Gej muzicari

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

L D Project

Primećen član
Banovan
Poruka
548
Ja sam zaljubljena. Nadam se da znate u koga. To je poznati glumac i manje poznati muzicar Brus Vilis. Iako smo tek par dana zajedno, vidim da je jako zaljubljen u mene. I ja sam zaljubljena u njega. Primetila sam da su mnogi ljubomorni, jer smo na sdvoje zajedno. Pre svega sam primetila da je to kod muske populacije. Tako se nametnulo i pitanje o gej parovima na forumu. Primetila sam da Bojan... ima svoju sliku sa deckom. To je veoma hrabro. Ali ipak, gejevi su se jako probili u svet muzike, stop kao vatreni obozavaoci, sto kao umetnici. Mene su cesto proglasavali gej ikonom, zbog muzike, stila i mode. Laskavo, nema sta. Ipak, to je veliki teret. Mama mi je rekla:"Liiizo, gejevi su tvoja najodanija publika" Mnoge moje drugarice i saradnice dobijaju priznanje od gejeva, kao sto su : Kylie, Madona, Spice Girls, ali i moji drugari (a i neke simpatije): Dejvid Bekam, Gaj, Brus Vilis, moj bivsi decko Junior Jack, itd.
Njihov rad u muzici je jako prisutan. Tu su moj super drugar Elton Dzon, George Michael, Michael iz REM, KD Lang, itd. Neki su i umrli od Side koju su dobili muvajuci se sa drugim gejevima: Freddy Mercury, Rok Hadson, Milan Mladenovic, za kog se ispostavilo da je ziv. :cool:
Mislite li da je njihov rad doziveo vrhunac bas zbog njihove homoseksualnosti ili je to prirodni talenat? Koga od gej muzicara volite da slusate? Da li se palite nan nekog od njih? Budimo otvoreni. :cool:
 
Super tema..!
Bas mi se svidja...
I nasmeja me...
A sada ozbiljno da dodam jednog geja...

1389997349_small.jpg


TONY KAKKO iz Sonate Arctice,
a decko mu je jedan drugi clan benda,
ali ne znam koji...
 
Njihov rad u muzici je jako prisutan. Tu su moj super drugar Elton Dzon, George Michael, Michael iz REM, KD Lang, itd. Neki su i umrli od Side koju su dobili muvajuci se sa drugim gejevima: Freddy Mercury, Rok Hadson, Milan Mladenovic, za kog se ispostavilo da je ziv. :cool:
Mislite li da je njihov rad doziveo vrhunac bas zbog njihove homoseksualnosti ili je to prirodni talenat? Koga od gej muzicara volite da slusate? Da li se palite nan nekog od njih? Budimo otvoreni. :cool:[/COLOR][/B]

Samo cu se nasmejati...:hahaha:

Milan prvi nije bio gej.I ne skrnavi njegovo ime ,molim te.

Kamo srece da je ziv.:sad2::dash::dash:

Pa sta ako je Mercury bio gej?:roll:
 
Poslednja izmena:
Mislim da ovo nije besmislena tema...
I da je ne treba zatvoriti,
naravno samo ako se na njoj ozbiljno pise...
Uglavnom je muskarcima tesko da prihvate da je neki njihov idol gej,
i onda tog muzicara(glumca, sportistu itd...) odbacuju...
Meni je totalno svejedno da li je muzicar koji ima neke kvalitete gej ili nije...
Bitna mi je samo muzika...
A ima prilican broj ljudi,
koji iako su voleli neki bend,
ako se dokazeda je neko iz tog benda ,
uglavnom frontmen,
gej,
taj bend automatski postaje srnj namenjeno za gej populaciju,
koja ih tek tog trenutka prihvata,
a pre i nije cula za njih,
sto je ortodoxna glupost i od strane jednih i drugih...
 
@Nodi-wof

Ako ti nije bitno da li je muzicar gay ili ne,sto mislis da je ovo ''super tema''(super je sutra malo)?

Jaka stvar-Mercury bio homoseksualac. Bas me briga za to,kad volim Queen.:roll:

Sto je najbitnije.
 
čemu ovo?
da otvaramo posebne teme u zavisnosti od nečijeg seksualnog opredeljenja?
da izdvojimo one koji su strejt, bi ili gej? i one koji se slučajno nisu izjasnili, hmmm znači oni su sumnjivi jelte....
podforum prvenstveno ima veze sa muzikom. a ne sa nečijom seksualnošću i uspehom koji je/nije stekao njome. postoji podforum za ovakve diskusije. slobodno uvrstite i muzičare i glumce i slikare i koga god želite. ovo ide pod ključ.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top