Sex na jedno vece?

Sex na jedno vece? Da ili ne? U mom okruzenju su misljenja podeljena...

Lomila su se koplja oko sličnih tema na ovom Forumu i ranije. Jedni su bili "za", drugi "protiv". I svi su u pravu. Jer svako treba da radi ono što njemu najviše godi. Meni lično takva uzgredna očešavanja ne donose zadovoljstvo, samo prazninu. Jer da bih dozvolila nekom da me dotakne potrebno je da mi se mnoooogo sviđa. A kad mi se već dopada onda hoću da provodim vreme sa njim na sve moguće kvalitetne načine....Sex je tu samo delić celine. Problemi sa "sexom za jedno veče" nastaju kada jedan od prisutnih želi nešto više, pa posle bude povređen i razočaran istinom. Zato je najbolje u startu reći partneru otvoreno šta želiš. Pa ako se vaše želje poklapaju...super. Ako ne, svako na svoju stranu.
 
Poslednja izmena:
...takva uzgredna očešavanja ne donose zadovoljstvo, samo prazninu. Jer da bih dozvolila nekom da me dotakne potrebno je da mi se mnoooogo sviđa. A kad mi se već dopada onda hoću da provodim vreme sa njim na sve moguće kvalitetne načine....Sex je tu samo delić celine. Problemi sa "sexom za jedno veče" nastaje kada jedan od prisutnih želi nešto više, pa posle bude povređen i razočaran istinom. Zato je najbolje u startu reći partneru otvoreno šta želiš. Pa ako se vaše želje poklapaju...super. Ako ne, svako na svoju stranu.

Čoooeče...nisam razmišljao u tom pravcu...

Samo...kada bi svi tako razmišljali, brakovi bi danas bili mnogo čvršća institucija...
 
Sto kaze Zoro, Sta ja imam od jednog sexa? Ako se vec kresnem sa nekim hocu da to bude sto cesce. Naravno, ako je bilo dobro. Ovako bi svako vece trebala da trazim drugog tipa, jel?

Pa zato kazem da je za povremeno bolji izraz i to onda radite bas kad oboje to zelite, kad vam dodje i bez ikakvoh presija i opterecenja, cisto uzivanje i zadovoljstvo. ;).. a kazu cak i lek. :lol:
 
Ne bih mogla da takvo nesto uradim sa nekim koga dovoljno ne poznajem...Za mene treba vremena...:heart:

Pa dobro i to je razumljivo i to je normalno. I ja isto kazem da neko opusteno picence u gradu bez ikakvog forsiranja da mora biti nesto trebaju mladi cesce da upraznjavaju. Najveci problem danasnjih ljudi i jeste sto imaju uzak krug prijatelja i retko stvarno upoznaju nekoga. ;) Mada ako im dodje da se poklope psihicki :heart: ... :lol: ;)
 

Back
Top