Jedini jatak

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
Bio sam jedini jatak !
JA sam Radovanu bio jedina veza sa spoljnim svetom i porodicom. Trajalo je to punih pet-šest godina. To je bila moja moralna obaveza, moj dug prema porodici. Ne plašim se posledica. Zašta da brinem? Ko će da mu pomogne ako neću ja?
Ovako za “Novosti” ekskluzivno govori Dragan Karadžić, sinovac Radovana Karadžića, jedini svedok, kako sam tvrdi, njegovog života poslednjih godina. U Beogradu. I kako kaže - jedina njegova mreža pomagača.
Dragan nam sa ponosom i vidnom setom pokazuje dva telefona: jedan stričev, drugi svoj. Oba su imala ukucan samo po jedan broj: Radovan - Draganov, Dragan - stričev. Taj telefon je, kada je Radovan uhapšen, otkrio vezu strica i sinovca. Kasnije je vraćen Draganu. Oba telefona on sada nosi sa sobom.
- Uglavnom smo komunicirali porukama. On bi mi javio šta mu treba, a ja sam to izvršavao. Nosio sam mu hranu, novine. Prenosio infomacije o porodici. Naravno da sam znao da me prate, ali ponosan sam na sebe. Bio sam izuzetno vešt. Mene nisu mogli stići. Uglavnom sam menjao po tri-četiri taksija da bih stigao do njega, priča sa uzbuđenjem.
Poslednjih mesec dana Dragan je bio u Nikšiću i krivi sebe što mu je stric uhapšen:
http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=3&status=jedna&vest=125353&datum=2008-07-26
 
Ovaj momak Dragan je za svako postovanje i divljenje. Ali kome to pricati, odanost je kategorija poputno strana zutim majmunima, oni bi prodali i striceve i oceve i majke i decu.

Nemoj posle da kažeš da postavljam teme koje vam se ne svidjaju. Evo, divite se malo:mrgreen:
Za razliku od vas on je uradio nešto konkretno, dok vi prdite po forumu i junačite jedni druge:lol:
 
Naravno da sam znao da me prate, ali ponosan sam na sebe. Bio sam izuzetno vešt. Mene nisu mogli stići. Uglavnom sam menjao po tri-četiri taksija da bih stigao do njega, priča sa uzbuđenjem.
:worth::worth::worth:
Jeste, a nasa policija i tajne sluzbe totalno nesposobne, pa ne mogu da prate neku ovcicu dok menja prevoz....

Pa nismo valjda svi pacijenti Sai Babe Dabica pa da verujemo u ovakve nebuloze.
Nego lepo decko reci, sluzba je znala ko je i gde je, ali nije htela da ga hapsi i zdravo.
Cim je htela, eto ga u bajboku.
:mrgreen:
 
Dobro DellBoy-011 - logično je da ga hvale, a postupak sinovca i nema veze sa politikom već sa porodicom, lojalnošću i privrženošću.
Sigurna sam da bismo i ti ja, na primer, učinili isto to za, recimo, BoTu samo da nam je stric...haški begunac... :???:
 
Dobro DellBoy-011 - logično je da ga hvale, a postupak sinovca i nema veze sa politikom već sa porodicom, lojalnošću i privrženošću.
Sigurna sam da bismo i ti ja, na primer, učinili isto to za, recimo, BoTu samo da nam je stric...haški begunac... :???:


Postupak sinovca oni tumače kao vrhunski srBski patriJotizam, a dečko je čuvao pedu strikanu, u zamenu za lovu koju mu je obećao:lol:

Ne mogu da razmišljam na način: da mi je neki rodjak haški begunac, nema takvih u mojoj familiji. Ne ubijamo, ne ratujemo, plaćamo porez, razmišljamo o budućnosti, stvaramo.....
 
Postupak sinovca oni tumače kao vrhunski srBski patriJotizam, a dečko je čuvao pedu strikanu, u zamenu za lovu koju mu je obećao:lol:

Ne mogu da razmišljam na način: da mi je neki rodjak haški begunac, nema takvih u mojoj familiji. Ne ubijamo, ne ratujemo, plaćamo porez, razmišljamo o budućnosti, stvaramo.....

nisu svi srbi izdajnici koji prodaju dupe i obraz za pare. neki rade to sto rade , zato sto to zaista zele i u to veruju , i zato sto je to njihova duznost.
 
nisu svi srbi izdajnici koji prodaju dupe i obraz za pare. neki rade to sto rade , zato sto to zaista zele i u to veruju , i zato sto je to njihova duznost.

Evo da priznam da si i ti jednom u pravu.
Recimo, koštunica nije isporučio 15 ljudi u hag zbog para, već zato što je verovao da im je tamo mesto i zato što je to njegova dužnost:super:
A sad se opet ližete sa njim:mrgreen:
 

Back
Top