Pice u gradu... da ili ne?

Kafa u gradu? Da - ne?

  • Da. Naravno, ne propustam, malo folira ali hoce.

  • Ne. Ma eliminisi malu. :lol:


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ZORO-

Iskusan
Poruka
5.176
Na nekom shinternetu na nekom levom sajtu (poput krstarice :lol: )razmenite par mailova sa nekom curom... i stigne vam mail...

Ja: Bla bla... Inace ako ces bas i da budem iskren... nisam za neke "veze" vec samo za neobavezna usputna druzenja... bla bla...

Ona: bla bla bal... mozemo se upoznati i otici na pice..kafu..Htela sam da kazem da nisam za usputne veze..zaista sam to prerasla.. bla bla bla.... :lol: Kada budes bio rspolozen za kaficu javi se....pa cemo se naci u gradu...

I sta sad? Da li otici sa njom na kafu uopste? Mislim kad se tako postavila kao da nije za usputne veze... a za sta je onda... za udaju... je... Nesto uopste nisam nalozen da idem na kafu sa nekim udavacama koje nece sex. :lol:

Ili ona to folira a ustavri hoce neobavezno ali mora malo da gloomi? Mada mi ne deluje kao gloomica... i ima onu beby naivnu facu koja govori da nije za shemice...

u16153848.jpg


Do dzjaja... :lol:
 
Poslednja izmena:
lepo je rekla i sta sad ima da se mislis...ako je rekla nece samo sex a ti to hoces, sve je jasno....ne trazite isto i nije ni pametno zapocinjati...mada ta kafa moze da znaci i pocetak lepog prijateljstva...ko veruje da to postoji izmedju muskaraca i zena :D....
 
tako to ide... naivna mala... kafica, piće...

i dok se okreneš- već si oženjen... :eek:

pa ti sad vidi... :lol:

:lol: :sad2: Bolje da i ne idem onda... :lol: Koji cu ocin da mi ona prica kako je fina cura i truc bla dosadne price koje mene ne zanimaju... :lol: Stvarno mislim da nema teorije da bi ja hteo to sto ona hoce... i mislim da nema teorije da bi ona htela to sto ja hocu... i sto onda i da idem na kafu uopste... :roll:

E ljudi postoji i anketa.... :lol:
 
prosto ne mogu da odolim ljudima sa ''bla-bla'' pristupom.
otišao bih na kafu
usputna druženja imaju šansu da se prošire, a svako od nas se nada da će postati prijatelj sa benefitima...
što više prijatelja sa benefitima, to bolje...
 
on misli da ce se ona predomisliti i da ce ipak pristati na one night stand.
ona misli da kad je vidi da ce biti ocharan njom i da ce se predomisliti i postati od shvalera ozbiljan mushkarac i materijal za zzenidbu.

i jedno i drugo greshe. (gledam dr. housa ovih dana... :))
i jedno i drugo su mnogo glupi. :D
 
Meni nije jasno covece sto to sebi radis? Pravi mazohista...Mrzi me da palamudim, ali na lakat cu progovoriti...Koliko puta smo apsolvirali ovakve i slicne debilne tvoje nedoumice i ljubavne trice? Koliko puta su ti se obile o glavu i iz istih razloga koliko si nikova promenio do sada?
Daj, bre, velik si momak, mozes ti to i bolje...Uzmi nesto/nekog istresi se, omasti brk i teraj dalje...
 
Pa, nije isključeno da djevojka hoće prvo da te vidi uživo, da te upozna koliko-toliko,
pa da odluči šta uopšte hoće s tobom.
'Bemu miša, jesmo rekli da ništa nije sigurno dok se taj susret uživo ne desi...
ne znam šta gubiš time?
 
Na nekom shinternetu na nekom levom sajtu (poput krstarice :lol: )razmenite par mailova sa nekom curom... i stigne vam mail...

Ja: Bla bla... Inace ako ces bas i da budem iskren... nisam za neke "veze" vec samo za neobavezna usputna druzenja... bla bla...

Ona: bla bla bal... mozemo se upoznati i otici na pice..kafu..Htela sam da kazem da nisam za usputne veze..zaista sam to prerasla.. bla bla bla.... :lol: Kada budes bio rspolozen za kaficu javi se....pa cemo se naci u gradu...

I sta sad? Da li otici sa njom na kafu uopste? Mislim kad se tako postavila kao da nije za usputne veze... a za sta je onda... za udaju... je... Nesto uopste nisam nalozen da idem na kafu sa nekim udavacama koje nece sex. :lol:

Ili ona to folira a ustavri hoce neobavezno ali mora malo da gloomi? Mada mi ne deluje kao gloomica... i ima onu beby naivnu facu koja govori da nije za shemice...

u16153848.jpg


Do dzjaja... :lol:

tc tc tc Zorando *** pa ja sam mislio da si ti coek od akcije.....ne budi slep pored ociju..pa naravno da oce da se kresheee......:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top