Путин је бољи од Јелтсина Зато га запад не подноси

Слобода

Primećen član
Banovan
Poruka
733
Критике има за Путина. Али је Јелтсин био најгора катастрофа у историји Русије. Јелтсин је имао велику подршку запада. На последњим изборима на које је добио, га је америка финансирала (чак су и филм американци направили о томе). Једна од најелитнијих Руских јединициа је умрело од глади под Јелтсином
mad0137.gif


Клинтон га је волео. Прошле године је рекао да су Руси непријатељи, и да под Бушом Русија ојачава. Зато запад не воли Путина. Армија не цркава од глади. Имају достојанствене касарне и униформе, опреме. Све то је под Јелтсином било катастрофа. Није ни чудnо да га запад волео.

The army he was honouring today has also seen better days. The military has been hit hard since the fall of Communism, and it can't afford proper food and clothes for the troops. Many soldiers choose to either desert the army or commit suicide.

http://www.cbc.ca/world/story/1999/02/23/yealtsin990223.html

From The Russian Army in a Time of Troubles (International Peace Research Institute), Oslo:
It was only after the New Year (1995) assault on Grozny that the real scale of the disaster in the armed forces became clear. While the political leadership relied more and more on military means, they in fact invested little effort in modernization. Military reform was not implemented and a demoralized army, as Lebed foresaw, lacked the cohesion to resist. The high command allowed for rapid decline in all basic components of Russia's defence posture. The failure to build combat-worthy mobile forces was revealed dramatically by the war in Chechnya.
 
Poslednja izmena:
Moj tata se radovao kada je cuo vest kada je Jeljcin umro... :D mada ja licno ne mislim da je to u redu, to uopste nije lepo.
Ja licno volim Jeljcina isto koliko i Putina, kao i Zirinovskog i Zjuganova, jedino ne volim Kasparova.
Jeste da su Cubajs i Jevrejski tajkuni unistili Rusiju tokom 90-tih, ali ipak je Jeljcin oslobodio Rusiju od komunizma i uveo slobodu za narod i pravoslavnje i za Rusku Pravoslavnu Crkvu.
Sada je Rusija jaka i bogata drzava, prosecne plate u Moskvi su sada 1150 dolara (27000 rubalja), u Moskvi se trenutno gradi nekoliko desetina nebodera visine iznad 250 metara, a vec do 2010. prosecne plate u Moskvi treba da budu 40 do 45 hiljada rubalja (to je po sadasnjem kursu oko 1700 do 1900 dolara), prema recima gradonacelnika Moskve:


May 06, 2008

The salaries in Moscow will increase to from 40,000 rubles to 45,000 rubles (vs. the current 23,000 rubles) by 2010. The salary will average 54,700 rubles in 2012, says the social and economic outlook for Moscow development up to 2012.
 
Moj tata se radovao kada je cuo vest kada je Jeljcin umro... :D mada ja licno ne mislim da je to u redu, to uopste nije lepo.
Ja licno volim Jeljcina isto koliko i Putina, kao i Zirinovskog i Zjuganova, jedino ne volim Kasparova.
Jeste da su Cubajs i Jevrejski tajkuni unistili Rusiju tokom 90-tih, ali ipak je Jeljcin oslobodio Rusiju od komunizma i uveo slobodu za narod i pravoslavnje i za Rusku Pravoslavnu Crkvu.
Sada je Rusija jaka i bogata drzava, prosecne plate u Moskvi su sada 1150 dolara (27000 rubalja), u Moskvi se trenutno gradi nekoliko desetina nebodera visine iznad 250 metara, a vec do 2010. prosecne plate u Moskvi treba da budu 40 do 45 hiljada rubalja (to je po sadasnjem kursu oko 1700 do 1900 dolara), prema recima gradonacelnika Moskve:


May 06, 2008

The salaries in Moscow will increase to from 40,000 rubles to 45,000 rubles (vs. the current 23,000 rubles) by 2010. The salary will average 54,700 rubles in 2012, says the social and economic outlook for Moscow development up to 2012.

