"Čovek", slepo crevo evolucije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

spark

Aktivan član
Poruka
1.443
Ubeđen sam.
Žao mi je, pomalo...
...ali sve govori u prilog tome...
Mi nismo kanibali, mnogo smo gori.( pa i dinosaurusi su u*****li "Što nebi i mi"...)
moguće da sam malodušan, malo...
...pa ne zamerajte.
Suština:
Da li smo to zaista, slepo crevo evoluciono?
 
jesmo...najgori smo...nista ne cenimo,ne poshtujemo,zli smo,shtetochine smo...
unishtavamo sve sto pogledamo,a kamoli da dodirnemo...to odmah vene....moramo sve da rasporimo da bi videli sta je to i kako radi,itd.....svoje muke lechimo tako sto stvaramo muke drugima...
sve to dovodi do nestajanja svega sto je lepo....jedan dan ce nam sve to doci glave....bicemo zbrisani sa planete....
dinosaurusi bar nisu unistavali planetu....a i oni su zbrisani zbog udara meteora ili komete,kako beshe...a mi cemo nestati zbog unishtavanja planete,osim ako opet ne dodje do udara pre toga
 
Tea93 je u pravu mi smo ono što treba planeti.
Svi vi sad govorite kako čovek zagadjuje priroda, a i vi svi to radite,
I molim vas nemojte posle da ser*te kako vi nikad ništa ne bacate na ulicu (mislim na smeće i to), svi bacaju sve. I nije tačno da čovek samo uništava prirodu, nekad je i poboljšava. Mi sami sebi pravimo uslove za život.
 
Tea93 je u pravu mi smo ono što treba planeti.
Svi vi sad govorite kako čovek zagadjuje priroda, a i vi svi to radite,
I molim vas nemojte posle da ser*te kako vi nikad ništa ne bacate na ulicu (mislim na smeće i to), svi bacaju sve. I nije tačno da čovek samo uništava prirodu, nekad je i poboljšava. Mi sami sebi pravimo uslove za život.

koja si ti ljankase ako bacash smece po ulici....fuj....to rade samo osobe koje nemaju osnovno vaspitanje
a to da sami sebi pravimo uslove i jeste najveci problem ove planete...priroda treba da bude i ostane onakva kakva je stvorena,a ne kako se choveku dopada....
chovek menja prirodu prema sebi i zato i ima cunamija,tornada i poplava i ostalih katastrofa koje pogadjaju svet...
bash imash plitko i primitivno razmishljanje....skini se sa kompa i idi malo u divljinu da se proluftirash...mozda usput,daleko od civilizacije skapirash sushtinu....:rtfm::rtfm::rtfm::rtfm:
 
Vrsta, k'o vrsta, dodje i prodje.

Priroda se sama brine za sebe, kad se neko previše osili, pošalje mu nešto da ga uništi. Tako su dinosaurusi dobili meteor. Pitam se šta će nas da snađe. Stvarno smo zaslužili i ptičji grip i homoseksualce i sidu... jer smo se mnogo osilili, postali smo sebični i samodovoljni. Mislimo samo na sebe, ne čak ni na naše direktne potomke, našu krv i meso, one kojima bi trebalo da ostavimo planetu u nasleđe. Ko od nas reciklira?! Izraženo u stotim delovima promila! :thumbdown: I što je najgore, ni kad dobiju svoju decu, ne osveste se. Priznajem, ja recikliram jer sam sebična, želim svom potomstvu da ostavim što čistije mesto za život. Ali i to je nešto. Drugi ne rade ni to. Vidim, ima ljudi koji nemaju ni onu osnovnu kulturu da sve otpatke sruče u istu kantu, nego ih bacaju na ulicu. Neće nam to izać i na dobro, zar niste čitali Otkrovenje Jovanovo?! Znaci su svuda oko nas, samo ih treba videti i uraditi nešto da se spreči da sve ode u q...
 
aha,ja sam video cigosa na konju i rekao sam sebi''****** evo ga jahach apokalipse''...ae ne lupaj...Jovan je bio bolesni paranoik,shta chovek mozhe normalno da napishe kad ga oterash u jebenu pecinu....a i jak ***** si uchinila planeti shto bacash smece u kantu a ne pored nje....idi posadi neko jebeno drvo umeshto shto nama nabijash na nos svoje gluposti....
 
hahahhaaah.....dusho,bolje se nauchi kulturi nego sto branish djubro-bacache koji bacaju sve po ulici....
chim se tako brecash znachi da si jedan od onih koji su krivi sto je grad ovako shtrokav.....zato umesto sto laprdash,zabij glavu u pesak i sakrij se....sramoto....
kakve to roditelje imate kada niste naucheni osnovnoj kulturi...(prepoznace se oni kojima je ovo upuceno).
ukljuchite mozak pa ce vam biti jasno da djubretu nije mesto na ulicama i u prirodi....toliko bar moze da se uchini da bi sredina u kojoj zivimo bila lepsa...
najludje od svega mi je kada me komshija koji baca kese sa djubretom kroz prozor i pljuje u zgradi,gleda popreko kada vidi da setam psa...
smeta mu zivo bice a ne smeta mu tetrapak od jogurta i pljuca u zgradi...primitivizam totalni...
 
hahaha...cudim se cudu...
Covek jeste umislio da je uzviseno bice i sve okrece u svoju korist, pa tako niko od nas nije izuzetak. Dzabe reciklirate flase, kese i sve ostalo kad se vozite gradskim prevozom, koristite papir od 100% celuloze za koji se isece jedno drvo, sedite za kompjuterom koji dobija struju od tamo neke hidroelektrane, grejete se iz toplane ili na drva za ciju toplotu je poseceno hiljade i hiljade drva i prokopano pola planete...svi mi ucestvujemo u propadanju. Onda kada budem ziveli kao pre 10 000 godina i koristili se prirodom da bi iskljucivo samo preziveli, samo onda mozemo reci da spasavamo planetu.
Drugo, zivimu u "brzom i ludom svetu" u kome bez svih takvih stvari ne bi opstali.
Trece, kako se nadje lek za neku tesku bolest tako se pojavi nova jos teza. Ljudi su pre par vekova umirali od obicnog gripa a sada od side.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top