(Neostvarene)Zelje

Electra:
Da osnujem azil za pse lutalice. I ma koliko smesno to nekom zvucalo, meni nije nimalo, i verujte mi, jednog dana cu je ostvariti!!!
:wink:
I ja to zelim,ali ne samo za pse vec za sve napustene i povredjene zivotinje!I jos bih volela da sviram klavir...ali to nije bas moguce jer nemam sluha.Moja najveca neostvarena(za sada)zelja je da proputujem ceo svet...a od nemogucih zelja da zivim u 18. veku ili tako nesto,a mozda i u doba stare Grcke ili Egipta.
 
Ima ih puno, nazalost... :( Samo da se malo trgnem, pa da pocnem sa njihovom realizacijom... :lol:

dakle... stara rana... neki ludi bend... a zelja od ranog detinjstva- pilot (uticaj oca, verovatno)... uskoro cu proveriti sta je potrebno za upis... 8) I jos puno toga...


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
 
>Prue&lt:
Da li ih imate i koje su
npr.ja sam oduvek htela da budem gimnasticarka i da sviram klavir :P steta pa se nije ostvarilo...(jos)

zbog toga sto nisi svirala klavir nemoj da se brines,nisi nista propustila (ja to iz iskustva),a moja neostvarena zelja je da mr kidnapuju cigani i da zivim sa njima
 
da ljudi prekinu da izrabljuju i ubijaju zivotinje :cry:
da obidjem celu planetu(mozda i sire)
a trenutno bih najradije pokupila sve one sirote pse lutalice sa ulice i dovela ih kuci, ali bih u tom slucaju rizikovala da me se moji odreknu preko novina :lol:
 
>Prue&lt:
miss:
>Prue&lt:
Da li ih imate i koje su
npr.ja sam oduvek htela da budem gimnasticarka i da sviram klavir :P steta pa se nije ostvarilo...(jos)

zbog toga sto nisi svirala klavir nemoj da se brines,nisi nista propustila (ja to iz iskustva),a moja neostvarena zelja je da mr kidnapuju cigani i da zivim sa njima
Bas luda zelja.A sto bas to?

nemam pojma,ali obozavam cigane (ne one sto smaraju na semaforu),njihove obicaje...bas su mi nekako zanimljivi i neobicni


inace to sam zelela kad sam imala 4-5 god,sad sam malo normalnija... :roll:
 
pre svega jedna zlatna ribica ili carobna lampa :) Oduvek sam zelela da budem prava vestica i da naidjem na ljude koji to jesu, ali sada sam malo porasla pa mi je na listi zelja prvo to da mi glumacka karijera napreduje. :)
 
Black_Swan:
The Last Unicorn:
Black_Swan:
da zivim u 18. veku ili tako nesto,a mozda i u doba stare Grcke ili Egipta.

i ja isto..... :)


IMAM JA BRDO NEOSTVARENIH ZELJA:da zivim u Egiptu(moze i sadasnje vreme),da proputujem ceo svet,da postanem arheolog,da imam mogucnost da citam ljudima misli,......i jos mnogoooo toga


Ajmo mojim charobnim balonom :D
hmm ... ja bih voleo da sam nevidljiv :shock:


Da proputujem ceo svet!To MORAM da uradim
 
Bleak WinterFullMoon:
Black_Swan:
The Last Unicorn:
Black_Swan:
da zivim u 18. veku ili tako nesto,a mozda i u doba stare Grcke ili Egipta.

i ja isto..... :)


IMAM JA BRDO NEOSTVARENIH ZELJA:da zivim u Egiptu(moze i sadasnje vreme),da proputujem ceo svet,da postanem arheolog,da imam mogucnost da citam ljudima misli,......i jos mnogoooo toga


Ajmo mojim charobnim balonom :D
hmm ... ja bih voleo da sam nevidljiv :shock:


Da proputujem ceo svet!To MORAM da uradim

Pa lepo je biti nevidljiv...Ali ne uvek,samo kad mi se hoce.I ono je strava,da citas drugima misli,kao sto je neko spomenuo...Al' to su samo zelje :(
 
Hmmm... :? Voleo bih da sviram neki instrument na pr. bubenjeve ili el. gitaru!I da budem onako manje vise poznat po tome, ali nista posebno samoljudi iz okoline... :wink:

Naravno na listu mojih neostvaranih zelja moze se staviti i odlazak na koncert Linkin Parka!!! :wink:

... i jos da se doda po koja natprirodna moc...LOODILO!!! :D
 
Jao... setila sam se jos jedne... dozivotna zaliha TopGun-a!!! :wink: :oops: :D
I to svaki dan: pre dorucka, posle dorucka, za vreme ucenja, pre rucka, posle rucka, za uzinu, dok gledam Prijatelje, pre vecere, posle vecere, i naravno ako se probudim u po noci :D
 

Back
Top