Кад неко као Јелтсин умре, има право да се радује. Жириновски је непријатељ Русије, исто колико и олигарци. Најбољи председник Русије би био Andrey Saveliev:
http://savelev.ru
 
Кад неко као Јелтсин умре, има право да се радује. Жириновски је непријатељ Русије, исто колико и олигарци. Најбољи председник Русије би био Andrey Saveliev:
http://savelev.ru
Ma brate i ovde je potreban jedan Putin!8)
 
Moj tata se radovao kada je cuo vest kada je Jeljcin umro... :D mada ja licno ne mislim da je to u redu, to uopste nije lepo.
Ja licno volim Jeljcina isto koliko i Putina, kao i Zirinovskog i Zjuganova, jedino ne volim Kasparova.
Jeste da su Cubajs i Jevrejski tajkuni unistili Rusiju tokom 90-tih, ali ipak je Jeljcin oslobodio Rusiju od komunizma i uveo slobodu za narod i pravoslavnje i za Rusku Pravoslavnu Crkvu.
Sada je Rusija jaka i bogata drzava, prosecne plate u Moskvi su sada 1150 dolara (27000 rubalja), u Moskvi se trenutno gradi nekoliko desetina nebodera visine iznad 250 metara, a vec do 2010. prosecne plate u Moskvi treba da budu 40 do 45 hiljada rubalja (to je po sadasnjem kursu oko 1700 do 1900 dolara), prema recima gradonacelnika Moskve:


May 06, 2008

The salaries in Moscow will increase to from 40,000 rubles to 45,000 rubles (vs. the current 23,000 rubles) by 2010. The salary will average 54,700 rubles in 2012, says the social and economic outlook for Moscow development up to 2012.

Jel znaš ko je bio glavni savetnik Anatolija Čubajsa u vreme kada je bila najveća pljačka u Rusiji? BOŽIDAR ĐELIĆ!!! Naš veliki expert i reformator!!!
 
Mali smrad koji je umislio da je faca i uvodi diktaturu? Pa mi smo tu bolest odavno preboleli...

Putin mali smrad?! Uvodi diktaturu?! Ma bolji je pijandura Jeljcin!!! Ko je dobar za Srbiju, vama je loš! Dokle ide vaša LDP-ovska mržnja? Da je nama neki Putin ili Staljin vi i slični neprijatelji države bili bi tamo gde vam je mesto!!!!
 
Putin mali smrad?! Uvodi diktaturu?! Ma bolji je pijandura Jeljcin!!! Ko je dobar za Srbiju, vama je loš! Dokle ide vaša LDP-ovska mržnja? Da je nama neki Putin ili Staljin vi i slični neprijatelji države bili bi tamo gde vam je mesto!!!!

Staljin je bio dobar takodje? U Rusiji ne vlada demokratija, to bi trebalo da je svima jasno.
 
Staljin je bio dobar takodje? U Rusiji ne vlada demokratija, to bi trebalo da je svima jasno.

Samo je od Rusije napravio nuklearnu silu i samo su se celom svetu tresle gaće od njega i samo Amerikanci nisu smeli da drndaju koga stignu i samo je oslobodio istočnu Evropu i samo je... !!! Nedaj bože da ikada više u Rusiji vlada demokratija kakvu Amerikanci žele!!!
 
Poslednja izmena:
Pa znao sam. Volis diktatore i ubice. Nije ni cudo sto ti je i Putin omiljen.

Da nije bilo Staljina bili bi okupirani kao mi!!! Imali bi neku marionetsku vlast kamo mi danas ili kao u doba pijandure i baš bi im bilo lepo... Ne lupaj molim te!!! Rusima je mnogo loše pa Putinova stranka dobije 70% na izborima!!! Isto kao Čeda ili Tadić kod nas!!!
 
Da nije bilo Staljina bili bi okupirani kao mi!!! Imali bi neku marionetsku vlast kamo mi danas ili kao u doba pijandure i baš bi im bilo lepo... Ne lupaj molim te!!! Rusima je mnogo loše pa Putinova stranka dobije 70% na izborima!!! Isto kao Čeda ili Tadić kod nas!!!

Koliko je miliona Rusa Staljin ubio?

Takmicenje za najveceg zlikovca 20. veka izmedju njega i Hitlera. Hitler pobedjuje, ali ne tako ubedljivo.

