Kako reci da je kraj?

E,to sa mailom sam stvarno cula.Decko poslao svoje razloge za ne ostajanje u vezi,i tako se bezbolno otarasio one koja mu ne prija vise.Dakle nekada su bili naj gori oni raskidi preko telefona,a u danasnje vreme na prvom mestu po okrutnosti je e-mail,pa cak i sms za one kratkorecive.
Ma samo mu reci iskreno sta je u pitanju.Znas kako kazu nasi stari "Bolje tuzan kraj,nego tuga bez kraja". :roll:
 
Sve je to super sto ste mi rekli, ali kako se moze na fin nacin raskinuti veza od skoro tri godine? Da smo tek sest meseci zajedno, pa hajde... Ali skoro tri godine! Sta i kako reci?
 
Ja rekoh ISKRENO ali se sama nisam toga pridrzavala. U raskidu veze od 4 god pocela sam hladno da se ponasam, ne izlazim sa njim 5 - 6 dana, a izadjem sa drustvom, kuliram ga i kad vise nije mogao da me trpi morali smo ozbiljno da porazgovaramo. A bila sam i u situaciji kad sam fino rekla da ne mogu vise da budem sa tobom, jednostavno ne osjecam šprema tebi ono sto sam prije, treba mi samoce, prostora.. Ipak razmisli zasto ustvari raskidas i lijepo i iskreno to mu i kazi!
 
Ne bih da zvucim kao one devojke...Sama sam ostala! Gradila sam svoj svet oko njega a odbacila drustvo koje i nije bilo bas za mene. Ne krivim njega nego sama sam to izabrala. I kao sto rekoh svu nadu sam ulozila u njega a nisam videla, bolje receno, nisam htela da vidim da smo dva razlicita sveta. Ja se skolujem, on fizikalac! Ja kucni tip, on... Cak i u cemu smo funkcionisali ne ide vise, a to nije razgovor! Ko ce posle svega ovoga da odvoji za mene lepe i utesne reci?
 
Jojislav:
Ne bih da zvucim kao one devojke...Sama sam ostala! Gradila sam svoj svet oko njega a odbacila drustvo koje i nije bilo bas za mene. Ne krivim njega nego sama sam to izabrala. I kao sto rekoh svu nadu sam ulozila u njega a nisam videla, bolje receno, nisam htela da vidim da smo dva razlicita sveta. Ja se skolujem, on fizikalac! Ja kucni tip, on... Cak i u cemu smo funkcionisali ne ide vise, a to nije razgovor! Ko ce posle svega ovoga da odvoji za mene lepe i utesne reci?
Bitno je reci da je kraj. To zasluzuje svako. Ne moras da dajes razloge, ako on insistira na razlozima onda je glup, ako je glup onda se ne sekiraj zbog raskida. Eto!
 
Ipak joj daj na naki nacin do znanja da nije vise to to sto zelis,nemoj sve s neba pa u rebra. To s emeni desilo, i to je takav sok, da je to strasno. Makar nedelju dana se ponasaj cudno, pa da ona makar primijeti, i pita se sto se desava. E to bi bila odlicna podloga da pocnes da joj govoris sta zapravo zelis... Iskreno je najbolje. Reci joj ono sto mislis. I u oci!!! Mrzim te raskide preko maila, pisma, poruke ili telefona!!! Oci u oci!
 
Jojislav:
Ko ce posle svega ovoga da odvoji za mene lepe i utesne reci?

pa naravno mi - ekipa sa foruma!!! ;)

odlican savet je to za period pripreme terena kroz hladno ponasanje. i on ce se sigurno malo ohladiti u toj fazi pa ce bolje podneti raskid...

sto se tice ljudi koje si zrtvovala zbog njega... pa, ne znam, ja se drzim sledece logike, osobe koje su mi PRAVI prijatelji ce imati za mene dovoljno ljubavi da mi progledaju kroz prste sto sam imala blentavu fazu kad sam ih zapostavljala. a naravno da je pametno reci im da ces pokusati da budes bolji prijatelj ubuduce.

srecno!!!
 
Ja sam jednom rekla jednom mom ex:"Ako se stvari ne promene ja ću te ostaviti najkasnije za par meseci"( pošteno, da ima vremena da nešto preduzme)
Posle 2 meseca sam mu rekla:"Sada je samo pitanje dana" i posle 4-5 dana:"Sada je gotovo"
Najgluplje od svega je da se žestoko zaprepastio...
 
apotekarka:
Ja sam jednom rekla jednom mom ex:"Ako se stvari ne promene ja ću te ostaviti najkasnije za par meseci"( pošteno, da ima vremena da nešto preduzme)
Posle 2 meseca sam mu rekla:"Sada je samo pitanje dana" i posle 4-5 dana:"Sada je gotovo"
Najgluplje od svega je da se žestoko zaprepastio...
da.....stvarno....mozda zato shto je retko dobro odigrano :D
 
Moj savet nece pomoci postavljacu teme ali moze pomoci nekom ko mozda tek ulazi u vezu (a mozda ni njemu nece pomoci, kako bilo da bilo... :? )

Znam za par koji je dogovorio na pocetku veze, koja je tada pa malo je reci cvetala, lozinku za raskid.

Njihova lozinka za raskid je bila : "Vodim te u cirkus!"

Na "dan D" su se culi telefonom, ona mu je rekla na kraju razgovora lozinku i vreme i mesto gde da se te veceri nadju. On je dobio vreme da se sabere (oduzme) pre dolaska na dogovoreno mesto a na putu ka cirkusu su porazgovarali o svemu o cemu je trebalo razgovarati i na kraju odgledali cirkusku predstavu.

Da li su im klovnovi tada bili smesni? Da li su njihovi uzdasi zaista bili izmamljeni hrabroscu i vestinom artiste na trapezu, ne znam. :wink:

P.S. strogo je zabranjeno koriscenje ovog recepta ako lozinka pre toga nije bila dogovorena. Otherwise it can get messy :P
 

Back
Top