda se pitaj da li je ona ruzna ili ti sve svodis samo na fizicki izgled i na to da li ces spavati sa nekim.Sve je to laz,obmana,namerna obmana koju sebi postavljas.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top