Predstave u Valjevu

White lady

Primećen član
Poruka
863
U sredu, 16.04.2008. u Domu kulture, odrzana je predstava "Talichni Tom" u izvodjenju dramske sekcije O.Sh. "Sestre Ilic"... Zanima me da li je neko gledao i, ako jeste, kako mu se svidela? :D

P.S. Glumila sam i ja! (: :heart:
 
Da li je neko gledao predstave srednjih skola? Cula sam da se Gimnazija odlicno pokazala, a poljoprivrednu sam i sama gledala, i ako se izuzme opsta nekultura publike nije bilo lose.
Nije mi se dopao sam pocetak predstave, ali od polovine prvog cina kada su se malo oslobodili, bilo je stvarno dobro. Kostimi su bili dobri... i tako... Jel' jos neko gledao?
 
Gledao sam neke druge predstave, vasu nisam stigao, pogledao sam nesto na tv-u. Imali ste dobre kritike. To je bilo takmicenje osnovnih skola? Ko je pobedio?

Niko ne pobedjuje... Tu se samo dodeljuju nagrade za najbolje glumce, najbolju reziju, scenario itd. Ali, jeste, imali smo super kritike.... Posle smo ishli i na Ub i u Zemun i glumili za njihove osnovce... Iskreno, srecna sam shto je gotovo. Pochelo je strashno da smara.... :roll:
 
Da li je neko gledao predstave srednjih skola? Cula sam da se Gimnazija odlicno pokazala, a poljoprivrednu sam i sama gledala, i ako se izuzme opsta nekultura publike nije bilo lose.
Nije mi se dopao sam pocetak predstave, ali od polovine prvog cina kada su se malo oslobodili, bilo je stvarno dobro. Kostimi su bili dobri... i tako... Jel' jos neko gledao?


Nema sta da gledam, ucestvovao sam u predstavi gimnazije... Kao i obicno, razvalili smo, ostale skole nisu nam ni prineti... To takmicenje je postala neverovatna glupost, niko od ostalih srednjih skola uopste ne moze da spremi predstavu... Ove godine su pored nas ucestvovali i poljoprivredna i cini mi se ekonomska... Smejurija...


Niko ne pobedjuje... Tu se samo dodeljuju nagrade za najbolje glumce, najbolju reziju, scenario itd. Ali, jeste, imali smo super kritike.... Posle smo ishli i na Ub i u Zemun i glumili za njihove osnovce... Iskreno, srecna sam shto je gotovo. Pochelo je strashno da smara.... :roll:


Pitao sam ko je pobedio, posto sam i ja ucestvovao na tom takmicenju dok sam bio u osnovnoj, a tada su bile nagrade za prvo, drugo i trece mesto... Naravno, i za najboljeg glumca,glumicu, sporednu ulogu... Da,da, i mi smo isli na Ub, cak smo trebali da idemo i u Nis, ali nismo... Nemam pojma zasto...
Ma kakvi pocelo da smara, kad se samo setim, uopste nismo bili na casovima, opravdaju nam ceo dan zbog "glume", a plus si mogao da se vadis i kod nastavnika kad ne naucis da si glumac i da nisi stigao nista... E, to su bili dani...:rolleyes:
 
Zao mi je sto nisam gledala Vasu predstavu, jer sam cula da ste bili extra i da ljudi nisu zevali dok su Vas gledali (sto je samo po sebi uspeh). Nisam znala da je ekonomska bila, ja sam mislila da su bile poljoprivredna i medicinska. Ali nije takmicenje tu vazno...
 
Sta ti znaci to Vasu? Ne moras da mi persiras...
Naravno da nisu zevali, predstava je komedija, propustis li jedan deo, neces ukapirati ostalo, drzi ti paznju tokom celog toka... Uostalom, mi smo sa tom predstavom isli i u druge gradove, na druga takmicenja i uvek smo dobijali pozitivne kritike...
Da,da, medicinska je ucestvovala. Zato sam i rekao, CINI MI SE EKONOMSKA...
Pa nije vazno tu takmicenje, ali ti imas tu ziri koji ocenjuje svaku predstavu, daje komentare i kritike i bira najbolje pojednice...
Ali opet kazem, stvarno nema smisla da od 5 srednjih skola, samo 3 ucestvuju, a ostale je bas briga...
 
Sta ti znaci to Vasu? Ne moras da mi persiras...
Naravno da nisu zevali, predstava je komedija, propustis li jedan deo, neces ukapirati ostalo, drzi ti paznju tokom celog toka... Uostalom, mi smo sa tom predstavom isli i u druge gradove, na druga takmicenja i uvek smo dobijali pozitivne kritike...
Da,da, medicinska je ucestvovala. Zato sam i rekao, CINI MI SE EKONOMSKA...
Pa nije vazno tu takmicenje, ali ti imas tu ziri koji ocenjuje svaku predstavu, daje komentare i kritike i bira najbolje pojednice...
Ali opet kazem, stvarno nema smisla da od 5 srednjih skola, samo 3 ucestvuju, a ostale je bas briga...

E evo ga jos jedan kriticar:rotf::rotf::rotf: sta se pravis pametan pa ti ne mozes ni crtani da odgledas do kraja a kamo li predstavu:dash::dash::dash:
 
Nije vazno da l' odjednom ili iz 6 puta, vazno da sam ja to odgledao...
Sezona lova na zeceve! Sezona lova na patke! Sezona lova na zeceve! Sezona lova na patke! Sezona lova na zeceve! Sezona lova na zeceve! Sezona lova na patke, PUCAJ!
 

Back
Top