OVO JE TRENUTAK.

FatalError

Primećen član
Poruka
761
ako se napravi vlada SRS,DSS,SPS--i ostali, mislim da je ovo savrsen momenat da kosovo dobije punu nezavnisnost,da svet ucvrsti poziciju kosova i da zavrse ono sto nisu 99-te kada su nas porazili, pa su ostavili demokratama kao teret na ledjima da bi samo imali problema sa domacim patriJotama koji su se hranili nesrecom sa kosova i dobijali bezvredne politicke bodove.

sada neka zavrse taj posao da svima u srbiji bude jasno da je kosovo izgubljeno zauvek, mogu da nam daju severni deo a i ne moraju nek sve izadje na cistinu i da od sledecih izbora krenemo od nule i da mislimo o svojim zivotima a ne o velikim temama kao sto je kosovo,zavere itd.
o realnim temama i boljem zivotu ovaj patriJocki blok nema sta da kaze, oni opstaju samo na imaginarnim nepostojacim temama kako sada tako i u 90-tim.

vreme je da se ova nesreca zavrsi sa onima sa kojima je i pocela SPS-om i SRS-om..:rtfm:
 
Poslednja izmena:
meni nisu jasni ovi likovi ko ovaj lik zvani ROBA S GRESKOM

ne znam kako ti zamisljas demokratiju keve ti?

da se na vlasti smenjuju LDP I DS? :rotf:

pa demokratija ti je sistem gde malo vladaju jedni pa malo drugi a ne nonstop jedni a drugi nikako.
 
Najbolje da se svi ubijemo ako SPS-SRS-DSS formiraju Vladu.



Meni nije jasno zašto glasači LDP uvek ovako nešto drame bez potrebe ...

drame? ovo nije drama ovo je samo realno neka nam sada uzmu od onih koji su to 99-tih izgubili zasluzeno, samo neka ovaj put evropa i amerika to kazu jasno i glasno da i onaj prosecan dupeglavac od srbina sto se razbija u guci razume.
 
Najbolje da se svi ubijemo ako SPS-SRS-DSS formiraju Vladu.



Meni nije jasno zašto glasači LDP uvek ovako nešto drame bez potrebe ...



Nema drame. Zašto bismo se ubijali? Preživeli smo Miloševića 10 godina, preživećemo i ove, nadam se samo da će njihova vladavina biti znatno kraća.

Ja samo postavljam pitanje šta nam je toliko primamljivo u tome i zašto priželjkujemo - preživljavanje.

Što se tiče Kosova: nema dileme da će samo još više učvrstiti svoj status. Ne radujem se, naravno, samo konstatujem, krajnje objektivno i nepristrasno.

Gospodine Jeremiću, žao nam je, džaba ste krečili.:mrgreen:
 
Е хвала Богу, ја ћу лично да предложим на састанку да се забрани ЛДП. Мајке ми, такав сепаратизам, такав говор мржње, такав став према држави у којој живе, па то је само за осуду.
 
animation4gf9.gif
 
Jedina korist na duze staze, koja moze da se izvuce od radikalsko - domacinske vlade, je , sto ce se definitivno resiti pitanje kosova, na zbogom za sva vremena........i sto nakon katastrofe koju budu zamutili , nikada vise nece prici ni blizu vlasti.......naravno, ako im opet Forest Gamp ne da sansu za "istorijsko pomirenje"
 
Ako je KiM nezavisno ,a i bice u doglednoj buducnosti zashto nema stranih investicija u tu "zemlju" ? Ni jedna investicija do sada!!! Ne racunajuci albanske povratnike i njihov mali biznis.Svi to znaju i da nema nista od toga samo neki prichaju bajke
Treba da Vam se crta
 
Poslednja izmena:
Е хвала Богу, ја ћу лично да предложим на састанку да се забрани ЛДП. Мајке ми, такав сепаратизам, такав говор мржње, такав став према држави у којој живе, па то је само за осуду.

Kakve ti , kefe ti sastanke pohadjas????:rotf:

Ono.....sastanak eks alkoholicara , ili ludaka.....u stilu " dobro vece, ja sam nojkic i imam problem....":rotf::rotf::rotf:

Sada mi je logican tvoj izbor nicka.............:think:
 
Е хвала Богу, ја ћу лично да предложим на састанку да се забрани ЛДП. Мајке ми, такав сепаратизам, такав говор мржње, такав став према држави у којој живе, па то је само за осуду.

koliko vidim ti si u nekoj stranci? ja vidis nisam i nije mi posao da ovde boravim, ja razmisljam svojim glavom nije mi potrebno da boravim u grupi istomisljenika i da snimam kao diktafon da bi posle to isto govorio na forumu,
i glasao sam i DS i GSS i canka i LDP oces sve njih da zabranis jer sam glasao za sve njih?
a zna se za sta je trebalo zabraniti SPS i SRS , i hitlerovci su zabranjeni bez problema.
 
Poslednja izmena:
Ako je KiM nezavisno ,a i bice u doglednoj buducnosti zashto nema stranih investicija u tu "zemlju" ? Ni jedna investicija do sada!!! Ne racunajuci albanske povratnikei njihov mali biznis.Svi to znaju i da nema nista od toga samo neki prichaju bajke
Treba da Vam se crta

Ako racunas ozbiljnost drzave po obimu stranih investicija......zacudices se koliko je srbija smesna drzava u tom pogledu........a i uopste:nono:
 

Back
Top