STA DS MISLI O SVOJIM KOALICIONIM PARTNERIMA G17 :)

u jaka stvar to je normalno u domacoj politici :roll:
recimo i Seselj je lajao protiv Slobe i Mire psovao ih i vredjao , cak je i nekoliko knjiga u kojima ih ostro napada objavio pa posle kad je Sloba krepao pisao mu je oprostajno ljubavno pismo puno erotskog naboja, a Toma i Aca su mu i suze nad kovcegom ronili tako da su ovi iz DS i G17 mala deca za dosledne radikale
nego daj sad nesto iz Pravde ili od cuvenog deda Joke sa Fokusa :)
 
u jaka stvar to je normalno u domacoj politici :roll:
recimo i Seselj je lajao protiv Slobe i Mire psovao ih i vredjao , cak je i nekoliko knjiga u kojima ih ostro napada objavio pa posle kad je Sloba krepao pisao mu je oprostajno ljubavno pismo puno erotskog naboja, a Toma i Aca su mu i suze nad kovcegom ronili tako da su ovi iz DS i G17 mala deca za dosledne radikale
nego daj sad nesto iz Pravde ili od cuvenog deda Joke sa Fokusa :)

A.seca li se ko iz veoma bliske proslosti Boza Derikoza zvani Tetkin kauc VS Dinka Mason zvani Procenat.Lopina udarila na lopovcinu!
 
Intervjui: Evropa 10.02.05.


Intervju sa Mlađanom Dinkićem

Bogoljub Karić je kukavica koju štiti Boris Tadić

Srpski ministar finansija tvrdi da će Koštuničina vlada na iznenađenje mnogih uvesti Srbiju u Evropu i objašnjava zašto njegov rat protiv Bogoljuba Karića postaje priča bez kraja



DEMAGOGIJA «Boris Tadić se drži demagogije koju je forsirala i prethodna vlada da navodno neće visoke plate dok narod teško živi, ali su ipak uzimali novac sa strane preko raznih tajnih fondova. Bolje je odrediti pristojnu platu i primati je, nego biti korumpiran»


MOBTEL «Premijer mora da predvodi pregovore o Mobtelu . Koštunica još nije doneo odluku da to učini. Druga opcija je da sačekamo arbitražu u Cirihu, što isto nije loše, jer će se onda eksplicitno videti koliko je državno, a koliko Karićevo»


KIPAR «Kad sam gledao intervju Bebe Popovića, zapitao sam se šta sam zapravo ja radio s komisijom iz Narodne banke, kad su moćna Državna bezbednost i Beba imali evidenciju o svim tim parama, o čemu ništa nisam znao dok se pre neki dan Popović nije pojavio»


ĐELIĆ «On je odličan stručnjak, mada me iznenađuje da je spao na to da savetuje Pajtića»

EKSPERTI «Osim Aleksandra Vlahovića, u DS nema nijednog eksperta, bar kad su javne ličnosti u pitanju»

RADOVIĆ «Najzaslužniji za skidanje sankcija za izvoz šećera u EU je Aleksandar Radović»

KOŠTUNICA «Mnogi nisu očekivali da će Srbiju u Evropu uvesti vlada Vojislava Koštunice i Velje Ilića, ali će se ispostaviti da će to upravo biti ta vlada»

DINASTIJA «Pričao je da se porodica Karić ponosi poreklom, tradicijom, patrijarhalnošću, prezimenom, pa evo, rastaviše se posle samo nekoliko meseci Karleuša i sin dinastije»

KLJAJEVIĆ «Očajan sam. Korumpiranog sudiju štiti visoki savet pravosuđa»
 

Back
Top