Putin negira glasine o novom braku

cizmice

Buduća legenda
Poruka
35.831
Putin negira glasine o novom braku

putin.jpg


Predsjednik Rusije Vladimir Putin demantovao je pisanje medija da će se uskoro oženiti bivšom ruskom gimnastičarkom Alinom Kabajevom.
Na pres konferenciji na Sardiniji gdje se susreo sa italijanskim premijerom Silvijom Berluskonijem, Putin je kazao "da nema nijedne riječi istine" u ovim spekulacijama.

Ove sedmice ruski mediji su javili da se Putin tajno razveo od supruge Ljudmile i namjerava da se oženi sa 24-godišnjom gimnastičarkom koja je sada poslanica njegove Jedinstvene partije Rusije.

http://www.cafemontenegro.com/index.php?group=3&news=29122

............................................
E kada se tajno razvodi od "rodjene" supruge sto li tek radi Srbiji.
Kako li nju tek vara!
 
Treba da zna..
Postavljam pitanje, koliko je vremena on bio sa tom - novom djevojkom? Koliko dugo je varao sopstvenu suprugu.
Jeste, privatna je stvar ali to ne bi trebalo da bude primjer drugim, mnogo mnogo manje bitnijim licnostima - nama obicnim smrtnicima.
 
ko zna, možda nije istina, možda si samo pravi reklamu,
kada je sarkozi mogao oženiti bruni, što ne bi i putin imao neku ''aferu'',

ova gimnastičarka je čini se izuzetno lijepa..
Lijepa kao u ostalom vecina ruskinjica.

Pa neka je varao, to nema APSOLUTNO nikakve veze sa njim kao političarem.
A ja čak i ne volim Putina ali smešno je povezivati te dve stvari ...

Ima veze sa njim kao politicarem.
Pogledaj onog Klintona Moniku Lewinski. Zar samo jedno pusenje (ili vishe) u njihovom kabinetu nije izazvala toliku buru negodovanja u svijetu?
Zar se kao uzoran Predsjednik nije svugdje pojavljivao sa svojom porodicom?
Ne kazem ja da ne treba imati ljubavnicu..ali neka svijet ne zna o tome.
 
Cizmice sto odmah ne napises da je poenta teme da je Putin los covek i politicar, da je to dokaz da je Rusija losa zemlja, i da zbog toga ne treba glasati za radikale i Kostunicu. Tako da te odmah napljujemo i zavrsimo sa temom, nego da ovde komentarisemo privatni zivot coveka.
 
Jeste privatna... Ali ako je takav kao privatan covjek, kakav je tek kao politicar
Што, па ако узмемо случај Клинтона и Монике Левински, затим случај садашњег председника Француске или алкохоличара Робина Кука, према теби Србија никада не би требала да сарађује са западом, Путин је мало дете за њих.
 
ima istine u tome sto kazes mada je tu prisutan i lazni moral. dok je policitar dobar ljude ce boleti uvo sa kim je a cim nesto uradi naopako svi ce da se hvataju za to. ocigledan primer za to je tito, taj nema sa kim nije bio pa mu nisu zamerili jer se lepo zivelo.
ako se dobro secam i sloba je pocetkom devedesetih bio sa ovom sto je citala dnevnik pa mu niko nije zamerio. a tek ovi sada su prica za sebe. ovaj mali djelic samo muva neke studentkinje ovde kod mene na ekonomskom. a i o tadicu sam cula neke price, ne znam koliko tu ima istine ...

i sta sad? da li treba da se zgranem pa glasam za tomu jer je on posten i moralan ili u prevodu na srpski grozno izgleda pa se zene ne lepe na njega ???
 
Cizmice sto odmah ne napises da je poenta teme da je Putin los covek i politicar, da je to dokaz da je Rusija losa zemlja, i da zbog toga ne treba glasati za radikale i Kostunicu. Tako da te odmah napljujemo i zavrsimo sa temom, nego da ovde komentarisemo privatni zivot coveka.
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
Полако, пусти га да још мало верује да нисмо схватили куда ове његове глупости воде.
 
