najbolja teniserka bez gren slema

najbolja teniserka bez gren slema (2000-)

  • Nadia Petrova

  • Jelena Jankovic

  • Elena Dementieva

  • Jelena Dokic

  • Daniela Hantuchova


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Haahahahaah e bre ljudi niste normalni :D :D :D

Nordic,juce sam bio na Gruzanskom jezeru,garantovano znas gde je to ;)

Ja cu glasati za JJ iako je ne podnosim,jer mislim da od ponudjenih i nema tu mnogo muke za glasanje.A posle-moze i pod kljuc vec imamo temu WTA ;)

A za Zimu-covek je car,ali naravno,koga briga za dubl i koga briga za matorana?Po meni,nepravedno zapostavljen lik...Mislim,pogledajte svuda,Janko je po popularnosti svetlosnim godinama ispred Zime,a covek je car u dublu,a Janko je...Tja...Znamo valjda...
 
Haahahahaah e bre ljudi niste normalni :D :D :D

Nordic,juce sam bio na Gruzanskom jezeru,garantovano znas gde je to ;)

Ja cu glasati za JJ iako je ne podnosim,jer mislim da od ponudjenih i nema tu mnogo muke za glasanje.A posle-moze i pod kljuc vec imamo temu WTA ;)

A za Zimu-covek je car,ali naravno,koga briga za dubl i koga briga za matorana?Po meni,nepravedno zapostavljen lik...Mislim,pogledajte svuda,Janko je po popularnosti svetlosnim godinama ispred Zime,a covek je car u dublu,a Janko je...Tja...Znamo valjda...
sve to za zimu je istina... a seticemo ga se na olimpijadi ili dejvis kupu, kada bude odlucivao o pobednicima (mada ce ga neki i tada iskulirati slaveci samo noleta; sto nije bas ok)...
ali, takva je sudbina manje popularnih sportova (ili varijanti popularnih)... kada bi sve bilo po zasluzi- trebali bi da pricamo samo o jasni sekaric ili veslacima... :)
 

Back
Top