Црна Гора

За кога бисте гласали у Црној Гори

  • Демократска партија социјалиста

  • Српска листа

  • Социјалистичка народна партија

  • Покрет за промјене

  • Либерална партија Црне Горе

  • Народна странка

  • Демократска српска странка

  • Грађанска партија

  • Мањине

  • Не бих гласао/ла


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

zike

Elita
Poruka
21.673
Па, да видимо какво је расположење на форуму што се тиче политичке сцене Црне Горе пошто га за Србију знамо напамет.

Дакле, коју партију бисте подржали у Црној Гори
 
Evo baš sam aktivirao nervne završetke u maliću da bi zaključio za koga treba glasati u Crnoj Gori...:think:

Mislim Crna Gora je toliko značajna država u regionalnim, evropskim i svetskim razmerama da mi od toga zavisi sudbina....:D
 
Па, да видимо какво је расположење на форуму што се тиче политичке сцене Црне Горе пошто га за Србију знамо напамет.

Дакле, коју партију бисте подржали у Црној Гори

a odkud ja znam ko je ko tamo???
mislim znam ali ne tako dobro da bi odlucio za koga da glasam
 
Па, да видимо какво је расположење на форуму што се тиче политичке сцене Црне Горе пошто га за Србију знамо напамет.

Дакле, коју партију бисте подржали у Црној Гори


a koja je poenta ovog posta... zar to nebi trebalo na neki crnogorski forum?!
 
Па, да видимо какво је расположење на форуму што се тиче политичке сцене Црне Горе пошто га за Србију знамо напамет.

Дакле, коју партију бисте подржали у Црној Гори

Шта ти је са иконицом, је ли то нека зајебанција? :mrgreen:
 
Па, да видимо какво је расположење на форуму што се тиче политичке сцене Црне Горе пошто га за Србију знамо напамет.

Дакле, коју партију бисте подржали у Црној Гори

sta lupas.sto bi ja glasao za neke partije u neku stranu zemlju.sta se to mene tice.osim toga nemam pojma ko su vam te partije.znam ono o vama sto i svaki normalan srbin zna.mi smo se slobe otresli a vi cete se od mila otresti malo morgen.milo je bog i vama izbori uopste ne trebaju.krunisite ga za zacetnika dinastije djukanovic za naredne tri iljade godina i ustedite bar pare od izbori.
 
Па ето, ви сматрате Црну Гору својом државом, па што не бисте гласали и у њој??

..moguce da bg crnogorci smatraju svojom, a verovatno i imaju mogucnost da glasaju i tamo..u svakom slucaju treba ovo prebaciti na pdf crna gora..mislim koga je briga za shta vi tamo mutite?:bye:
 
Maksimum što mogu da dobiju od mene je možda posetu od 2-3 dana ovog leta i to ako nekoga nateram pošto niko neće.
Tamo negdje pocetkom agusta ? :think:
jel to nešto kao LDP u Srbiji i HNS u Hrvatskoj?:think:
Ma LPCG (LSCG) je bila jedina partija dosljedna svojim principima od samog postanka. U eri nacionalnih ludila - bila je najnormalnija, mada medijski satanizovana kao ultranacionalisticka partija. Kasnije DPS uzeo kompletan njen program.

Crnogorci su previse glupi! tako da nikad u zivotu necu ici u crnu goru :ok:
Nemoj. Idi u Grchku pa se grchi ;)
 

Back
Top