Putin ne dozvoljava da ijedna drzava posmatra izbore u Rusiji da bi mogao da kraducka. Ej, njemu, iskompleksiranom coveku, neko da kaze da nije sve proteklo u najboljem redu. Hteo je da zabrani civilni sektor i ostale tipicne autokratske gluposti.

A njegove ubedljive pobede su jasan pokazatelj da Rusija jos nije demokratska drzava. Kao kod nas Tito ili SLoba na pocetku sto su dobijali...
 
Moze da bidne. Sada na bicklu ili ne nije bitno :D

чеда је наркоман:
http://www.svevesti.com/?l=sr&a=2630

Па није ни чудно да га волите, а мрзите Србију и Русију.

Да се подсетимо део чединих омаловажања геноцида над Србима:
POLAGANJEM vijenca na sarajevski most na kojem su pale prve žrtve srpske agresije u tom gradu, predsjednik Liberalno demokratske partije Srbije Čedomir Jovanović odao im je počast.

Suada Dilberović i Olga Sučić, prve su žrtve agresije na glavni grad BiH, a spomenuti most nazvan je po njima.

"Neupitno je da je Ratku Mladiću i Radovanu Karadžiću mjesto u Haagu. Pitanje je koliko to će to značiti njihovim žrtvama i obiteljima njihovih žrtava", izjavio je Jovanović, a prenosi portal Sarajevo-x.

Svjestan da su izrazi isprike odavno izgubili svaku težinu, Jovanović je ustvrdio kako uhićenje Mladića i Karadžića možda od većeg značaja i za samu Srbiju.

"Problem Srbije su političari koji nemaju snage genocid nazvati genocidom i Srbiju napraviti normalnom zemljom, u kojoj djeca neće postajati budući Karadžići i Mladići", zaključio je Jovanović.

http://www.urldiet.com/j6Xz149vx

Чеда црно црвени је са лажима, Србе и Српске жртве попљувао:

Прва жртва Сарајева је био Србин:
http://www.urldiet.com/w4Zz609tf

Део геноцида над Србима у Сарајево. Цело Српско село близу Сарајева поклано од потурица. Српска девојка кука од туге и каже да су јој све поклали:
http://www.urldiet.com/q5Hz221ab
 
чеда је наркоман:
http://www.svevesti.com/?l=sr&a=2630

Па није ни чудно да га волите, а мрзите Србију и Русију.

Да се подсетимо део чединих омаловажања геноцида над Србима:

Ti si ga lichno video? I Kurir? Uzimas WC papir za ozbiljno? :worth:
 
Koliko je miliona Rusa Staljin ubio?

Takmicenje za najveceg zlikovca 20. veka izmedju njega i Hitlera. Hitler pobedjuje, ali ne tako ubedljivo.

Putin ne dozvoljava da ijedna drzava posmatra izbore u Rusiji da bi mogao da kraducka. Ej, njemu, iskompleksiranom coveku, neko da kaze da nije sve proteklo u najboljem redu. Hteo je da zabrani civilni sektor i ostale tipicne autokratske gluposti.

A njegove ubedljive pobede su jasan pokazatelj da Rusija jos nije demokratska drzava. Kao kod nas Tito ili SLoba na pocetku sto su dobijali...

Лицемерно као и обично од такозваних демократа. Твој запад је дозволио да ђукановић купује гласове. А тек хистерисање вас такозваних демократа кад лажете да сте добили изборе. А не можете без СПС да саставите владу. Па уместо да тадић честита Вучићу, он кука на тв-у како "не идемо европским путем".
 
