pirsinzi

u jeee a nije proslo ni pola sata

ako ti bas znaci, stavi onda, samo nadji nekoga za koga si sigurna da to dobro radi(da je sve sterilno itd.)
moras jako puno voditi racuna o higijeni kada stavis, dobices sva uputstva napismeno o odrzavanju.
i naravno treba ti saglasnost roditelja, ako nisi punoletna.

kad odlucis da stavis pirsing, moras nositi stalno, jer rana brzo zarasta.

Tachnije, proshlo je tri minuta... :lol:

Mozhda se devojka zhuri da stavi pirsing, pa su sekunde u pitanju...

Mislim da je to jako rizichno, a i iskreno shta cje ti to, meni ne izgleda lepo, ali kako god...
 
E ljudi ne znam sa da radim da stavim pirsing na obrvu ili ne!?
Daj braco pomazite,dajte mi svoje savjete!!!!!!!

Dobro razmisli pre bilo kakve akcije..jer kad se zasitis te mindjusice i kad je skines, opet ce ti ostati oziljak :confused:
I dobro razmisli kako sebe vidis u buducnosti, jer,npr., gomila mladih manekenki i lepih i zgodnih i talentovanih masovno bivaju odbijane na kastinzima samo zato sto imaju mladez na licu ili bilo sta drugo...imas i slicnih slucajeva i u glumi takodje...
Licno me ne privlace tako neke busotine ili tetovaze uopste, jer sam zadovojna svojim izgledom...sumnjam da bih se nesto bolje osecala sa tetovazom ili pirsingom i da nije tako...
 
Morala sam da skidam pirs za prijemni na fax
jedva sam se oprostila od njega
a kada je trebalo da ga vratim sutradan
samo shto mi se nije zatvorila rupa!
fala Bogu,sve je ok :mrgreen:
oziljak na obrvi mi uopshte nije bio strashan
chak je izgledalo i simpatichno,shta ja znam,ne vidi se to toliko..
 
Poslednja izmena:
Ти ћеш да будеш глумица!? :D Феноменално... :)

Признај да те је то Ђолетова мама истриповала... :mrgreen:
 
E ljudi ne znam sa da radim da stavim pirsing na obrvu ili ne!?
Daj braco pomazite,dajte mi svoje savjete!!!!!!!

zavisi od toga koliko imas godina i sto planiras raditi poslije
sam pierce je najmanji problem - moze ili da zaraste ili da napravi gadnu stetu
ako se brines o njemu kako treba + izaberes dobar studio + imas zdravo tiijelo, sanse za komplikacije su minimalne, a treba samo oko pola godine da zaraste... doduse, nekima i duze

+ ako ga planiras nosit samo godinu - dvije,
ili raditi u butiku/ kao slikar/ vajar/ etc , te neke stvari gdje ne moras da izgledas presentable da bi zadrzao posao,
super

go for it :ok:
 
Ljudi,ima li neko iskustva sa busenjem usne hrskavice??

Nameravam to da uradim uskoro,pa me zanima ...

Da li je neko isao kod Sindjela?
Ja sam chula da bash boli. Al ko zna...
A Sindjel je jako skup. Kad sam htela da bushim ushi kod njih, samo sam izashla zato shto koshta oko 4000 din oba uveta!! Kad nisam pala u nesvest.

Imam probushene ushi, a san mi je da probushim jezik. Al to nikad necu uraditi. Al mnogo mi se svidja. I nos mi je slatko, kako kome. Na obrvi mi se svidja samo kod frajera, i to retko. A najodvratnije mi je kad neko probushi usnu, tj iznad usne, pa izgleda kao bubuljica...
 

Back
Top