Tomb Raider Anniversary-problem sa kentaurima

filipos

Ističe se
Poruka
2.088
Da li neko moze da mi objasni kako da predjem Kentaure, satima pokusavam i ne ide mi. Pogledao sam i video medjutim onaj slow motion meni nikako ne dolazi:dash: Pucam i kao nekako uspem da se provucem izmedju nogu onog kentaura koji krene na mene kad mi se pokazu strelice, on se kao ukoci medjutim ne pojavljuje mi se meta na njegovoj glavi kako kazu da treba. I stit tad nije ispred njega nego pored pa ne mogu da ga skinem. Jel ima neko ideju sta da radim?:dontunderstand:
 
Meni nije trebala pomoc kad sam prelazio igru,ali ovo bi mi bilo sasvim dovoljno

Jel ti znas engleski?
Ako znas evo necega:
You need to use a dodge attack when they charge you and then the grappling hook on their shields and then use the shield to turn them into stone then shoot them. concentrate on one then it is easier I did it without cheats and it took me 1 day.

Mislim da ima i neki cheat.
 
Video sam i ja taj video medjtim sve uradim kako treba i kad se drugi put razbesne nikako ne mogu da dodjem do toga da se lara baci i da se pojavi meta na kentaurovoj glavi. Pritisnem shift i levo ili desno ali kentaur predje preko lare i onda se ukoci. Ovo sto si napisao na engleskom znam, ali nikako da dodjem do toga da mogu da uzmem stit:(
 
Pucas u jednog kentaura neprestano dok mu ne vidis auru oko glave i kad se zaleti na tebe u slow-motionu naciljas ga i pucas i dalje... Njemu ce da ispadne stit i ti stanesdo stita i cekas... naciljaj ISKLJUCIVO tog koji je bez stita i nastavi da pucas na njega... pokusace da te skameni i u tom trenutku ti podizes stiti i kao u matoroj legendi zrak se vraca na njega... i onda opet malo pucas u kamenog kentaura :lol:
 

Back
Top