vas stav

Inpresivno !!!
Svaka čast onima koji se odvaže.
Ali ja se nikada ne bih bavila takvim sportovima.
A ne bih volela ni da se takvim sportom bavi niko od ljudi koje volim, ludela bih od straha.
 
Ranije sam se bavio planinskim biciklizmom i mislim da je to najbolji sport posle taekwon-do-a. :D Adrenalin vam prosto radi 100 % tokom trke ili treninga.Fenomenalno! Usponi, spustovi...Jedini problem je sto je malo skup.
Voleo bi da skacem padobranom i bandzi. z;)
 
Ranije sam se bavio planinskim biciklizmom i mislim da je to najbolji sport posle taekwon-do-a. :D Adrenalin vam prosto radi 100 % tokom trke ili treninga.Fenomenalno! Usponi, spustovi...Jedini problem je sto je malo skup.
Voleo bi da skacem padobranom i bandzi. z;)

Biciklizam je lijep sport i za stare i za mlade.A sto se tice skupoce predlazem ti da skocis koji skok pa da vidis sta to znaci. Nece ti biti zao koliko god para das za skokove zato jer to vrijedi toliko i vise.Padobranstvo nije samo sport vec i nacin zivota.Zelim ti puno srece.
 
Ne treba preterivati,
ali je avantura poput splavarenja veoma
primamljiva.

Takođe letenje paraglajederom...

nešto teže i zahtevnije ne bih se usudila...a ko zna ...
big_smile.gif
 
Extreme vratolomije me ostave bez daha,koji god sport da je u pitanju,ja zivim za bajs,bajs pazi da ja ostanem u zivotu:) i jednog lepog dana nadam se da cu i ja moci da postavim ovako neki snimak gde cu ja voziti

Premotajte prvi minut ,gledajte i uzivajte,ja sigurno jesam

 
S'obzirom da se i sam bavim, preporucujem i drugima da se prikljuce i skupe hrabrost. Extremni sportovi su ono sto je potrebno svakom coveku. Neka krenu da se zagrejavaju paintballom pa onda neka predju na nesto jos uzbudljivije,free climbing ili padobranstvo npr. Poz
 

Back
Top