Izvodjac/album/pesma bez koje ne biste mogli da zivite?!

Beogradski sindikat

Primećen član
Poruka
633
Sigurno znate onaj osecaj dok slusate omiljeni album,i jednostavno se zapitate:"sta bih ja bez ovoga". To je sasvim normalno,ali u slucaju da ta muzika ima svoj kvalitet. :lol:Evo meni bilo dosadno,pa postavih temu cisto da vidim sta ljudi slusaju u ovo vreme sa ne bas reprezentativnom muzikom. Navodite vise izvodjaca/albuma kao i pesama,posto je jedan/na premalo. :!::!::!:

Ja inace vec dosta dugo vremena slusam neku svoju muzicku listu koja se sastoji od starijih pank bendova kao :Sex Pistols,Sham69,Crass,The Exploited,Black Flag,Clash,Minor Thread........,Seatle scene:Nirvana,Pearl Jam,Soundgarden,Alice in chains,Temple of the dog....slusam takodje odredjene metal izvodjace Mettalica,Panthera,Rammstein.............volim Prodigy,David Bowija,Led Zeppelin,Doorse,Bob Dylana,Bruce Springstena.....i tako otprilike u nedogled!

sADA JE RED NA VAS:P:super:
 
Britney :heart: Da nije njene mjuze, ne bih mogao da se oraspolozim uz Sometimes, I will be there, Soda pop, Baby one more time, You drive me crazy, ne bih mogao da ludujem uz Do somethin, My prerogative, Toxic, Oops, Showdown, The Hookup, Gimme more, Piece of me, Radar, Perfect lover, Ooh baby, ne bih mogao da placem uz Email my heart, Girl in the mirror, Everytime, Someday... i ne bih imao sve ostale pesme da uzivam u njima :D
 

Back
Top