............................................
E kada se tajno razvodi od "rodjene" supruge sto li tek radi Srbiji.
Kako li nju tek vara!

Problem je u tome sto se tajno razveo
Razumijem ja kada se javno ljudi razvode, ali tajno...to je malo diskutabilno.


Ne kazem ja da ne treba imati ljubavnicu..ali neka svijet ne zna o tome.

Baš je super tema, a i zaključkci.
Ispade, ako sam te dobro razumela Čizmice, nije problem u tome što je Putin varao ženu, već što je to činio javno, ali jeste problem što se od žene razveo tajno :confused::confused::mrgreen::heart:
 
Cizmice sto odmah ne napises da je poenta teme da je Putin los covek i politicar, da je to dokaz da je Rusija losa zemlja, i da zbog toga ne treba glasati za radikale i Kostunicu. Tako da te odmah napljujemo i zavrsimo sa temom, nego da ovde komentarisemo privatni zivot coveka.
Ja ne kazem da treba da pljujemo ni po kome. Samo govorim o tome da politicar treba da bude uzorna osoba.

Што, па ако узмемо случај Клинтона и Монике Левински, затим случај садашњег председника Француске или алкохоличара Робина Кука, према теби Србија никада не би требала да сарађује са западом, Путин је мало дете за њих.
Srbija treba da saradjuje ne sa zapadom nego sa citavim svijetom, a ne da bude ruska gubernija.

ima istine u tome sto kazes mada je tu prisutan i lazni moral. dok je policitar dobar ljude ce boleti uvo sa kim je a cim nesto uradi naopako svi ce da se hvataju za to. ocigledan primer za to je tito, taj nema sa kim nije bio pa mu nisu zamerili jer se lepo zivelo.
ako se dobro secam i sloba je pocetkom devedesetih bio sa ovom sto je citala dnevnik pa mu niko nije zamerio. a tek ovi sada su prica za sebe. ovaj mali djelic samo muva neke studentkinje ovde kod mene na ekonomskom. a i o tadicu sam cula neke price, ne znam koliko tu ima istine ...

i sta sad? da li treba da se zgranem pa glasam za tomu jer je on posten i moralan ili u prevodu na srpski grozno izgleda pa se zene ne lepe na njega ???
Glasaj za koga ti srce zeli.

čuje molim te ... '' Ne kazem ja da ne treba imati ljubavnicu..ali neka svijet ne zna o tome.'',

ovo je jako moralno ;)
Mi obicni smrtnici i mozemo da imamo ljubavnice i ljubavnike - sto da ne?!?!
 
Ma da - ušao čovek u politiku i sad ne sme da ima svoj privatni život. Možda najbolje da pređe u celibat da se takvi lažni moralisti kao ti ne bi potresali. ***, pa i on je od krvi i mesa. Za par godina neće možda biti u politici, šta sad treba da syebe svoj život zbog tamo nekih nepoznatih ljudi.
 
"Ja ne kazem da treba da pljujemo ni po kome. Samo govorim o tome da politicar treba da bude uzorna osoba."- boli tebe dupe za to, poentu tvog posta sam rekao.

Zapitaj se da li bi poslala nesto tako o Klintonu, Berluskoniju, Sarkoziju? Ocigledno ne!

Inace ponajmanje verujem da politicari treba da nam budu uzori!
 
Ma da - ušao čovek u politiku i sad ne sme da ima svoj privatni život. Možda najbolje da pređe u celibat da se takvi lažni moralisti kao ti ne bi potresali. ***, pa i on je od krvi i mesa. Za par godina neće možda biti u politici, šta sad treba da syebe svoj život zbog tamo nekih nepoznatih ljudi.
Ne, ali to mi nekako dodje kao kad Popovi prave djecu u vrijeme Velikog Posta.
 

Back
Top