Jeljcin je bio pijana budala, izgubljena u vremenu i prostoru. Apsolutno nesposoban da sagleda realnost i preduzme bilo šta u vezi poboljšanja stanja. On, kao i celokupna njegova administracija, zavisio je od volje i planova SAD. Pod njegovom vlašću Rusija je došla na rub ambisa. Samo malo je falilo Amerikancima da je poguraju u taj ambis i njenu crkotinu da raskomadaju, kako bi se domogli njenih enormnih prirodnih resursa, i ujedno otklonili na dugo vremena ikakvu pretnju po apsolutnu dominaciju SAD u svetu.
Ta pijana budala, Boris, je, poput ovog našeg Borisa, bio žrtva svoje naivnosti i prevara od strane zapada. Čak ga je i rođena ćerka, koja je bila link između njega i SAD, Tatjana, prevarila, na štetu Rusije, a u korist lopovskih oligarha, koji su nju finansirali.
Međutim, ne može se reći da je Jeljcin bio izdajnik i nepatriota. Mnogo tačnija karakterizacija njega bi bila "Nejaki Uroš". On je itekako bio svestan kuda srlja Rusija, gurana od strane CIA, ali nije imao snage da se tome odupre. Ali, zato je napravio, na izdisaju svoje karijere, potez očajnika, koji se umirući sveti. Znao je on ko je sposoban da odbrani Rusiju i uložio je poslednje atome snage da progura Putina za svog naslednika.

Danas je Rusija, za svega 8 godina, od dolaska Vladimira "Velikog" na vlast, država kojoj svi zavide i kojoj niko pera ne može da odbije.
Naravno da toliki preobražaj nije mogao da se postigne, baš uvek, lepim metodama. Ali, te ružne metode, koje Amerikanci karakterišu kao nedemokratske, su udarile po džepu, ali i po glavi, samo one Ruse koji su se pljačkom obogatili. Putin je uspeo da ta nelegalno stečena bogatstva usmeri u razvoj zemlje. Često puta ucenama i odmazdama, ali koga to briga. Jedini koji mu se, za sada, izmigoljio, je Boris Berezovski, koji je ipak ostao bez ogromnog dela svoje imovine, a ono što je izneo napolje će Rusija kad tad vratiti. Sam Berezovski ne sme ni u jednu zemlju sem V. Britaniju i Izrael.

Veoma je interesantno da Americi smetaju Putinovi metodi vladanja, kao nedemokratski, a nije im smetalo kada je Jeljcin, radi opstanka na vlasti, tenkovima gađao zgradu Državne Dume (ruski Parlament).

Neka Bog poživi ono "Biberče" zvano Vladimir, jer bez njega svi na svetu bismo bili robovi novog rimskog carstava zvanog Amerika.
 
Лицемерно као и обично од такозваних демократа. Твој запад је дозволио да ђукановић купује гласове. А тек хистерисање вас такозваних демократа кад лажете да сте добили изборе. А не можете без СПС да саставите владу. Па уместо да тадић честита Вучићу, он кука на тв-у како "не идемо европским путем".

Ma o cemu sada ti pricas. Pusti nase. Da se ja pitam trebali bi otici u opoziciju...
 
Ti si ga lichno video? I Kurir? Uzimas WC papir za ozbiljno? :worth:

Патетично од тебе. Није Курир присилио да сведоче о чеди.

Ово није курир писао:
POLAGANJEM vijenca na sarajevski most na kojem su pale prve žrtve srpske agresije u tom gradu, predsjednik Liberalno demokratske partije Srbije Čedomir Jovanović odao im je počast.

Suada Dilberović i Olga Sučić, prve su žrtve agresije na glavni grad BiH, a spomenuti most nazvan je po njima.

"Neupitno je da je Ratku Mladiću i Radovanu Karadžiću mjesto u Haagu. Pitanje je koliko to će to značiti njihovim žrtvama i obiteljima njihovih žrtava", izjavio je Jovanović, a prenosi portal Sarajevo-x.

Svjestan da su izrazi isprike odavno izgubili svaku težinu, Jovanović je ustvrdio kako uhićenje Mladića i Karadžića možda od većeg značaja i za samu Srbiju.

"Problem Srbije su političari koji nemaju snage genocid nazvati genocidom i Srbiju napraviti normalnom zemljom, u kojoj djeca neće postajati budući Karadžići i Mladići", zaključio je Jovanović.
http://www.urldiet.com/j6Xz149vx

Чеда црно црвени је са лажима, Србе и Српске жртве попљувао:

Прва жртва Сарајева је био Србин:
http://www.urldiet.com/w4Zz609tf

Део геноцида над Србима у Сарајево. Цело Српско село близу Сарајева поклано од потурица. Српска девојка кука од туге и каже да су јој све поклали:
http://www.urldiet.com/q5Hz221ab
 

Back
Top