Teska odluka

Ja sam bila sa drushtvom,kad sam doshla kucji nakon 2 ned,moji su mislili da sam ustala iz mrtvih,poshto sam grozno izgledala jer nismo uopshte spavali,i svi smo izgledali kao aveti........a i ishli smo na pochetku raspusta pa nam je bilo zanimljivo,nema shkole,ovo ono...slavlje.....a sa porodicom ne idem nigde,jer su dosdni :roll:...samo kad bash moram
 
NEMAM NAMERU DA UBEDJUJEM NIKOGA NI U STA. CAPS LOCK NE DIRAM. A KAD NABAVIM MIS ZA KOMP ONDA CU DA KORISTIM SAMO I ISKLJUCIVO CIRILICU, A NE KAO SVI OSTALI SH, CH, TJ, W I ZH
 
Blize se letovanja.Sta biste pre izabrali:
1.Dosadno letovanje sa svojom porodicom u hotelu, sa unapred osmisljenim dnevnim aktivnostima:
-dorucak
-odlazak na plazu(suncanje po 5 sati da bi vam u rodnom gradu znali da ste isli na more)
-rucak
-odmor
-plaza
-vecera
-odlazak u neki dosadni restoran sa jos glupljom muzikom uz naruceni sokic
-spavanje oko 23h
2.Uzbudljivo putovanje sa drustvom na kampovanju po raznim mestima bez ikakvog reda i obaveza bez ikakve garancije da cete se vratiti u zdravom stanju.

Ako biste nesto trece, predlozite neku soluciju koja bi imala pozitivan uticaj na sve mlade ljude koji ne znaju sta ce od dosade na ovom glupom raspustu.

Ja sam owe god otisla sa mamom,bratom i sestrom na more(kampowanje(kamp prikolice)),a nije bilo kao nista od nawedenog,onda mi je dosla najbolja drugarica tamo,tako da sam mamu widjala,samo za wreme rucka,ako i tada,posto smo kasno ustajale pa smo dorucak same prawile............Nama dwema je bilo extra,jer smo isle gde smo htele,wracale se kad smo htele,a opet tu je bio neko stariji da nas "cuwa" i da nam kuwa i sprema............................jadna moja mama..........xexexexe
 

Diskutabilno http://en.wikipedia.org/wiki/*******,_Austria

Kad bi vi znali sta je sizofrenija. Drustvo je naravno glupo i samo ce gledati kako da potrose sto manje a da drugi vrate prazan novcanik kuci. Meni je sa mojima ove godine super bilo. Upoznali smo super ljude, zdruzili se sa osobljem hotela, na plazu smo isli kad smo hteli /ko nece ne mora da ide/, sedeli po ceo dan u kaficu i bilo je EXTRA. KAKO OVI PRICAJU O RODITELJIMA JA IH NI NA TERASU NE BIH PUSTILA.

Meni je tebe žao. :(

Ozbiljno.U pravu je Levičar,popričaj s nekim.
 
Hmmm... :think: Ja sam sa drushtvom prvi put ishla sama na more u 8 razrednu osnovne... I potom svake sledece godine. Al poshto meni cale zivi trenutno u Budvi, hiljadu puta sam ishla dole i bila sama s njim, i ako dodje sestrica, i bude extra. Mislim da je zalosno shto klinci toliko mrze da idu sa roditeljima na more... Evo, ja bih bash volela da odem s kevom na more ove godine. 8)
 

Back
Top